NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó
NB III Nyugati csoport 2021/2022
MGyDVGól+/-P
1BVSC-Zugló760114 - 8618
2VLS Veszprém751110 - 2816
3ETO Akadémia742114 - 5914
4Credobus Mosonmagyaróvár742113 - 5814
5Érdi VSE742111 - 9214
6Gyirmót FC Győr II731316 - 14210
7Pápai Perutz FC731310 - 9110
8Tatabányai SC724110 - 7310
9Kelen SC723211 - 929
10Puskás Akadémia FC II72328 - 719
11ZTE FC II723210 - 1009
12Komárom VSE622210 - 918
13Balatonfüredi FC722314 - 1408
14SC Sopron72147 - 10-37
15FC Nagykanizsa721411 - 17-67
16MOL Fehérvár FC II72145 - 12-77
17Bicskei TC71334 - 7-36
18Kaposvári Rákóczi FC71335 - 9-46
19Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő81255 - 12-75
20Tarr Andráshida SC71157 - 20-134
Fordulók
2021. 08. 01.MOL Fehérvár FC II0 - 2Puskás Akadémia FC II
2021. 08. 01.VLS Veszprém2 - 0Komárom VSE
2021. 08. 01.Érdi VSE1 - 0Bicskei TC
2021. 08. 01.FC Nagykanizsa0 - 2ZTE FC II
2021. 08. 01.BVSC-Zugló2 - 0Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2021. 08. 01.Tarr Andráshida SC1 - 3Gyirmót FC Győr II
2021. 08. 01.Balatonfüredi FC2 - 3Kelen SC
2021. 08. 01.Tatabányai SC1 - 4ETO Akadémia
2021. 08. 01.Pápai Perutz FC1 - 0SC Sopron
2021. 08. 01.Kaposvári Rákóczi FC0 - 2Credobus Mosonmagyaróvár
2021. 08. 11.Kelen SC5 - 1Tarr Andráshida SC
2021. 08. 11.Balatonfüredi FC1 - 1ETO Akadémia
2021. 08. 11.Credobus Mosonmagyaróvár3 - 2BVSC-Zugló
2021. 08. 11.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő2 - 3FC Nagykanizsa
2021. 08. 11.ZTE FC II2 - 3MOL Fehérvár FC II
2021. 08. 11.Puskás Akadémia FC II0 - 0Érdi VSE
2021. 08. 11.Komárom VSE5 - 3Pápai Perutz FC
2021. 08. 11.Bicskei TC0 - 2VLS Veszprém
2021. 08. 11.SC Sopron0 - 0Tatabányai SC
2021. 08. 11.Kaposvári Rákóczi FC1 - 1Gyirmót FC Győr II
2021. 08. 15.MOL Fehérvár FC II1 - 0Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2021. 08. 15.VLS Veszprém2 - 1Puskás Akadémia FC II
2021. 08. 15.Érdi VSE1 - 1ZTE FC II
2021. 08. 15.FC Nagykanizsa3 - 2Credobus Mosonmagyaróvár
2021. 08. 15.BVSC-Zugló4 - 3Gyirmót FC Győr II
2021. 08. 15.Tarr Andráshida SC0 - 0ETO Akadémia
2021. 08. 15.Balatonfüredi FC5 - 2SC Sopron
2021. 08. 15.Tatabányai SC0 - 0Pápai Perutz FC
2021. 08. 15.Komárom VSE1 - 2Bicskei TC
2021. 08. 15.Kaposvári Rákóczi FC1 - 1Kelen SC
2021. 08. 22.Gyirmót FC Győr II3 - 1FC Nagykanizsa
2021. 08. 22.Puskás Akadémia FC II2 - 1Bicskei TC
2021. 08. 22.ZTE FC II1 - 0VLS Veszprém
2021. 08. 22.ETO Akadémia3 - 0Kaposvári Rákóczi FC
2021. 08. 22.Kelen SC0 - 1BVSC-Zugló
2021. 08. 22.Credobus Mosonmagyaróvár2 - 0MOL Fehérvár FC II
2021. 08. 22.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő0 - 2Érdi VSE
2021. 08. 22.Pápai Perutz FC0 - 1Balatonfüredi FC
2021. 08. 22.Tatabányai SC1 - 1Komárom VSE
2021. 08. 22.SC Sopron1 - 0Tarr Andráshida SC
2021. 09. 01.VLS Veszprém2 - 0Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2021. 09. 01.Érdi VSE0 - 4Credobus Mosonmagyaróvár
2021. 09. 01.MOL Fehérvár FC II1 - 3Gyirmót FC Győr II
2021. 09. 01.FC Nagykanizsa1 - 1Kelen SC
2021. 09. 01.BVSC-Zugló1 - 0ETO Akadémia
2021. 09. 01.Tarr Andráshida SC0 - 3Pápai Perutz FC
2021. 09. 01.Balatonfüredi FC1 - 2Tatabányai SC
2021. 09. 01.Komárom VSE0 - 0Puskás Akadémia FC II
2021. 09. 01.Bicskei TC1 - 1ZTE FC II
2021. 09. 01.Kaposvári Rákóczi FC2 - 0SC Sopron
2021. 09. 04.Gyirmót FC Győr II3 - 4Érdi VSE
2021. 09. 04.ZTE FC II2 - 2Puskás Akadémia FC II
2021. 09. 04.Balatonfüredi FC1 - 1Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2021. 09. 04.ETO Akadémia3 - 2FC Nagykanizsa
2021. 09. 04.Kelen SC0 - 0MOL Fehérvár FC II
2021. 09. 04.Credobus Mosonmagyaróvár0 - 0VLS Veszprém
2021. 09. 04.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő0 - 0Bicskei TC
2021. 09. 04.SC Sopron0 - 1BVSC-Zugló
2021. 09. 04.Tatabányai SC5 - 0Tarr Andráshida SC
2021. 09. 07.Pápai Perutz FC1 - 0Kaposvári Rákóczi FC
2021. 09. 12.MOL Fehérvár FC II0 - 3ETO Akadémia
2021. 09. 12.Puskás Akadémia FC II1 - 2Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2021. 09. 12.VLS Veszprém2 - 0Gyirmót FC Győr II
2021. 09. 12.Érdi VSE3 - 1Kelen SC
2021. 09. 12.FC Nagykanizsa1 - 4SC Sopron
2021. 09. 12.BVSC-Zugló3 - 2Pápai Perutz FC
2021. 09. 12.Tarr Andráshida SC5 - 3Balatonfüredi FC
2021. 09. 12.Komárom VSE3 - 1ZTE FC II
2021. 09. 12.Bicskei TC0 - 0Credobus Mosonmagyaróvár
2021. 09. 12.Kaposvári Rákóczi FC1 - 1Tatabányai SC
2021. 09. 22. 13:00Kelen SC - VLS Veszprém
2021. 09. 22. 16:00Tarr Andráshida SC - Komárom VSE
2021. 09. 22. 16:00Balatonfüredi FC - Kaposvári Rákóczi FC
2021. 09. 22. 16:00Tatabányai SC - BVSC-Zugló
2021. 09. 22. 16:00ETO Akadémia - Érdi VSE
2021. 09. 22. 16:00Gyirmót FC Győr II - Bicskei TC
2021. 09. 22. 16:00Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő - ZTE FC II
2021. 09. 22. 17:00Pápai Perutz FC - FC Nagykanizsa
2021. 09. 22. 18:00SC Sopron - MOL Fehérvár FC II
2021. 10. 06. 15:00Credobus Mosonmagyaróvár - Puskás Akadémia FC II

Fejlesztés alatt - tovabbi funkciók hamarosan!

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
1BKV Előre21
2Kolorcity Kazincbarcika SC19
3Termálfürdő FC Tiszaújváros17
4Aqua-General Hajdúszoboszló17
5DEAC16
6Kisvárda Master Good II16
7Békéscsaba 1912 Előre11
8Jászberényi FC10
9Eger SE9
10Füzesgyarmati SK9
11Putnok FC8
12Sényő-Carnifex FC8
13Újpest FC II7
14Hidasnémeti VSC Polgári Kft.7
15DVSC II6
16Tiszafüredi VSE5
17Tállya KSE5
18DVTK II4
19SBTC1
20Törökszentmiklósi FC-Veteriner0
TABELLA - KÖZÉP
1Makó FC18
2HR-Rent Kozármisleny17
3Dunaújváros17
4Budapest Honvéd-MFA II15
5Paksi FC II13
6Monor13
7Balassagyarmati VSE13
8Hódmezővásárhelyi FC12
9FC Dabas11
10Ferencvárosi TC II11
11Szekszárdi UFC11
12MTK Budapest II10
13Gerjeni SK10
14ESMTK8
15Ceglédi VSE6
16Vác FC4
17Dabas-Gyón FC4
18Rákosmente FC3
19Iváncsa KSE2
20B Build Mohács0
TABELLA - NYUGAT
1BVSC-Zugló18
2VLS Veszprém16
3ETO Akadémia14
4Credobus Mosonmagyaróvár14
5Érdi VSE14
6Gyirmót FC Győr II10
7Pápai Perutz FC10
8Tatabányai SC10
9Kelen SC9
10Puskás Akadémia FC II9
11ZTE FC II9
12Komárom VSE8
13Balatonfüredi FC8
14SC Sopron7
15FC Nagykanizsa7
16MOL Fehérvár FC II7
17Bicskei TC6
18Kaposvári Rákóczi FC6
19Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő5
20Tarr Andráshida SC4
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!