NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó
NB III Nyugati csoport 2020/2021
MGyDVGól+/-P
1III. Ker. TVE21163251 - 123951
2Credobus Mosonmagyaróvár21143446 - 143245
3Lipót Pékség SE21125448 - 331541
4VLS Veszprém21116437 - 251239
5Érdi VSE21114631 - 23837
6SC Sopron21113734 - 31336
7FC Nagykanizsa21105648 - 331535
8Tatabányai SC21102931 - 22932
9Komárom VSE2193926 - 32-630
10Bicskei TC2186728 - 26230
11MOL Fehérvár FC II.2184927 - 32-528
12ZTE FC II.2168727 - 32-526
13Puskás Akadémia FC II.21741033 - 34-125
14Balatonfüredi FC2074932 - 34-225
15Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő2166936 - 46-1024
16Pápai Perutz FC21651026 - 34-823
17BKV Előre2157927 - 34-722
18Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak21431423 - 50-2715
19THSE-Szabadkikötő20341333 - 49-1613
20Nagyatádi FC21131717 - 65-486
Fordulók
2020. 08. 02.Puskás Akadémia FC II.0 - 0Credobus Mosonmagyaróvár
2020. 08. 02.Érdi VSE0 - 0Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2020. 08. 02.BKV Előre0 - 1Komárom VSE
2020. 08. 02.Balatonfüredi FC0 - 0ZTE FC II.
2020. 08. 02.VLS Veszprém2 - 1MOL Fehérvár FC II.
2020. 08. 02.Nagyatádi FC1 - 2FC Nagykanizsa
2020. 08. 02.Tatabányai SC2 - 0Bicskei TC
2020. 08. 02.III. Ker. TVE1 - 0Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
2020. 08. 02.SC Sopron1 - 2Pápai Perutz FC
2020. 08. 02.Lipót Pékség SE6 - 2THSE-Szabadkikötő
2020. 08. 09.MOL Fehérvár FC II.1 - 2Puskás Akadémia FC II.
2020. 08. 09.Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak0 - 1Tatabányai SC
2020. 08. 09.Komárom VSE0 - 1Érdi VSE
2020. 08. 09.Lipót Pékség SE2 - 2Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2020. 08. 09.Credobus Mosonmagyaróvár3 - 0Balatonfüredi FC
2020. 08. 09.Nagyatádi FC1 - 2Bicskei TC
2020. 08. 09.FC Nagykanizsa1 - 1VLS Veszprém
2020. 08. 09.THSE-Szabadkikötő3 - 1SC Sopron
2020. 08. 09.ZTE FC II.1 - 1BKV Előre
2020. 08. 09.Pápai Perutz FC0 - 3III. Ker. TVE
2020. 08. 12.BKV Előre0 - 1Credobus Mosonmagyaróvár
2020. 08. 12.Érdi VSE5 - 0ZTE FC II.
2020. 08. 12.Balatonfüredi FC0 - 1MOL Fehérvár FC II.
2020. 08. 12.Puskás Akadémia FC II.1 - 4FC Nagykanizsa
2020. 08. 12.VLS Veszprém2 - 0Bicskei TC
2020. 08. 12.Nagyatádi FC1 - 1Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
2020. 08. 12.Tatabányai SC1 - 3Pápai Perutz FC
2020. 08. 12.III. Ker. TVE1 - 0THSE-Szabadkikötő
2020. 08. 12.SC Sopron1 - 1Lipót Pékség SE
2020. 08. 12.Komárom VSE3 - 1Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2020. 08. 16.MOL Fehérvár FC II.1 - 1BKV Előre
2020. 08. 16.Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak1 - 2VLS Veszprém
2020. 08. 16.SC Sopron1 - 1Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2020. 08. 16.Lipót Pékség SE0 - 2III. Ker. TVE
2020. 08. 16.THSE-Szabadkikötő1 - 2Tatabányai SC
2020. 08. 16.Bicskei TC2 - 1Puskás Akadémia FC II.
2020. 08. 16.FC Nagykanizsa4 - 1Balatonfüredi FC
2020. 08. 16.Credobus Mosonmagyaróvár0 - 1Érdi VSE
2020. 08. 16.ZTE FC II.2 - 2Komárom VSE
2020. 08. 16.Pápai Perutz FC5 - 2Nagyatádi FC
2020. 08. 23.Puskás Akadémia FC II.3 - 1Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
2020. 08. 23.Érdi VSE2 - 0MOL Fehérvár FC II.
2020. 08. 23.BKV Előre2 - 1FC Nagykanizsa
2020. 08. 23.Balatonfüredi FC2 - 3Bicskei TC
2020. 08. 23.VLS Veszprém2 - 1Pápai Perutz FC
2020. 08. 23.Nagyatádi FC4 - 1THSE-Szabadkikötő
2020. 08. 23.Tatabányai SC1 - 0Lipót Pékség SE
2020. 08. 23.III. Ker. TVE3 - 0SC Sopron
2020. 08. 23.Komárom VSE0 - 1Credobus Mosonmagyaróvár
2020. 08. 23.ZTE FC II.4 - 3Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2020. 08. 26.Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak5 - 0Balatonfüredi FC
2020. 08. 26.III. Ker. TVE3 - 0Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2020. 08. 26.SC Sopron0 - 4Tatabányai SC
2020. 08. 26.Lipót Pékség SE3 - 1Nagyatádi FC
2020. 08. 26.THSE-Szabadkikötő3 - 0VLS Veszprém
2020. 08. 26.FC Nagykanizsa0 - 2Érdi VSE
2020. 08. 26.MOL Fehérvár FC II.0 - 1Komárom VSE
2020. 08. 26.Credobus Mosonmagyaróvár2 - 1ZTE FC II.
2020. 08. 26.Bicskei TC3 - 0BKV Előre
2020. 09. 23.Pápai Perutz FC2 - 2Puskás Akadémia FC II.
2020. 08. 30.Puskás Akadémia FC II.2 - 1THSE-Szabadkikötő
2020. 08. 30.MOL Fehérvár FC II.1 - 1ZTE FC II.
2020. 08. 30.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő3 - 1Credobus Mosonmagyaróvár
2020. 08. 30.Érdi VSE2 - 0Bicskei TC
2020. 08. 30.BKV Előre3 - 4Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
2020. 08. 30.Balatonfüredi FC0 - 2Pápai Perutz FC
2020. 08. 30.VLS Veszprém3 - 2Lipót Pékség SE
2020. 08. 30.Nagyatádi FC0 - 3SC Sopron
2020. 08. 30.Tatabányai SC1 - 2III. Ker. TVE
2020. 08. 30.Komárom VSE1 - 0FC Nagykanizsa
2020. 09. 05.MOL Fehérvár FC II.3 - 2Credobus Mosonmagyaróvár
2020. 09. 05.III. Ker. TVE7 - 0Nagyatádi FC
2020. 09. 05.Lipót Pékség SE4 - 2Puskás Akadémia FC II.
2020. 09. 05.Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak1 - 1Érdi VSE
2020. 09. 05.Tatabányai SC6 - 1Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2020. 09. 05.FC Nagykanizsa1 - 1ZTE FC II.
2020. 09. 05.SC Sopron4 - 1VLS Veszprém
2020. 09. 05.Pápai Perutz FC3 - 2BKV Előre
2020. 09. 16.Bicskei TC2 - 1Komárom VSE
2020. 09. 09.ZTE FC II.2 - 2Bicskei TC
2020. 09. 09.Érdi VSE2 - 1Pápai Perutz FC
2020. 09. 09.Balatonfüredi FC0 - 3Lipót Pékség SE
2020. 09. 09.Puskás Akadémia FC II.0 - 1SC Sopron
2020. 09. 09.Nagyatádi FC0 - 3Tatabányai SC
2020. 09. 09.Credobus Mosonmagyaróvár2 - 1FC Nagykanizsa
2020. 09. 09.Komárom VSE1 - 0Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
2020. 09. 09.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő0 - 1MOL Fehérvár FC II.
2020. 10. 14.BKV Előre3 - 1THSE-Szabadkikötő
2020. 12. 31.VLS Veszprém2 - 2III. Ker. TVE
2020. 09. 13.Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak3 - 1ZTE FC II.
2020. 09. 13.Nagyatádi FC2 - 3Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2020. 09. 13.III. Ker. TVE2 - 0Puskás Akadémia FC II.
2020. 09. 13.Lipót Pékség SE3 - 3BKV Előre
2020. 09. 13.Bicskei TC1 - 3Credobus Mosonmagyaróvár
2020. 09. 13.FC Nagykanizsa1 - 5MOL Fehérvár FC II.
2020. 09. 13.SC Sopron2 - 0Balatonfüredi FC
2020. 09. 13.Pápai Perutz FC1 - 1Komárom VSE
2020. 11. 25.THSE-Szabadkikötő2 - 3Érdi VSE
2020. 12. 31.Tatabányai SC0 - 1VLS Veszprém
2020. 09. 27.Puskás Akadémia FC II.1 - 2Tatabányai SC
2020. 09. 27.MOL Fehérvár FC II.2 - 1Bicskei TC
2020. 09. 27.Érdi VSE2 - 3Lipót Pékség SE
2020. 09. 27.BKV Előre0 - 1SC Sopron
2020. 09. 27.Balatonfüredi FC2 - 1III. Ker. TVE
2020. 09. 27.VLS Veszprém5 - 0Nagyatádi FC
2020. 09. 27.Credobus Mosonmagyaróvár2 - 0Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
2020. 09. 27.Komárom VSE3 - 2THSE-Szabadkikötő
2020. 09. 27.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő0 - 4FC Nagykanizsa
2020. 09. 27.Pápai Perutz FC0 - 1ZTE FC II.
2020. 10. 04.VLS Veszprém1 - 1Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2020. 10. 04.Nagyatádi FC0 - 2Puskás Akadémia FC II.
2020. 10. 04.Tatabányai SC0 - 2Balatonfüredi FC
2020. 10. 04.III. Ker. TVE1 - 0BKV Előre
2020. 10. 04.Lipót Pékség SE3 - 1Komárom VSE
2020. 10. 04.THSE-Szabadkikötő0 - 2ZTE FC II.
2020. 10. 04.Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak1 - 1MOL Fehérvár FC II.
2020. 10. 04.Bicskei TC1 - 1FC Nagykanizsa
2020. 10. 04.SC Sopron2 - 1Érdi VSE
2020. 10. 04.Pápai Perutz FC0 - 0Credobus Mosonmagyaróvár
2020. 10. 10.Puskás Akadémia FC II.0 - 0VLS Veszprém
2020. 10. 10.MOL Fehérvár FC II.2 - 0Pápai Perutz FC
2020. 10. 10.Érdi VSE0 - 3III. Ker. TVE
2020. 10. 10.BKV Előre1 - 1Tatabányai SC
2020. 10. 10.Balatonfüredi FC6 - 1Nagyatádi FC
2020. 10. 10.FC Nagykanizsa5 - 0Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
2020. 10. 10.Credobus Mosonmagyaróvár6 - 0THSE-Szabadkikötő
2020. 10. 10.ZTE FC II.1 - 2Lipót Pékség SE
2020. 10. 10.Komárom VSE1 - 3SC Sopron
2020. 10. 10.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő2 - 0Bicskei TC
2020. 10. 18.Puskás Akadémia FC II.2 - 2Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2020. 10. 18.VLS Veszprém2 - 2Balatonfüredi FC
2020. 10. 18.Nagyatádi FC1 - 2BKV Előre
2020. 10. 18.III. Ker. TVE3 - 1Komárom VSE
2020. 10. 18.Lipót Pékség SE0 - 6Credobus Mosonmagyaróvár
2020. 10. 18.THSE-Szabadkikötő1 - 1MOL Fehérvár FC II.
2020. 10. 18.Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak0 - 3Bicskei TC
2020. 10. 18.SC Sopron2 - 1ZTE FC II.
2020. 10. 18.Pápai Perutz FC1 - 2FC Nagykanizsa
2020. 11. 18.Érdi VSE2 - 0Tatabányai SC
2020. 10. 25.MOL Fehérvár FC II.0 - 2Lipót Pékség SE
2020. 10. 25.BKV Előre0 - 3VLS Veszprém
2020. 10. 25.Balatonfüredi FC3 - 1Puskás Akadémia FC II.
2020. 10. 25.Bicskei TC1 - 0Pápai Perutz FC
2020. 10. 25.FC Nagykanizsa3 - 1THSE-Szabadkikötő
2020. 10. 25.Credobus Mosonmagyaróvár4 - 0SC Sopron
2020. 10. 25.III. Ker. TVE4 - 0ZTE FC II.
2020. 10. 25.Komárom VSE1 - 0Tatabányai SC
2020. 10. 25.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő5 - 1Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
2020. 12. 02.Nagyatádi FC0 - 3Érdi VSE
2020. 11. 01.Puskás Akadémia FC II.1 - 2BKV Előre
2020. 11. 01.Balatonfüredi FC3 - 0Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2020. 11. 01.Nagyatádi FC2 - 2Komárom VSE
2020. 11. 01.III. Ker. TVE0 - 0Credobus Mosonmagyaróvár
2020. 11. 01.Lipót Pékség SE4 - 2FC Nagykanizsa
2020. 11. 01.THSE-Szabadkikötő2 - 2Bicskei TC
2020. 11. 01.SC Sopron1 - 3MOL Fehérvár FC II.
2020. 11. 01.Tatabányai SC1 - 2ZTE FC II.
2020. 11. 18.Pápai Perutz FC2 - 1Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
2020. 12. 09.VLS Veszprém2 - 0Érdi VSE
2020. 11. 08.MOL Fehérvár FC II.0 - 4III. Ker. TVE
2020. 11. 08.ZTE FC II.1 - 1Nagyatádi FC
2020. 11. 08.BKV Előre1 - 1Balatonfüredi FC
2020. 11. 08.Bicskei TC1 - 1Lipót Pékség SE
2020. 11. 08.FC Nagykanizsa4 - 1SC Sopron
2020. 11. 08.Credobus Mosonmagyaróvár2 - 0Tatabányai SC
2020. 11. 08.Komárom VSE1 - 0VLS Veszprém
2020. 11. 08.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő5 - 1Pápai Perutz FC
2020. 11. 08.Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak0 - 6THSE-Szabadkikötő
2020. 12. 11.Érdi VSE0 - 5Puskás Akadémia FC II.
2020. 11. 14.Puskás Akadémia FC II.3 - 2Komárom VSE
2020. 11. 14.BKV Előre3 - 1Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2020. 11. 14.Balatonfüredi FC1 - 1Érdi VSE
2020. 11. 14.VLS Veszprém1 - 0ZTE FC II.
2020. 11. 14.Nagyatádi FC0 - 5Credobus Mosonmagyaróvár
2020. 11. 14.III. Ker. TVE4 - 4FC Nagykanizsa
2020. 11. 14.THSE-Szabadkikötő2 - 2Pápai Perutz FC
2020. 11. 18.SC Sopron1 - 1Bicskei TC
2020. 12. 02.Tatabányai SC2 - 0MOL Fehérvár FC II.
2020. 12. 02.Lipót Pékség SE2 - 1Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
2020. 11. 22.Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak0 - 6SC Sopron
2020. 11. 22.MOL Fehérvár FC II.3 - 0Nagyatádi FC
2020. 11. 22.Érdi VSE1 - 1BKV Előre
2020. 11. 22.Lipót Pékség SE0 - 0Pápai Perutz FC
2020. 11. 22.Bicskei TC0 - 1III. Ker. TVE
2020. 11. 22.FC Nagykanizsa2 - 1Tatabányai SC
2020. 11. 22.Credobus Mosonmagyaróvár2 - 1VLS Veszprém
2020. 11. 22.ZTE FC II.2 - 0Puskás Akadémia FC II.
2020. 11. 22.Komárom VSE0 - 6Balatonfüredi FC
2020. 11. 22.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő3 - 3THSE-Szabadkikötő
2020. 11. 29.MOL Fehérvár FC II.1 - 3VLS Veszprém
2020. 11. 29.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő2 - 1Érdi VSE
2020. 11. 29.Komárom VSE3 - 1BKV Előre
2020. 11. 29.ZTE FC II.3 - 0Balatonfüredi FC
2020. 11. 29.Credobus Mosonmagyaróvár3 - 0Puskás Akadémia FC II.
2020. 11. 29.FC Nagykanizsa3 - 0Nagyatádi FC
2020. 11. 29.Bicskei TC0 - 0Tatabányai SC
2020. 11. 29.Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak2 - 1III. Ker. TVE
2020. 11. 29.THSE-Szabadkikötő1 - 3Lipót Pékség SE
2020. 11. 29.Pápai Perutz FC0 - 1SC Sopron
2020. 12. 06.Puskás Akadémia FC II.5 - 0MOL Fehérvár FC II.
2020. 12. 06.III. Ker. TVE3 - 0Pápai Perutz FC
2020. 12. 06.Bicskei TC3 - 0Nagyatádi FC
2020. 12. 06.VLS Veszprém3 - 3FC Nagykanizsa
2020. 12. 06.Balatonfüredi FC3 - 1Credobus Mosonmagyaróvár
2020. 12. 06.BKV Előre1 - 1ZTE FC II.
2020. 12. 06.Érdi VSE1 - 0Komárom VSE
2020. 12. 06.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő1 - 4Lipót Pékség SE
2020. 12. 06.SC Sopron2 - 1THSE-Szabadkikötő
2020. 12. 08.Tatabányai SC3 - 1Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak

Fejlesztés alatt - tovabbi funkciók hamarosan!

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
1Tiszakécskei LC52
2Jászberényi FC48
3Füzesgyarmati SK37
4BVSC-Zugló37
5Sényő-Carnifex FC34
6Eger SE33
7BSE32
8Kisvárda Master Good II.31
9Termálfürdő Tiszaújváros30
10Tiszafüredi VSE27
11DVSC II.25
12Ceglédi VSE24
13DVTK II.23
14FC Hatvan20
15Putnok FC19
16SBTC Kft.19
17Tállya KSE18
18Sajóbábonyi VSE17
19Gyöngyösi AK16
20Mezőkövesd Zsóry FC II.12
TABELLA - KÖZÉP
1Kecskeméti TE50
2Ferencvárosi TC II.42
3Iváncsa KSE42
4FC Dabas41
5ESMTK35
6Budapest Honvéd-MFA II.34
7HR-Rent Kozármisleny32
8Újpest FC II.31
9Taksony SE30
10Paksi FC II.30
11Dabas-Gyón FC28
12Monor27
13Dunaújváros26
14Körösladányi MSK25
15Vác FC25
16Hódmezővásárhelyi FC23
17Rákosmente FC19
18Szekszárdi UFC19
19Szegedi VSE13
20Majosi SE4
TABELLA - NYUGAT
1III. Ker. TVE51
2Credobus Mosonmagyaróvár45
3Lipót Pékség SE41
4VLS Veszprém39
5Érdi VSE37
6SC Sopron36
7FC Nagykanizsa35
8Tatabányai SC32
9Komárom VSE30
10Bicskei TC30
11MOL Fehérvár FC II.28
12ZTE FC II.26
13Puskás Akadémia FC II.25
14Balatonfüredi FC25
15Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő24
16Pápai Perutz FC23
17BKV Előre22
18Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak15
19THSE-Szabadkikötő13
20Nagyatádi FC6
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!