NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó
NB III Nyugati csoport 2020/2021
MGyDVGól+/-P
1III. Ker. TVE38277490 - 226888
2Credobus Mosonmagyaróvár38228875 - 354074
3VLS Veszprém382010862 - 441870
4FC Nagykanizsa381991077 - 502766
5Tatabányai SC381871356 - 401661
6SC Sopron3817101155 - 49661
7Lipót Pékség SE381791266 - 58860
8Puskás Akadémia FC II.381751666 - 511556
9Komárom VSE381751652 - 54-256
10Érdi VSE381591451 - 54-354
11Balatonfüredi FC381571669 - 581152
12Bicskei TC381481642 - 50-850
13ZTE FC II.3812131356 - 63-749
14Pápai Perutz FC381391647 - 55-848
15MOL Fehérvár FC II.381381752 - 58-647
16Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő381281858 - 82-2444
17BKV Előre3810141445 - 59-1444
18THSE-Szabadkikötő381072163 - 82-1937
19Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak38782337 - 72-3529
20Nagyatádi FC38333232 - 115-8312
Fordulók
2020. 08. 02.Puskás Akadémia FC II.0 - 0Credobus Mosonmagyaróvár
2020. 08. 02.Érdi VSE0 - 0Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2020. 08. 02.BKV Előre0 - 1Komárom VSE
2020. 08. 02.Balatonfüredi FC0 - 0ZTE FC II.
2020. 08. 02.VLS Veszprém2 - 1MOL Fehérvár FC II.
2020. 08. 02.Nagyatádi FC1 - 2FC Nagykanizsa
2020. 08. 02.Tatabányai SC2 - 0Bicskei TC
2020. 08. 02.III. Ker. TVE1 - 0Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
2020. 08. 02.SC Sopron1 - 2Pápai Perutz FC
2020. 08. 02.Lipót Pékség SE6 - 2THSE-Szabadkikötő
2020. 08. 09.MOL Fehérvár FC II.1 - 2Puskás Akadémia FC II.
2020. 08. 09.Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak0 - 1Tatabányai SC
2020. 08. 09.Komárom VSE0 - 1Érdi VSE
2020. 08. 09.Lipót Pékség SE2 - 2Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2020. 08. 09.Credobus Mosonmagyaróvár3 - 0Balatonfüredi FC
2020. 08. 09.Nagyatádi FC1 - 2Bicskei TC
2020. 08. 09.FC Nagykanizsa1 - 1VLS Veszprém
2020. 08. 09.THSE-Szabadkikötő3 - 1SC Sopron
2020. 08. 09.ZTE FC II.1 - 1BKV Előre
2020. 08. 09.Pápai Perutz FC0 - 3III. Ker. TVE
2020. 08. 12.BKV Előre0 - 1Credobus Mosonmagyaróvár
2020. 08. 12.Érdi VSE5 - 0ZTE FC II.
2020. 08. 12.Balatonfüredi FC0 - 1MOL Fehérvár FC II.
2020. 08. 12.Puskás Akadémia FC II.1 - 4FC Nagykanizsa
2020. 08. 12.VLS Veszprém2 - 0Bicskei TC
2020. 08. 12.Nagyatádi FC1 - 1Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
2020. 08. 12.Tatabányai SC1 - 3Pápai Perutz FC
2020. 08. 12.III. Ker. TVE1 - 0THSE-Szabadkikötő
2020. 08. 12.SC Sopron1 - 1Lipót Pékség SE
2020. 08. 12.Komárom VSE3 - 1Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2020. 08. 16.MOL Fehérvár FC II.1 - 1BKV Előre
2020. 08. 16.Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak1 - 2VLS Veszprém
2020. 08. 16.SC Sopron1 - 1Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2020. 08. 16.Lipót Pékség SE0 - 2III. Ker. TVE
2020. 08. 16.THSE-Szabadkikötő1 - 2Tatabányai SC
2020. 08. 16.Bicskei TC2 - 1Puskás Akadémia FC II.
2020. 08. 16.FC Nagykanizsa4 - 1Balatonfüredi FC
2020. 08. 16.Credobus Mosonmagyaróvár0 - 1Érdi VSE
2020. 08. 16.ZTE FC II.2 - 2Komárom VSE
2020. 08. 16.Pápai Perutz FC5 - 2Nagyatádi FC
2020. 08. 23.Puskás Akadémia FC II.3 - 1Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
2020. 08. 23.Érdi VSE2 - 0MOL Fehérvár FC II.
2020. 08. 23.BKV Előre2 - 1FC Nagykanizsa
2020. 08. 23.Balatonfüredi FC2 - 3Bicskei TC
2020. 08. 23.VLS Veszprém2 - 1Pápai Perutz FC
2020. 08. 23.Nagyatádi FC4 - 1THSE-Szabadkikötő
2020. 08. 23.Tatabányai SC1 - 0Lipót Pékség SE
2020. 08. 23.III. Ker. TVE3 - 0SC Sopron
2020. 08. 23.Komárom VSE0 - 1Credobus Mosonmagyaróvár
2020. 08. 23.ZTE FC II.4 - 3Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2020. 08. 26.Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak5 - 0Balatonfüredi FC
2020. 08. 26.III. Ker. TVE3 - 0Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2020. 08. 26.SC Sopron0 - 4Tatabányai SC
2020. 08. 26.Lipót Pékség SE3 - 1Nagyatádi FC
2020. 08. 26.THSE-Szabadkikötő3 - 0VLS Veszprém
2020. 08. 26.FC Nagykanizsa0 - 2Érdi VSE
2020. 08. 26.MOL Fehérvár FC II.0 - 1Komárom VSE
2020. 08. 26.Credobus Mosonmagyaróvár2 - 1ZTE FC II.
2020. 08. 26.Bicskei TC3 - 0BKV Előre
2020. 09. 23.Pápai Perutz FC2 - 2Puskás Akadémia FC II.
2020. 08. 30.Puskás Akadémia FC II.2 - 1THSE-Szabadkikötő
2020. 08. 30.MOL Fehérvár FC II.1 - 1ZTE FC II.
2020. 08. 30.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő3 - 1Credobus Mosonmagyaróvár
2020. 08. 30.Érdi VSE2 - 0Bicskei TC
2020. 08. 30.BKV Előre3 - 4Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
2020. 08. 30.Balatonfüredi FC0 - 2Pápai Perutz FC
2020. 08. 30.VLS Veszprém3 - 2Lipót Pékség SE
2020. 08. 30.Nagyatádi FC0 - 3SC Sopron
2020. 08. 30.Tatabányai SC1 - 2III. Ker. TVE
2020. 08. 30.Komárom VSE1 - 0FC Nagykanizsa
2020. 09. 05.MOL Fehérvár FC II.3 - 2Credobus Mosonmagyaróvár
2020. 09. 05.III. Ker. TVE7 - 0Nagyatádi FC
2020. 09. 05.Lipót Pékség SE4 - 2Puskás Akadémia FC II.
2020. 09. 05.Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak1 - 1Érdi VSE
2020. 09. 05.Tatabányai SC6 - 1Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2020. 09. 05.FC Nagykanizsa1 - 1ZTE FC II.
2020. 09. 05.SC Sopron4 - 1VLS Veszprém
2020. 09. 05.Pápai Perutz FC3 - 2BKV Előre
2020. 09. 16.Bicskei TC2 - 1Komárom VSE
2020. 09. 23.THSE-Szabadkikötő5 - 4Balatonfüredi FC
2020. 09. 09.ZTE FC II.2 - 2Bicskei TC
2020. 09. 09.Érdi VSE2 - 1Pápai Perutz FC
2020. 09. 09.Balatonfüredi FC0 - 3Lipót Pékség SE
2020. 09. 09.Puskás Akadémia FC II.0 - 1SC Sopron
2020. 09. 09.Nagyatádi FC0 - 3Tatabányai SC
2020. 09. 09.Credobus Mosonmagyaróvár2 - 1FC Nagykanizsa
2020. 09. 09.Komárom VSE1 - 0Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
2020. 09. 09.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő0 - 1MOL Fehérvár FC II.
2020. 10. 14.BKV Előre3 - 1THSE-Szabadkikötő
2020. 12. 31.VLS Veszprém2 - 2III. Ker. TVE
2020. 09. 13.Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak3 - 1ZTE FC II.
2020. 09. 13.Nagyatádi FC2 - 3Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2020. 09. 13.III. Ker. TVE2 - 0Puskás Akadémia FC II.
2020. 09. 13.Lipót Pékség SE3 - 3BKV Előre
2020. 09. 13.Bicskei TC1 - 3Credobus Mosonmagyaróvár
2020. 09. 13.FC Nagykanizsa1 - 5MOL Fehérvár FC II.
2020. 09. 13.SC Sopron2 - 0Balatonfüredi FC
2020. 09. 13.Pápai Perutz FC1 - 1Komárom VSE
2020. 11. 25.THSE-Szabadkikötő2 - 3Érdi VSE
2020. 12. 31.Tatabányai SC0 - 1VLS Veszprém
2020. 09. 27.Puskás Akadémia FC II.1 - 2Tatabányai SC
2020. 09. 27.MOL Fehérvár FC II.2 - 1Bicskei TC
2020. 09. 27.Érdi VSE2 - 3Lipót Pékség SE
2020. 09. 27.BKV Előre0 - 1SC Sopron
2020. 09. 27.Balatonfüredi FC2 - 1III. Ker. TVE
2020. 09. 27.VLS Veszprém5 - 0Nagyatádi FC
2020. 09. 27.Credobus Mosonmagyaróvár2 - 0Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
2020. 09. 27.Komárom VSE3 - 2THSE-Szabadkikötő
2020. 09. 27.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő0 - 4FC Nagykanizsa
2020. 09. 27.Pápai Perutz FC0 - 1ZTE FC II.
2020. 10. 04.VLS Veszprém1 - 1Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2020. 10. 04.Nagyatádi FC0 - 2Puskás Akadémia FC II.
2020. 10. 04.Tatabányai SC0 - 2Balatonfüredi FC
2020. 10. 04.III. Ker. TVE1 - 0BKV Előre
2020. 10. 04.Lipót Pékség SE3 - 1Komárom VSE
2020. 10. 04.THSE-Szabadkikötő0 - 2ZTE FC II.
2020. 10. 04.Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak1 - 1MOL Fehérvár FC II.
2020. 10. 04.Bicskei TC1 - 1FC Nagykanizsa
2020. 10. 04.SC Sopron2 - 1Érdi VSE
2020. 10. 04.Pápai Perutz FC0 - 0Credobus Mosonmagyaróvár
2020. 10. 10.Puskás Akadémia FC II.0 - 0VLS Veszprém
2020. 10. 10.MOL Fehérvár FC II.2 - 0Pápai Perutz FC
2020. 10. 10.Érdi VSE0 - 3III. Ker. TVE
2020. 10. 10.BKV Előre1 - 1Tatabányai SC
2020. 10. 10.Balatonfüredi FC6 - 1Nagyatádi FC
2020. 10. 10.FC Nagykanizsa5 - 0Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
2020. 10. 10.Credobus Mosonmagyaróvár6 - 0THSE-Szabadkikötő
2020. 10. 10.ZTE FC II.1 - 2Lipót Pékség SE
2020. 10. 10.Komárom VSE1 - 3SC Sopron
2020. 10. 10.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő2 - 0Bicskei TC
2020. 10. 18.Puskás Akadémia FC II.2 - 2Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2020. 10. 18.VLS Veszprém2 - 2Balatonfüredi FC
2020. 10. 18.Nagyatádi FC1 - 2BKV Előre
2020. 10. 18.III. Ker. TVE3 - 1Komárom VSE
2020. 10. 18.Lipót Pékség SE0 - 6Credobus Mosonmagyaróvár
2020. 10. 18.THSE-Szabadkikötő1 - 1MOL Fehérvár FC II.
2020. 10. 18.Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak0 - 3Bicskei TC
2020. 10. 18.SC Sopron2 - 1ZTE FC II.
2020. 10. 18.Pápai Perutz FC1 - 2FC Nagykanizsa
2020. 11. 18.Érdi VSE2 - 0Tatabányai SC
2020. 10. 25.MOL Fehérvár FC II.0 - 2Lipót Pékség SE
2020. 10. 25.BKV Előre0 - 3VLS Veszprém
2020. 10. 25.Balatonfüredi FC3 - 1Puskás Akadémia FC II.
2020. 10. 25.Bicskei TC1 - 0Pápai Perutz FC
2020. 10. 25.FC Nagykanizsa3 - 1THSE-Szabadkikötő
2020. 10. 25.Credobus Mosonmagyaróvár4 - 0SC Sopron
2020. 10. 25.III. Ker. TVE4 - 0ZTE FC II.
2020. 10. 25.Komárom VSE1 - 0Tatabányai SC
2020. 10. 25.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő5 - 1Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
2020. 12. 02.Nagyatádi FC0 - 3Érdi VSE
2020. 11. 01.Puskás Akadémia FC II.1 - 2BKV Előre
2020. 11. 01.Balatonfüredi FC3 - 0Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2020. 11. 01.Nagyatádi FC2 - 2Komárom VSE
2020. 11. 01.III. Ker. TVE0 - 0Credobus Mosonmagyaróvár
2020. 11. 01.Lipót Pékség SE4 - 2FC Nagykanizsa
2020. 11. 01.THSE-Szabadkikötő2 - 2Bicskei TC
2020. 11. 01.SC Sopron1 - 3MOL Fehérvár FC II.
2020. 11. 01.Tatabányai SC1 - 2ZTE FC II.
2020. 11. 18.Pápai Perutz FC2 - 1Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
2020. 12. 09.VLS Veszprém2 - 0Érdi VSE
2020. 11. 08.MOL Fehérvár FC II.0 - 4III. Ker. TVE
2020. 11. 08.ZTE FC II.1 - 1Nagyatádi FC
2020. 11. 08.BKV Előre1 - 1Balatonfüredi FC
2020. 11. 08.Bicskei TC1 - 1Lipót Pékség SE
2020. 11. 08.FC Nagykanizsa4 - 1SC Sopron
2020. 11. 08.Credobus Mosonmagyaróvár2 - 0Tatabányai SC
2020. 11. 08.Komárom VSE1 - 0VLS Veszprém
2020. 11. 08.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő5 - 1Pápai Perutz FC
2020. 11. 08.Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak0 - 6THSE-Szabadkikötő
2020. 12. 11.Érdi VSE0 - 5Puskás Akadémia FC II.
2020. 11. 14.Puskás Akadémia FC II.3 - 2Komárom VSE
2020. 11. 14.BKV Előre3 - 1Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2020. 11. 14.Balatonfüredi FC1 - 1Érdi VSE
2020. 11. 14.VLS Veszprém1 - 0ZTE FC II.
2020. 11. 14.Nagyatádi FC0 - 5Credobus Mosonmagyaróvár
2020. 11. 14.III. Ker. TVE4 - 4FC Nagykanizsa
2020. 11. 14.THSE-Szabadkikötő2 - 2Pápai Perutz FC
2020. 11. 18.SC Sopron1 - 1Bicskei TC
2020. 12. 02.Tatabányai SC2 - 0MOL Fehérvár FC II.
2020. 12. 02.Lipót Pékség SE2 - 1Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
2020. 11. 22.Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak0 - 6SC Sopron
2020. 11. 22.MOL Fehérvár FC II.3 - 0Nagyatádi FC
2020. 11. 22.Érdi VSE1 - 1BKV Előre
2020. 11. 22.Lipót Pékség SE0 - 0Pápai Perutz FC
2020. 11. 22.Bicskei TC0 - 1III. Ker. TVE
2020. 11. 22.FC Nagykanizsa2 - 1Tatabányai SC
2020. 11. 22.Credobus Mosonmagyaróvár2 - 1VLS Veszprém
2020. 11. 22.ZTE FC II.2 - 0Puskás Akadémia FC II.
2020. 11. 22.Komárom VSE0 - 6Balatonfüredi FC
2020. 11. 22.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő3 - 3THSE-Szabadkikötő
2020. 11. 29.MOL Fehérvár FC II.1 - 3VLS Veszprém
2020. 11. 29.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő2 - 1Érdi VSE
2020. 11. 29.Komárom VSE3 - 1BKV Előre
2020. 11. 29.ZTE FC II.3 - 0Balatonfüredi FC
2020. 11. 29.Credobus Mosonmagyaróvár3 - 0Puskás Akadémia FC II.
2020. 11. 29.FC Nagykanizsa3 - 0Nagyatádi FC
2020. 11. 29.Bicskei TC0 - 0Tatabányai SC
2020. 11. 29.Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak2 - 1III. Ker. TVE
2020. 11. 29.THSE-Szabadkikötő1 - 3Lipót Pékség SE
2020. 11. 29.Pápai Perutz FC0 - 1SC Sopron
2020. 12. 06.Puskás Akadémia FC II.5 - 0MOL Fehérvár FC II.
2020. 12. 06.III. Ker. TVE3 - 0Pápai Perutz FC
2020. 12. 06.Bicskei TC3 - 0Nagyatádi FC
2020. 12. 06.VLS Veszprém3 - 3FC Nagykanizsa
2020. 12. 06.Balatonfüredi FC3 - 1Credobus Mosonmagyaróvár
2020. 12. 06.BKV Előre1 - 1ZTE FC II.
2020. 12. 06.Érdi VSE1 - 0Komárom VSE
2020. 12. 06.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő1 - 4Lipót Pékség SE
2020. 12. 06.SC Sopron2 - 1THSE-Szabadkikötő
2020. 12. 08.Tatabányai SC3 - 1Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
2021. 02. 27.ZTE FC II.1 - 1Érdi VSE
2021. 02. 28.MOL Fehérvár FC II.1 - 4Balatonfüredi FC
2021. 02. 28.THSE-Szabadkikötő0 - 4III. Ker. TVE
2021. 02. 28.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő2 - 1Komárom VSE
2021. 02. 28.Credobus Mosonmagyaróvár1 - 1BKV Előre
2021. 02. 28.FC Nagykanizsa1 - 2Puskás Akadémia FC II.
2021. 02. 28.Bicskei TC0 - 1VLS Veszprém
2021. 02. 28.Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak1 - 2Nagyatádi FC
2021. 02. 28.Pápai Perutz FC1 - 0Tatabányai SC
2021. 02. 28.Lipót Pékség SE1 - 1SC Sopron
2021. 03. 06.Tatabányai SC2 - 0THSE-Szabadkikötő
2021. 03. 07.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő1 - 0SC Sopron
2021. 03. 07.Puskás Akadémia FC II.7 - 2Bicskei TC
2021. 03. 07.Komárom VSE2 - 2ZTE FC II.
2021. 03. 07.VLS Veszprém0 - 0Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
2021. 03. 07.III. Ker. TVE2 - 0Lipót Pékség SE
2021. 03. 07.Nagyatádi FC1 - 2Pápai Perutz FC
2021. 03. 07.Balatonfüredi FC0 - 2FC Nagykanizsa
2021. 03. 07.BKV Előre0 - 2MOL Fehérvár FC II.
2021. 03. 07.Érdi VSE1 - 2Credobus Mosonmagyaróvár
2021. 03. 14.MOL Fehérvár FC II.2 - 1Érdi VSE
2021. 03. 14.THSE-Szabadkikötő4 - 1Nagyatádi FC
2021. 03. 14.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő4 - 0ZTE FC II.
2021. 03. 14.SC Sopron0 - 0III. Ker. TVE
2021. 03. 14.FC Nagykanizsa3 - 1BKV Előre
2021. 03. 14.Bicskei TC0 - 0Balatonfüredi FC
2021. 03. 14.Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak0 - 1Puskás Akadémia FC II.
2021. 03. 14.Pápai Perutz FC1 - 0VLS Veszprém
2021. 03. 14.Lipót Pékség SE2 - 1Tatabányai SC
2021. 03. 14.Credobus Mosonmagyaróvár2 - 0Komárom VSE
2021. 03. 21.Puskás Akadémia FC II.4 - 1Pápai Perutz FC
2021. 03. 21.ZTE FC II.1 - 1Credobus Mosonmagyaróvár
2021. 03. 21.VLS Veszprém1 - 0THSE-Szabadkikötő
2021. 03. 21.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő1 - 3III. Ker. TVE
2021. 03. 21.Tatabányai SC3 - 1SC Sopron
2021. 03. 21.Nagyatádi FC0 - 2Lipót Pékség SE
2021. 03. 21.Balatonfüredi FC2 - 0Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
2021. 03. 21.BKV Előre1 - 0Bicskei TC
2021. 03. 21.Érdi VSE1 - 1FC Nagykanizsa
2021. 04. 07.Komárom VSE0 - 3MOL Fehérvár FC II.
2021. 03. 27.THSE-Szabadkikötő0 - 1Puskás Akadémia FC II.
2021. 03. 27.ZTE FC II.3 - 2MOL Fehérvár FC II.
2021. 03. 27.SC Sopron2 - 1Nagyatádi FC
2021. 03. 27.Bicskei TC2 - 0Érdi VSE
2021. 03. 27.Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak1 - 1BKV Előre
2021. 03. 27.Pápai Perutz FC2 - 1Balatonfüredi FC
2021. 03. 27.Lipót Pékség SE1 - 2VLS Veszprém
2021. 03. 27.III. Ker. TVE2 - 2Tatabányai SC
2021. 03. 27.FC Nagykanizsa3 - 0Komárom VSE
2021. 03. 27.Credobus Mosonmagyaróvár2 - 2Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2021. 04. 04.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő2 - 2Tatabányai SC
2021. 04. 04.Puskás Akadémia FC II.1 - 0Lipót Pékség SE
2021. 04. 04.ZTE FC II.0 - 0FC Nagykanizsa
2021. 04. 04.VLS Veszprém1 - 1SC Sopron
2021. 04. 04.Nagyatádi FC0 - 3III. Ker. TVE
2021. 04. 04.Balatonfüredi FC4 - 1THSE-Szabadkikötő
2021. 04. 04.BKV Előre0 - 0Pápai Perutz FC
2021. 04. 04.Érdi VSE2 - 0Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
2021. 04. 04.Komárom VSE2 - 0Bicskei TC
2021. 04. 04.Credobus Mosonmagyaróvár1 - 0MOL Fehérvár FC II.
2021. 04. 10.Tatabányai SC1 - 0Nagyatádi FC
2021. 04. 11.THSE-Szabadkikötő1 - 2BKV Előre
2021. 04. 11.MOL Fehérvár FC II.3 - 0Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2021. 04. 11.SC Sopron1 - 1Puskás Akadémia FC II.
2021. 04. 11.Pápai Perutz FC1 - 2Érdi VSE
2021. 04. 11.Lipót Pékség SE3 - 3Balatonfüredi FC
2021. 04. 11.III. Ker. TVE3 - 0VLS Veszprém
2021. 04. 11.FC Nagykanizsa4 - 1Credobus Mosonmagyaróvár
2021. 04. 11.Bicskei TC1 - 0ZTE FC II.
2021. 04. 11.Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak1 - 2Komárom VSE
2021. 04. 14.VLS Veszprém1 - 0Tatabányai SC
2021. 04. 14.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő3 - 2Nagyatádi FC
2021. 04. 14.Puskás Akadémia FC II.0 - 2III. Ker. TVE
2021. 04. 14.Balatonfüredi FC0 - 1SC Sopron
2021. 04. 14.BKV Előre1 - 4Lipót Pékség SE
2021. 04. 14.Érdi VSE1 - 3THSE-Szabadkikötő
2021. 04. 14.Komárom VSE2 - 1Pápai Perutz FC
2021. 04. 14.ZTE FC II.2 - 2Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
2021. 04. 14.Credobus Mosonmagyaróvár2 - 1Bicskei TC
2021. 04. 14.MOL Fehérvár FC II.1 - 2FC Nagykanizsa
2021. 04. 18.Tatabányai SC1 - 0Puskás Akadémia FC II.
2021. 04. 18.ZTE FC II.0 - 3Pápai Perutz FC
2021. 04. 18.THSE-Szabadkikötő0 - 2Komárom VSE
2021. 04. 18.SC Sopron1 - 1BKV Előre
2021. 04. 18.Lipót Pékség SE3 - 1Érdi VSE
2021. 04. 18.III. Ker. TVE2 - 1Balatonfüredi FC
2021. 04. 18.Nagyatádi FC1 - 5VLS Veszprém
2021. 04. 18.Bicskei TC3 - 2MOL Fehérvár FC II.
2021. 04. 18.Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak0 - 1Credobus Mosonmagyaróvár
2021. 04. 18.FC Nagykanizsa5 - 1Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2021. 04. 25.Puskás Akadémia FC II.2 - 0Nagyatádi FC
2021. 04. 25.ZTE FC II.1 - 3THSE-Szabadkikötő
2021. 04. 25.MOL Fehérvár FC II.3 - 0Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
2021. 04. 25.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő1 - 5VLS Veszprém
2021. 04. 25.Balatonfüredi FC0 - 1Tatabányai SC
2021. 04. 25.BKV Előre1 - 0III. Ker. TVE
2021. 04. 25.Érdi VSE1 - 4SC Sopron
2021. 04. 25.Komárom VSE3 - 0Lipót Pékség SE
2021. 04. 25.Credobus Mosonmagyaróvár2 - 0Pápai Perutz FC
2021. 04. 25.FC Nagykanizsa2 - 1Bicskei TC
2021. 04. 28.VLS Veszprém3 - 1Puskás Akadémia FC II.
2021. 04. 28.III. Ker. TVE0 - 1Érdi VSE
2021. 04. 28.Nagyatádi FC2 - 3Balatonfüredi FC
2021. 04. 28.Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak3 - 0FC Nagykanizsa
2021. 04. 28.Pápai Perutz FC1 - 1MOL Fehérvár FC II.
2021. 04. 28.Lipót Pékség SE0 - 1ZTE FC II.
2021. 04. 28.SC Sopron0 - 3Komárom VSE
2021. 04. 28.Bicskei TC1 - 0Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2021. 04. 28.Tatabányai SC1 - 1BKV Előre
2021. 05. 26.THSE-Szabadkikötő4 - 3Credobus Mosonmagyaróvár
2021. 05. 02.Tatabányai SC1 - 1Érdi VSE
2021. 05. 02.ZTE FC II.2 - 1SC Sopron
2021. 05. 02.MOL Fehérvár FC II.2 - 2THSE-Szabadkikötő
2021. 05. 02.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő0 - 4Puskás Akadémia FC II.
2021. 05. 02.Balatonfüredi FC3 - 0VLS Veszprém
2021. 05. 02.BKV Előre4 - 1Nagyatádi FC
2021. 05. 02.Komárom VSE1 - 2III. Ker. TVE
2021. 05. 02.Credobus Mosonmagyaróvár4 - 0Lipót Pékség SE
2021. 05. 02.FC Nagykanizsa3 - 2Pápai Perutz FC
2021. 05. 02.Bicskei TC1 - 0Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
2021. 05. 09.Puskás Akadémia FC II.1 - 2Balatonfüredi FC
2021. 05. 09.THSE-Szabadkikötő1 - 0FC Nagykanizsa
2021. 05. 09.ZTE FC II.0 - 6III. Ker. TVE
2021. 05. 09.VLS Veszprém0 - 0BKV Előre
2021. 05. 09.SC Sopron1 - 1Credobus Mosonmagyaróvár
2021. 05. 09.Érdi VSE4 - 2Nagyatádi FC
2021. 05. 09.Pápai Perutz FC0 - 0Bicskei TC
2021. 05. 09.Lipót Pékség SE0 - 0MOL Fehérvár FC II.
2021. 05. 09.Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak1 - 0Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2021. 05. 09.Tatabányai SC2 - 1Komárom VSE
2021. 05. 12.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő1 - 0Balatonfüredi FC
2021. 05. 12.BKV Előre1 - 0Puskás Akadémia FC II.
2021. 05. 12.Érdi VSE0 - 1VLS Veszprém
2021. 05. 12.Komárom VSE4 - 0Nagyatádi FC
2021. 05. 12.ZTE FC II.3 - 1Tatabányai SC
2021. 05. 12.Credobus Mosonmagyaróvár1 - 1III. Ker. TVE
2021. 05. 12.MOL Fehérvár FC II.0 - 2SC Sopron
2021. 05. 12.FC Nagykanizsa3 - 0Lipót Pékség SE
2021. 05. 12.Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak2 - 0Pápai Perutz FC
2021. 05. 12.Bicskei TC1 - 0THSE-Szabadkikötő
2021. 05. 16.Puskás Akadémia FC II.6 - 1Érdi VSE
2021. 05. 16.THSE-Szabadkikötő1 - 1Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
2021. 05. 16.SC Sopron0 - 0FC Nagykanizsa
2021. 05. 16.VLS Veszprém1 - 1Komárom VSE
2021. 05. 16.Balatonfüredi FC6 - 0BKV Előre
2021. 05. 16.Lipót Pékség SE1 - 0Bicskei TC
2021. 05. 16.III. Ker. TVE4 - 1MOL Fehérvár FC II.
2021. 05. 16.Tatabányai SC3 - 2Credobus Mosonmagyaróvár
2021. 05. 16.Nagyatádi FC0 - 6ZTE FC II.
2021. 05. 16.Pápai Perutz FC2 - 0Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
2021. 05. 23.ZTE FC II.6 - 2VLS Veszprém
2021. 05. 23.MOL Fehérvár FC II.1 - 1Tatabányai SC
2021. 05. 23.Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő3 - 2BKV Előre
2021. 05. 23.Érdi VSE1 - 1Balatonfüredi FC
2021. 05. 23.Komárom VSE1 - 0Puskás Akadémia FC II.
2021. 05. 23.Credobus Mosonmagyaróvár3 - 0Nagyatádi FC
2021. 05. 23.FC Nagykanizsa0 - 0III. Ker. TVE
2021. 05. 23.Bicskei TC0 - 1SC Sopron
2021. 05. 23.Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak0 - 0Lipót Pékség SE
2021. 05. 23.Pápai Perutz FC2 - 2THSE-Szabadkikötő
2021. 05. 30.BKV Előre1 - 1Érdi VSE
2021. 05. 30.Pápai Perutz FC2 - 1Lipót Pékség SE
2021. 05. 30.SC Sopron4 - 2Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak
2021. 05. 30.III. Ker. TVE5 - 1Bicskei TC
2021. 05. 30.Tatabányai SC3 - 0FC Nagykanizsa
2021. 05. 30.Nagyatádi FC2 - 1MOL Fehérvár FC II.
2021. 05. 30.VLS Veszprém2 - 0Credobus Mosonmagyaróvár
2021. 05. 30.Puskás Akadémia FC II.2 - 1ZTE FC II.
2021. 05. 30.Balatonfüredi FC3 - 1Komárom VSE
2021. 05. 30.THSE-Szabadkikötő3 - 1Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő

Fejlesztés alatt - tovabbi funkciók hamarosan!

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
1BKV Előre27
2Kolorcity Kazincbarcika SC22
3Aqua-General Hajdúszoboszló20
4DEAC19
5Termálfürdő FC Tiszaújváros18
6Kisvárda Master Good II16
7Békéscsaba 1912 Előre14
8Eger SE12
9Sényő-Carnifex FC11
10Jászberényi FC10
11Újpest FC II10
12Putnok FC9
13Füzesgyarmati SK9
14Tiszafüredi VSE8
15Hidasnémeti VSC Polgári Kft.7
16DVSC II6
17Tállya KSE5
18DVTK II4
19SBTC1
20Törökszentmiklósi FC-Veteriner0
TABELLA - KÖZÉP
1Makó FC21
2HR-Rent Kozármisleny20
3Dunaújváros18
4Budapest Honvéd-MFA II16
5Balassagyarmati VSE16
6Monor14
7Paksi FC II13
8MTK Budapest II13
9Hódmezővásárhelyi FC12
10FC Dabas12
11Ferencvárosi TC II11
12Szekszárdi UFC11
13Gerjeni SK10
14Ceglédi VSE9
15ESMTK9
16Vác FC7
17Iváncsa KSE5
18Dabas-Gyón FC4
19Rákosmente FC3
20B Build Mohács1
TABELLA - NYUGAT
1BVSC-Zugló21
2VLS Veszprém19
3ETO Akadémia17
4Credobus Mosonmagyaróvár14
5Érdi VSE14
6Komárom VSE11
7Balatonfüredi FC11
8Gyirmót FC Győr II10
9Pápai Perutz FC10
10FC Nagykanizsa10
11Tatabányai SC10
12ZTE FC II10
13Puskás Akadémia FC II9
14Kelen SC9
15Bicskei TC9
16SC Sopron8
17MOL Fehérvár FC II8
18Kaposvári Rákóczi FC6
19Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő6
20Tarr Andráshida SC4
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!