NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó
NB III Nyugati-csoport 2019/2020
MGyDVGól+/-P
1Érdi VSE19133339 - 162342
2III. Ker TVE19125243 - 212241
3Lipót Pékség SE19123433 - 211239
4Ménfőcsanak ESK1894524 - 20431
5Pápai Perutz FC1986525 - 22330
6Komárom VSE1985629 - 23629
7FC Nagykanizsa1883724 - 26-227
8Credobus Mosonmagyaróvár1974830 - 29125
9VLS Veszprém1966721 - 16524
10Bicskei TC1957720 - 24-422
11Puskás Akadémia FC II19631029 - 27221
12BKV Előre1955921 - 27-620
13Sárvár FC1948715 - 22-720
14MOL Fehérvár FC II1948717 - 25-820
15Hévíz SK19341222 - 40-1813
16Greenplan Balatonlelle SE19241313 - 46-3310
Fordulók
2019. 08. 04.Érdi VSE7 - 0Hévíz SK
2019. 08. 04.VLS Veszprém1 - 1Sárvár FC
2019. 08. 04.Greenplan Balatonlelle SE0 - 3Pápai Perutz FC
2019. 08. 04.BKV Előre0 - 0MOL Fehérvár FC II
2019. 08. 04.Credobus Mosonmagyaróvár0 - 1Ménfőcsanak ESK
2019. 08. 04.FC Nagykanizsa2 - 0Lipót Pékség SE
2019. 08. 04.III. Ker TVE1 - 1Komárom VSE
2019. 08. 04.Bicskei TC2 - 2Puskás Akadémia FC II
2019. 08. 11.Puskás Akadémia FC II1 - 2III. Ker TVE
2019. 08. 11.MOL Fehérvár FC II3 - 2Greenplan Balatonlelle SE
2019. 08. 11.Sárvár FC0 - 3Érdi VSE
2019. 08. 11.Pápai Perutz FC2 - 1VLS Veszprém
2019. 08. 11.Hévíz SK0 - 2Bicskei TC
2019. 08. 11.Komárom VSE4 - 2FC Nagykanizsa
2019. 08. 11.Lipót Pékség SE0 - 2Credobus Mosonmagyaróvár
2019. 08. 11.Ménfőcsanak ESK1 - 1BKV Előre
2019. 08. 18.Érdi VSE1 - 1Pápai Perutz FC
2019. 08. 18.VLS Veszprém0 - 0MOL Fehérvár FC II
2019. 08. 18.Greenplan Balatonlelle SE2 - 0Ménfőcsanak ESK
2019. 08. 18.BKV Előre1 - 3Lipót Pékség SE
2019. 08. 18.Credobus Mosonmagyaróvár5 - 1Komárom VSE
2019. 08. 18.FC Nagykanizsa2 - 1Puskás Akadémia FC II
2019. 08. 18.III. Ker TVE3 - 2Bicskei TC
2019. 08. 18.Hévíz SK2 - 2Sárvár FC
2019. 08. 25.Puskás Akadémia FC II2 - 1Credobus Mosonmagyaróvár
2019. 08. 25.MOL Fehérvár FC II0 - 1Érdi VSE
2019. 08. 25.III. Ker TVE1 - 0Hévíz SK
2019. 08. 25.Bicskei TC1 - 3FC Nagykanizsa
2019. 08. 25.Komárom VSE2 - 0BKV Előre
2019. 08. 25.Lipót Pékség SE2 - 0Greenplan Balatonlelle SE
2019. 08. 25.Pápai Perutz FC1 - 1Sárvár FC
2019. 08. 25.Ménfőcsanak ESK1 - 0VLS Veszprém
2019. 09. 01.Érdi VSE0 - 0Ménfőcsanak ESK
2019. 09. 01.VLS Veszprém1 - 1Lipót Pékség SE
2019. 09. 01.Greenplan Balatonlelle SE0 - 5Komárom VSE
2019. 09. 01.BKV Előre2 - 1Puskás Akadémia FC II
2019. 09. 01.Credobus Mosonmagyaróvár1 - 1Bicskei TC
2019. 09. 01.FC Nagykanizsa0 - 3III. Ker TVE
2019. 09. 01.Sárvár FC1 - 0MOL Fehérvár FC II
2019. 09. 01.Hévíz SK0 - 2Pápai Perutz FC
2019. 09. 08.Puskás Akadémia FC II4 - 0Greenplan Balatonlelle SE
2019. 09. 08.MOL Fehérvár FC II0 - 2Pápai Perutz FC
2019. 09. 08.FC Nagykanizsa2 - 1Hévíz SK
2019. 09. 08.III. Ker TVE5 - 1Credobus Mosonmagyaróvár
2019. 09. 08.Bicskei TC1 - 0BKV Előre
2019. 09. 08.Komárom VSE0 - 1VLS Veszprém
2019. 09. 08.Lipót Pékség SE3 - 1Érdi VSE
2019. 09. 08.Ménfőcsanak ESK1 - 0Sárvár FC
2019. 09. 15.Érdi VSE2 - 0Komárom VSE
2019. 09. 15.VLS Veszprém1 - 0Puskás Akadémia FC II
2019. 09. 15.Greenplan Balatonlelle SE2 - 2Bicskei TC
2019. 09. 15.BKV Előre1 - 1III. Ker TVE
2019. 09. 15.Credobus Mosonmagyaróvár2 - 1FC Nagykanizsa
2019. 09. 15.Pápai Perutz FC0 - 3Ménfőcsanak ESK
2019. 09. 15.Sárvár FC0 - 0Lipót Pékség SE
2019. 09. 15.Hévíz SK2 - 2MOL Fehérvár FC II
2019. 09. 29.Puskás Akadémia FC II0 - 2Érdi VSE
2019. 09. 29.Ménfőcsanak ESK0 - 0MOL Fehérvár FC II
2019. 09. 29.Lipót Pékség SE0 - 1Pápai Perutz FC
2019. 09. 29.Credobus Mosonmagyaróvár3 - 0Hévíz SK
2019. 09. 29.FC Nagykanizsa1 - 3BKV Előre
2019. 09. 29.III. Ker TVE5 - 0Greenplan Balatonlelle SE
2019. 09. 29.Bicskei TC1 - 0VLS Veszprém
2019. 09. 29.Komárom VSE0 - 1Sárvár FC
2019. 10. 06.MOL Fehérvár FC II1 - 5Lipót Pékség SE
2019. 10. 06.Érdi VSE2 - 1Bicskei TC
2019. 10. 06.VLS Veszprém3 - 1III. Ker TVE
2019. 10. 06.Greenplan Balatonlelle SE0 - 3FC Nagykanizsa
2019. 10. 06.BKV Előre2 - 1Credobus Mosonmagyaróvár
2019. 10. 06.Pápai Perutz FC1 - 1Komárom VSE
2019. 10. 06.Sárvár FC1 - 4Puskás Akadémia FC II
2019. 10. 06.Hévíz SK2 - 3Ménfőcsanak ESK
2019. 10. 12.Puskás Akadémia FC II1 - 2Pápai Perutz FC
2019. 10. 12.BKV Előre2 - 1Hévíz SK
2019. 10. 12.Credobus Mosonmagyaróvár0 - 0Greenplan Balatonlelle SE
2019. 10. 12.FC Nagykanizsa2 - 1VLS Veszprém
2019. 10. 12.III. Ker TVE1 - 3Érdi VSE
2019. 10. 12.Bicskei TC1 - 1Sárvár FC
2019. 10. 12.Komárom VSE3 - 0MOL Fehérvár FC II
2019. 10. 12.Lipót Pékség SE1 - 0Ménfőcsanak ESK
2019. 10. 20.MOL Fehérvár FC II1 - 2Puskás Akadémia FC II
2019. 10. 20.Érdi VSE2 - 2FC Nagykanizsa
2019. 10. 20.VLS Veszprém3 - 0Credobus Mosonmagyaróvár
2019. 10. 20.Greenplan Balatonlelle SE1 - 1BKV Előre
2019. 10. 20.Pápai Perutz FC1 - 2Bicskei TC
2019. 10. 20.Sárvár FC1 - 2III. Ker TVE
2019. 10. 20.Hévíz SK0 - 1Lipót Pékség SE
2019. 10. 20.Ménfőcsanak ESK1 - 1Komárom VSE
2019. 10. 27.Puskás Akadémia FC II2 - 3Ménfőcsanak ESK
2019. 10. 27.Greenplan Balatonlelle SE0 - 3Hévíz SK
2019. 10. 27.BKV Előre0 - 0VLS Veszprém
2019. 10. 27.Credobus Mosonmagyaróvár1 - 3Érdi VSE
2019. 10. 27.FC Nagykanizsa1 - 0Sárvár FC
2019. 10. 27.III. Ker TVE4 - 1Pápai Perutz FC
2019. 10. 27.Bicskei TC0 - 0MOL Fehérvár FC II
2019. 10. 27.Komárom VSE1 - 2Lipót Pékség SE
2019. 11. 03.MOL Fehérvár FC II0 - 2III. Ker TVE
2019. 11. 03.Érdi VSE2 - 1BKV Előre
2019. 11. 03.VLS Veszprém0 - 1Greenplan Balatonlelle SE
2019. 11. 03.Lipót Pékség SE2 - 1Puskás Akadémia FC II
2019. 11. 03.Pápai Perutz FC0 - 2FC Nagykanizsa
2019. 11. 03.Sárvár FC0 - 1Credobus Mosonmagyaróvár
2019. 11. 03.Hévíz SK2 - 2Komárom VSE
2019. 11. 03.Ménfőcsanak ESK2 - 0Bicskei TC
2019. 11. 10.Puskás Akadémia FC II2 - 1Komárom VSE
2019. 11. 10.VLS Veszprém4 - 1Hévíz SK
2019. 11. 10.Greenplan Balatonlelle SE0 - 2Érdi VSE
2019. 11. 10.BKV Előre0 - 2Sárvár FC
2019. 11. 10.Credobus Mosonmagyaróvár3 - 3Pápai Perutz FC
2019. 11. 10.FC Nagykanizsa0 - 0MOL Fehérvár FC II
2019. 11. 10.III. Ker TVE3 - 0Ménfőcsanak ESK
2019. 11. 10.Bicskei TC0 - 2Lipót Pékség SE
2019. 11. 17.MOL Fehérvár FC II2 - 2Credobus Mosonmagyaróvár
2019. 11. 17.Érdi VSE2 - 1VLS Veszprém
2019. 11. 17.Komárom VSE1 - 0Bicskei TC
2019. 11. 17.Lipót Pékség SE3 - 3III. Ker TVE
2019. 11. 17.Pápai Perutz FC2 - 0BKV Előre
2019. 11. 17.Sárvár FC2 - 2Greenplan Balatonlelle SE
2019. 11. 17.Hévíz SK3 - 1Puskás Akadémia FC II
2019. 11. 17. 14:30Ménfőcsanak ESK - FC Nagykanizsa
2019. 11. 24.MOL Fehérvár FC II2 - 1BKV Előre
2019. 11. 24.Puskás Akadémia FC II0 - 0Bicskei TC
2019. 11. 24.Hévíz SK1 - 0Érdi VSE
2019. 11. 24.Sárvár FC1 - 0VLS Veszprém
2019. 11. 24.Pápai Perutz FC1 - 0Greenplan Balatonlelle SE
2019. 11. 24.Lipót Pékség SE2 - 0FC Nagykanizsa
2019. 11. 24.Komárom VSE0 - 0III. Ker TVE
2019. 11. 24.Ménfőcsanak ESK3 - 1Credobus Mosonmagyaróvár
2019. 12. 01.III. Ker TVE1 - 1Puskás Akadémia FC II
2019. 12. 01.FC Nagykanizsa1 - 2Komárom VSE
2019. 12. 01.Credobus Mosonmagyaróvár4 - 0Lipót Pékség SE
2019. 12. 01.BKV Előre4 - 1Ménfőcsanak ESK
2019. 12. 01.Greenplan Balatonlelle SE0 - 3MOL Fehérvár FC II
2019. 12. 01.VLS Veszprém1 - 1Pápai Perutz FC
2019. 12. 01.Érdi VSE3 - 1Sárvár FC
2019. 12. 01.Bicskei TC3 - 2Hévíz SK
2020. 03. 08.MOL Fehérvár FC II1 - 1VLS Veszprém
2020. 03. 08.Puskás Akadémia FC II4 - 0FC Nagykanizsa
2020. 03. 08.Pápai Perutz FC1 - 2Érdi VSE
2020. 03. 08.Lipót Pékség SE3 - 1BKV Előre
2020. 03. 08.Komárom VSE2 - 1Credobus Mosonmagyaróvár
2020. 03. 08.Bicskei TC1 - 2III. Ker TVE
2020. 03. 08.Sárvár FC0 - 0Hévíz SK
2020. 03. 08.Ménfőcsanak ESK4 - 1Greenplan Balatonlelle SE
2020. 03. 14.Hévíz SK2 - 3III. Ker TVE
2020. 03. 14.FC Nagykanizsa0 - 0Bicskei TC
2020. 03. 14.Credobus Mosonmagyaróvár1 - 0Puskás Akadémia FC II
2020. 03. 14.BKV Előre1 - 2Komárom VSE
2020. 03. 14.Greenplan Balatonlelle SE2 - 3Lipót Pékség SE
2020. 03. 14.VLS Veszprém2 - 0Ménfőcsanak ESK
2020. 03. 14.Érdi VSE1 - 2MOL Fehérvár FC II
2020. 03. 14.Sárvár FC0 - 0Pápai Perutz FC

Fejlesztés alatt - tovabbi funkciók hamarosan!

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
1DEAC41
2Füzesgyarmat41
3Ceglédi VSE37
4Sényő-Carnifex FC33
5ESMTK32
6Jászberényi FC30
7Putnok FC28
8Termálfürdő Tiszaújváros27
9BSE25
10Eger SE24
11Tállya KSE22
12Gyöngyösi AK20
13DVSC II19
14DVTK II11
15Ózdi Kohász SC11
16FC Hatvan10
TABELLA - KÖZÉP
1PMFC48
2Szentlőrinc SE44
3Monor38
4Iváncsa KSE35
5HR-Rent Kozármisleny31
6Dunaújváros28
7Rákosmente KSK25
8Dabas-Gyón FC25
9Budapest Honvéd-MFA II24
10FC Dabas22
11Kecskeméti TE20
12Szekszárdi UFC19
13Taksony SE GP Solar18
14THSE-Szabadkikötő15
15Kelen SC11
16Dunaharaszti MTK9
TABELLA - NYUGAT
1Érdi VSE42
2III. Ker TVE41
3Lipót Pékség SE39
4Ménfőcsanak ESK31
5Pápai Perutz FC30
6Komárom VSE29
7FC Nagykanizsa27
8Credobus Mosonmagyaróvár25
9VLS Veszprém24
10Bicskei TC22
11Puskás Akadémia FC II21
12BKV Előre20
13Sárvár FC20
14MOL Fehérvár FC II20
15Hévíz SK13
16Greenplan Balatonlelle SE10
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!