NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó
NB III Nyugati-csoport 2019/2020
MGyDVGól+/-P
1Érdi VSE220010 - 0106
2Pápai Perutz FC22005 - 146
3Komárom VSE21105 - 324
4Bicskei TC21104 - 224
5III. Ker TVE21103 - 214
6MOL Fehérvár FC II21103 - 214
7Ménfőcsanak ESK21102 - 114
8Credobus Mosonmagyaróvár21012 - 113
9FC Nagykanizsa21014 - 403
10BKV Előre20201 - 102
11Puskás Akadémia FC II20113 - 4-11
12VLS Veszprém20112 - 3-11
13Sárvár FC20111 - 4-31
14Greenplan Balatonlelle SE20022 - 6-40
15Lipót Pékség SE20020 - 4-40
16Hévíz SK20020 - 9-90
Fordulók
2019. 08. 04.Érdi VSE7 - 0Hévíz SK
2019. 08. 04.VLS Veszprém1 - 1Sárvár FC
2019. 08. 04.Greenplan Balatonlelle SE0 - 3Pápai Perutz FC
2019. 08. 04.BKV Előre0 - 0MOL Fehérvár FC II
2019. 08. 04.Credobus Mosonmagyaróvár0 - 1Ménfőcsanak ESK
2019. 08. 04.FC Nagykanizsa2 - 0Lipót Pékség SE
2019. 08. 04.III. Ker TVE1 - 1Komárom VSE
2019. 08. 04.Bicskei TC2 - 2Puskás Akadémia FC II
2019. 08. 11.Puskás Akadémia FC II1 - 2III. Ker TVE
2019. 08. 11.MOL Fehérvár FC II3 - 2Greenplan Balatonlelle SE
2019. 08. 11.Sárvár FC0 - 3Érdi VSE
2019. 08. 11.Pápai Perutz FC2 - 1VLS Veszprém
2019. 08. 11.Hévíz SK0 - 2Bicskei TC
2019. 08. 11.Komárom VSE4 - 2FC Nagykanizsa
2019. 08. 11.Lipót Pékség SE0 - 2Credobus Mosonmagyaróvár
2019. 08. 11.Ménfőcsanak ESK1 - 1BKV Előre
2019. 08. 18. 17:00Érdi VSE - Pápai Perutz FC
2019. 08. 18. 17:00VLS Veszprém - MOL Fehérvár FC II
2019. 08. 18. 17:00Greenplan Balatonlelle SE - Ménfőcsanak ESK
2019. 08. 18. 17:00BKV Előre - Lipót Pékség SE
2019. 08. 18. 17:00Credobus Mosonmagyaróvár - Komárom VSE
2019. 08. 18. 17:00FC Nagykanizsa - Puskás Akadémia FC II
2019. 08. 18. 17:00III. Ker TVE - Bicskei TC
2019. 08. 18. 17:00Hévíz SK - Sárvár FC

Fejlesztés alatt - tovabbi funkciók hamarosan!

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
1Jászberényi FC6
2Ceglédi VSE6
3BSE6
4Termálfürdő Tiszaújváros4
5DEAC4
6FC Hatvan3
7ESMTK3
8Eger SE3
9Putnok FC2
10Sényő-Carnifex FC2
11DVSC II1
12Tállya KSE1
13Ózdi Kohász SC1
14Gyöngyösi AK1
15Füzesgyarmat0
16DVTK II0
TABELLA - KÖZÉP
1PMFC6
2THSE-Szabadkikötő6
3Kecskeméti TE4
4Monor4
5Szentlőrinc SE4
6Taksony SE GP Solar3
7Dunaújváros3
8Iváncsa KSE3
9Budapest Honvéd-MFA II3
10Szekszárdi UFC3
11Rákosmente KSK2
12Dunaharaszti MTK1
13FC Dabas1
14Kelen SC1
15HR-Rent Kozármisleny0
16Dabas-Gyón FC0
TABELLA - NYUGAT
1Érdi VSE6
2Pápai Perutz FC6
3Komárom VSE4
4Bicskei TC4
5III. Ker TVE4
6MOL Fehérvár FC II4
7Ménfőcsanak ESK4
8Credobus Mosonmagyaróvár3
9FC Nagykanizsa3
10BKV Előre2
11Puskás Akadémia FC II1
12VLS Veszprém1
13Sárvár FC1
14Greenplan Balatonlelle SE0
15Lipót Pékség SE0
16Hévíz SK0
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!