NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó
NB III Nyugati csoport 2017/18
MGyDVGól+/-P
1Kaposvári Rákóczi FC30224466 - 244270
2FC Ajka30204676 - 314564
3Érdi VSE30176756 - 342257
4Puskás Akadémia FC II30165957 - 342353
5III. Ker. TVE301311649 - 43650
6Tarr Andráshida SC301531243 - 42148
7Pápai Perutz FC301511448 - 43546
8BKV Előre301361138 - 36245
9Csepel FC301261243 - 34942
10Videoton FC II301231548 - 54-639
11Dunaharaszti MTK30891338 - 46-833
12Pénzügyőr SE30851732 - 53-2129
13THSE-Szabadkikötő30831930 - 72-4227
14Csornai SE30751827 - 55-2826
15VLS Veszprém30681638 - 58-2026
16Gyirmót FC Győr II30651928 - 58-3023
Fordulók
2017. 08. 11.Kaposvári Rákóczi FC0 - 0BKV Előre
2017. 08. 12.Tarr Andráshida SC2 - 0VLS Veszprém
2017. 08. 12.Csepel FC1 - 2THSE-Szabadkikötő
2017. 08. 12.III. Ker. TVE2 - 2Dunaharaszti MTK
2017. 08. 12.FC Ajka4 - 0Csornai SE
2017. 08. 12.Pénzügyőr SE1 - 0Pápai Perutz FC
2017. 08. 13.Videoton FC II0 - 2Puskás Akadémia FC II
2017. 08. 13.Gyirmót FC Győr II1 - 2Érdi VSE
2017. 08. 18.Puskás Akadémia FC II0 - 1Gyirmót FC Győr II
2017. 08. 19.THSE-Szabadkikötő2 - 1Tarr Andráshida SC
2017. 08. 19.Érdi VSE5 - 0Pénzügyőr SE
2017. 08. 19.Pápai Perutz FC1 - 2FC Ajka
2017. 08. 19.Csornai SE0 - 1III. Ker. TVE
2017. 08. 19.Dunaharaszti MTK0 - 3Kaposvári Rákóczi FC
2017. 08. 19.BKV Előre0 - 3Csepel FC
2017. 08. 19.VLS Veszprém1 - 2Videoton FC II
2017. 08. 26.Tarr Andráshida SC4 - 1BKV Előre
2017. 08. 26.Csepel FC2 - 0Dunaharaszti MTK
2017. 08. 26.Kaposvári Rákóczi FC2 - 1Csornai SE
2017. 08. 26.FC Ajka1 - 2Érdi VSE
2017. 08. 26.Pénzügyőr SE0 - 1Puskás Akadémia FC II
2017. 08. 26.III. Ker. TVE3 - 2Pápai Perutz FC
2017. 08. 27.Gyirmót FC Győr II0 - 2Videoton FC II
2017. 08. 27.VLS Veszprém0 - 1THSE-Szabadkikötő
2017. 09. 01.Videoton FC II4 - 0Pénzügyőr SE
2017. 09. 01.Puskás Akadémia FC II1 - 1FC Ajka
2017. 09. 01.BKV Előre3 - 1THSE-Szabadkikötő
2017. 09. 01.Pápai Perutz FC2 - 3Kaposvári Rákóczi FC
2017. 09. 02.Gyirmót FC Győr II1 - 3VLS Veszprém
2017. 09. 02.Érdi VSE2 - 2III. Ker. TVE
2017. 09. 02.Csornai SE1 - 0Csepel FC
2017. 09. 02.Dunaharaszti MTK3 - 0Tarr Andráshida SC
2017. 09. 09.Tarr Andráshida SC2 - 1Csornai SE
2017. 09. 09.Csepel FC0 - 1Pápai Perutz FC
2017. 09. 09.THSE-Szabadkikötő0 - 3Dunaharaszti MTK
2017. 09. 09.VLS Veszprém0 - 2BKV Előre
2017. 09. 09.Kaposvári Rákóczi FC1 - 2Érdi VSE
2017. 09. 10.III. Ker. TVE0 - 5Puskás Akadémia FC II
2017. 09. 10.FC Ajka1 - 3Videoton FC II
2017. 09. 10.Pénzügyőr SE4 - 1Gyirmót FC Győr II
2017. 09. 16.Pénzügyőr SE0 - 1VLS Veszprém
2017. 09. 16.Érdi VSE1 - 1Csepel FC
2017. 09. 16.Csornai SE4 - 0THSE-Szabadkikötő
2017. 09. 16.Dunaharaszti MTK2 - 0BKV Előre
2017. 09. 16.Pápai Perutz FC1 - 2Tarr Andráshida SC
2017. 09. 17.Videoton FC II0 - 2III. Ker. TVE
2017. 09. 17.Puskás Akadémia FC II2 - 4Kaposvári Rákóczi FC
2017. 09. 17.Gyirmót FC Győr II2 - 3FC Ajka
2017. 09. 23.Tarr Andráshida SC1 - 1Érdi VSE
2017. 09. 23.FC Ajka2 - 1Pénzügyőr SE
2017. 09. 23.THSE-Szabadkikötő0 - 1Pápai Perutz FC
2017. 09. 23.VLS Veszprém1 - 1Dunaharaszti MTK
2017. 09. 24.Csepel FC2 - 1Puskás Akadémia FC II
2017. 09. 24.Kaposvári Rákóczi FC0 - 1Videoton FC II
2017. 09. 24.III. Ker. TVE0 - 0Gyirmót FC Győr II
2017. 09. 24.BKV Előre4 - 0Csornai SE
2017. 09. 30.Érdi VSE4 - 0THSE-Szabadkikötő
2017. 09. 30.FC Ajka3 - 3VLS Veszprém
2017. 09. 30.Pénzügyőr SE3 - 2III. Ker. TVE
2017. 09. 30.Pápai Perutz FC1 - 0BKV Előre
2017. 09. 30.Csornai SE1 - 3Dunaharaszti MTK
2017. 10. 01.Videoton FC II2 - 3Csepel FC
2017. 10. 01.Puskás Akadémia FC II2 - 0Tarr Andráshida SC
2017. 10. 01.Gyirmót FC Győr II1 - 7Kaposvári Rákóczi FC
2017. 10. 08.Tarr Andráshida SC1 - 2Videoton FC II
2017. 10. 08.Csepel FC4 - 0Gyirmót FC Győr II
2017. 10. 08.Kaposvári Rákóczi FC2 - 1Pénzügyőr SE
2017. 10. 08.III. Ker. TVE1 - 1FC Ajka
2017. 10. 08.Dunaharaszti MTK0 - 3Pápai Perutz FC
2017. 10. 08.BKV Előre2 - 1Érdi VSE
2017. 10. 08.THSE-Szabadkikötő1 - 2Puskás Akadémia FC II
2017. 10. 08.VLS Veszprém5 - 1Csornai SE
2017. 10. 14.III. Ker. TVE2 - 2VLS Veszprém
2017. 10. 14.FC Ajka2 - 1Kaposvári Rákóczi FC
2017. 10. 14.Pénzügyőr SE2 - 2Csepel FC
2017. 10. 14.Gyirmót FC Győr II1 - 2Tarr Andráshida SC
2017. 10. 14.Érdi VSE2 - 1Dunaharaszti MTK
2017. 10. 14.Pápai Perutz FC1 - 0Csornai SE
2017. 10. 15.Videoton FC II4 - 3THSE-Szabadkikötő
2017. 10. 15.Puskás Akadémia FC II3 - 0BKV Előre
2017. 10. 21.Tarr Andráshida SC3 - 1Pénzügyőr SE
2017. 10. 21.Csepel FC0 - 1FC Ajka
2017. 10. 21.Csornai SE0 - 1Érdi VSE
2017. 10. 21.VLS Veszprém0 - 3Pápai Perutz FC
2017. 10. 21.Kaposvári Rákóczi FC2 - 0III. Ker. TVE
2017. 10. 22.Dunaharaszti MTK2 - 1Puskás Akadémia FC II
2017. 10. 22.BKV Előre3 - 1Videoton FC II
2017. 10. 22.THSE-Szabadkikötő0 - 0Gyirmót FC Győr II
2017. 10. 28.Érdi VSE2 - 2Pápai Perutz FC
2017. 10. 28.III. Ker. TVE2 - 0Csepel FC
2017. 10. 28.FC Ajka4 - 2Tarr Andráshida SC
2017. 10. 28.Pénzügyőr SE5 - 0THSE-Szabadkikötő
2017. 10. 28.Kaposvári Rákóczi FC4 - 0VLS Veszprém
2017. 10. 29.Videoton FC II2 - 2Dunaharaszti MTK
2017. 10. 29.Puskás Akadémia FC II2 - 2Csornai SE
2017. 10. 29.Gyirmót FC Győr II0 - 2BKV Előre
2017. 11. 04.Tarr Andráshida SC3 - 1III. Ker. TVE
2017. 11. 04.Csepel FC0 - 0Kaposvári Rákóczi FC
2017. 11. 04.THSE-Szabadkikötő0 - 5FC Ajka
2017. 11. 04.VLS Veszprém0 - 0Érdi VSE
2017. 11. 05.Pápai Perutz FC3 - 1Puskás Akadémia FC II
2017. 11. 05.Csornai SE1 - 4Videoton FC II
2017. 11. 05.Dunaharaszti MTK1 - 0Gyirmót FC Győr II
2017. 11. 05.BKV Előre0 - 1Pénzügyőr SE
2017. 11. 11.Csepel FC2 - 0VLS Veszprém
2017. 11. 11.Kaposvári Rákóczi FC3 - 0Tarr Andráshida SC
2017. 11. 11.III. Ker. TVE1 - 1THSE-Szabadkikötő
2017. 11. 11.FC Ajka2 - 0BKV Előre
2017. 11. 11.Pénzügyőr SE0 - 0Dunaharaszti MTK
2017. 11. 12.Gyirmót FC Győr II2 - 1Csornai SE
2017. 11. 12.Puskás Akadémia FC II0 - 4Érdi VSE
2017. 11. 12.Videoton FC II0 - 4Pápai Perutz FC
2017. 11. 18.Tarr Andráshida SC2 - 1Csepel FC
2017. 11. 18.Csornai SE4 - 2Pénzügyőr SE
2017. 11. 18.THSE-Szabadkikötő1 - 7Kaposvári Rákóczi FC
2017. 11. 19.Érdi VSE1 - 0Videoton FC II
2017. 11. 19.Pápai Perutz FC2 - 3Gyirmót FC Győr II
2017. 11. 19.Dunaharaszti MTK1 - 1FC Ajka
2017. 11. 19.BKV Előre1 - 1III. Ker. TVE
2017. 11. 19.VLS Veszprém0 - 3Puskás Akadémia FC II
2017. 11. 25.VLS Veszprém1 - 3Tarr Andráshida SC
2017. 11. 25.THSE-Szabadkikötő0 - 2Csepel FC
2017. 11. 25.Csornai SE1 - 0FC Ajka
2017. 11. 25.Pápai Perutz FC2 - 0Pénzügyőr SE
2017. 11. 26.BKV Előre1 - 2Kaposvári Rákóczi FC
2017. 11. 26.Dunaharaszti MTK0 - 1III. Ker. TVE
2017. 11. 26.Érdi VSE3 - 1Gyirmót FC Győr II
2017. 11. 26.Puskás Akadémia FC II2 - 0Videoton FC II
2018. 03. 03.III. Ker. TVE6 - 0Csornai SE
2018. 03. 14.Pénzügyőr SE1 - 2Érdi VSE
2018. 03. 20.Kaposvári Rákóczi FC1 - 0Dunaharaszti MTK
2018. 03. 21.Gyirmót FC Győr II0 - 0Puskás Akadémia FC II
2018. 03. 21.Csepel FC1 - 2BKV Előre
2018. 03. 21.Tarr Andráshida SC2 - 0THSE-Szabadkikötő
2018. 03. 21.Videoton FC II1 - 4VLS Veszprém
2018. 03. 21.FC Ajka5 - 0Pápai Perutz FC
2018. 03. 10.Csornai SE0 - 1Kaposvári Rákóczi FC
2018. 03. 10.Pápai Perutz FC0 - 1III. Ker. TVE
2018. 03. 10.Érdi VSE1 - 3FC Ajka
2018. 03. 10.THSE-Szabadkikötő2 - 0VLS Veszprém
2018. 03. 11.Videoton FC II2 - 0Gyirmót FC Győr II
2018. 03. 11.Puskás Akadémia FC II4 - 0Pénzügyőr SE
2018. 03. 11.BKV Előre0 - 1Tarr Andráshida SC
2018. 03. 11.Dunaharaszti MTK1 - 1Csepel FC
2018. 03. 16.Kaposvári Rákóczi FC2 - 1Pápai Perutz FC
2018. 03. 17.III. Ker. TVE3 - 2Érdi VSE
2018. 03. 17.Csepel FC2 - 2Csornai SE
2018. 03. 17.Tarr Andráshida SC2 - 1Dunaharaszti MTK
2018. 03. 18.VLS Veszprém2 - 2Gyirmót FC Győr II
2018. 04. 18.Pénzügyőr SE2 - 1Videoton FC II
2018. 04. 18.FC Ajka4 - 1Puskás Akadémia FC II
2018. 04. 18.THSE-Szabadkikötő2 - 3BKV Előre
2018. 03. 24.Csornai SE0 - 3Tarr Andráshida SC
2018. 03. 24.Pápai Perutz FC2 - 1Csepel FC
2018. 03. 24.Érdi VSE1 - 2Kaposvári Rákóczi FC
2018. 03. 24.Gyirmót FC Győr II3 - 0Pénzügyőr SE
2018. 03. 25.Videoton FC II0 - 4FC Ajka
2018. 03. 25.Puskás Akadémia FC II1 - 2III. Ker. TVE
2018. 03. 25.Dunaharaszti MTK1 - 2THSE-Szabadkikötő
2018. 03. 25.BKV Előre1 - 1VLS Veszprém
2018. 03. 31.VLS Veszprém3 - 0Pénzügyőr SE
2018. 03. 31.FC Ajka3 - 0Gyirmót FC Győr II
2018. 03. 31.Csepel FC2 - 3Érdi VSE
2018. 03. 31.Tarr Andráshida SC2 - 0Pápai Perutz FC
2018. 03. 31.THSE-Szabadkikötő1 - 2Csornai SE
2018. 04. 01.III. Ker. TVE3 - 0Videoton FC II
2018. 04. 01.Kaposvári Rákóczi FC2 - 0Puskás Akadémia FC II
2018. 04. 01.BKV Előre2 - 0Dunaharaszti MTK
2018. 04. 07.Érdi VSE3 - 0Tarr Andráshida SC
2018. 04. 07.Gyirmót FC Győr II1 - 2III. Ker. TVE
2018. 04. 07.Csornai SE0 - 1BKV Előre
2018. 04. 07.Pápai Perutz FC2 - 0THSE-Szabadkikötő
2018. 04. 08.Videoton FC II2 - 2Kaposvári Rákóczi FC
2018. 04. 08.Puskás Akadémia FC II1 - 0Csepel FC
2018. 04. 08.Pénzügyőr SE0 - 2FC Ajka
2018. 04. 08.Dunaharaszti MTK2 - 2VLS Veszprém
2018. 04. 14.VLS Veszprém2 - 3FC Ajka
2018. 04. 14.III. Ker. TVE1 - 0Pénzügyőr SE
2018. 04. 14.THSE-Szabadkikötő2 - 0Érdi VSE
2018. 04. 14.Kaposvári Rákóczi FC1 - 0Gyirmót FC Győr II
2018. 04. 15.Csepel FC2 - 0Videoton FC II
2018. 04. 15.Tarr Andráshida SC1 - 2Puskás Akadémia FC II
2018. 04. 15.BKV Előre2 - 1Pápai Perutz FC
2018. 04. 15.Dunaharaszti MTK0 - 0Csornai SE
2018. 04. 21.Pénzügyőr SE0 - 2Kaposvári Rákóczi FC
2018. 04. 21.FC Ajka5 - 0III. Ker. TVE
2018. 04. 21.Pápai Perutz FC4 - 2Dunaharaszti MTK
2018. 04. 21.Érdi VSE2 - 0BKV Előre
2018. 04. 21.Csornai SE1 - 0VLS Veszprém
2018. 04. 22.Puskás Akadémia FC II3 - 2THSE-Szabadkikötő
2018. 04. 22.Gyirmót FC Győr II0 - 1Csepel FC
2018. 04. 22.Videoton FC II1 - 1Tarr Andráshida SC
2018. 04. 28.Csornai SE2 - 0Pápai Perutz FC
2018. 04. 28.VLS Veszprém2 - 2III. Ker. TVE
2018. 04. 28.Csepel FC1 - 1Pénzügyőr SE
2018. 04. 28.Kaposvári Rákóczi FC2 - 1FC Ajka
2018. 04. 29.Tarr Andráshida SC0 - 2Gyirmót FC Győr II
2018. 04. 29.THSE-Szabadkikötő0 - 4Videoton FC II
2018. 04. 29.BKV Előre0 - 0Puskás Akadémia FC II
2018. 04. 29.Dunaharaszti MTK3 - 0Érdi VSE
2018. 05. 05.Pénzügyőr SE1 - 1Tarr Andráshida SC
2018. 05. 05.FC Ajka1 - 2Csepel FC
2018. 05. 05.III. Ker. TVE2 - 2Kaposvári Rákóczi FC
2018. 05. 05.Érdi VSE1 - 1Csornai SE
2018. 05. 05.Pápai Perutz FC2 - 0VLS Veszprém
2018. 05. 06.Videoton FC II3 - 0BKV Előre
2018. 05. 06.Puskás Akadémia FC II3 - 1Dunaharaszti MTK
2018. 05. 06.Gyirmót FC Győr II2 - 3THSE-Szabadkikötő
2018. 05. 12.VLS Veszprém3 - 2Kaposvári Rákóczi FC
2018. 05. 12.Csepel FC2 - 3III. Ker. TVE
2018. 05. 12.Tarr Andráshida SC1 - 3FC Ajka
2018. 05. 12.THSE-Szabadkikötő2 - 1Pénzügyőr SE
2018. 05. 12.Pápai Perutz FC0 - 2Érdi VSE
2018. 05. 13.BKV Előre3 - 0Gyirmót FC Győr II
2018. 05. 13.Dunaharaszti MTK3 - 2Videoton FC II
2018. 05. 13.Csornai SE1 - 1Puskás Akadémia FC II
2018. 05. 19.III. Ker. TVE0 - 1Tarr Andráshida SC
2018. 05. 19.Kaposvári Rákóczi FC1 - 0Csepel FC
2018. 05. 19.Pénzügyőr SE1 - 1BKV Előre
2018. 05. 19.FC Ajka4 - 0THSE-Szabadkikötő
2018. 05. 19.Érdi VSE2 - 0VLS Veszprém
2018. 05. 20.Puskás Akadémia FC II5 - 1Pápai Perutz FC
2018. 05. 20.Videoton FC II3 - 0Csornai SE
2018. 05. 20.Gyirmót FC Győr II2 - 2Dunaharaszti MTK
2018. 05. 25.Pápai Perutz FC3 - 1Videoton FC II
2018. 05. 27.VLS Veszprém2 - 3Csepel FC
2018. 05. 27.Tarr Andráshida SC0 - 2Kaposvári Rákóczi FC
2018. 05. 27.THSE-Szabadkikötő2 - 2III. Ker. TVE
2018. 05. 27.BKV Előre3 - 1FC Ajka
2018. 05. 27.Dunaharaszti MTK1 - 2Pénzügyőr SE
2018. 05. 27.Csornai SE0 - 1Gyirmót FC Győr II
2018. 05. 27.Érdi VSE0 - 3Puskás Akadémia FC II
2018. 06. 01.III. Ker. TVE1 - 1BKV Előre
2018. 06. 03.Csepel FC2 - 0Tarr Andráshida SC
2018. 06. 03.Videoton FC II1 - 4Érdi VSE
2018. 06. 03.Gyirmót FC Győr II1 - 3Pápai Perutz FC
2018. 06. 03.Pénzügyőr SE2 - 0Csornai SE
2018. 06. 03.FC Ajka4 - 0Dunaharaszti MTK
2018. 06. 03.Kaposvári Rákóczi FC3 - 0THSE-Szabadkikötő
2018. 06. 03.Puskás Akadémia FC II5 - 0VLS Veszprém

Fejlesztés alatt - tovabbi funkciók hamarosan!

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
1Szolnoki MÁV FC53
2Jászberényi FC52
3ESMTK52
4Füzesgyarmati SK43
5Putnok FC42
6Nyírbátori FC40
7Sényő-Carnifex FC39
8Termálfürdő Tiszaújváros35
9Debreceni EAC33
10DVTK II26
11Tállya KSE26
12Eger SE26
13Gyöngyösi AK22
14Sajóbábony VSE21
15SBTC19
16Cigánd SE18
TABELLA - KÖZÉP
1Szeged-Grosics Akadémia52
2Szentlőrinc SE49
3SZEOL SC45
4Dunaújváros43
5Budapest Honvéd-MFA II36
6Taksony SE34
7FC Dabas34
8Iváncsa KSE31
9Rákosmente KSK31
10Kozármisleny FC31
11Kecskeméti TE30
12PMFC30
13Szekszárdi UFC24
14Makó FC19
15Paksi FC II19
16Hódmezővásárhelyi FC17
TABELLA - NYUGAT
1FC Ajka58
2Érdi VSE48
3III. Ker. TVE44
4Puskás Akadémia FC II42
5Komárom VSE36
6FC Nagykanizsa33
7Pápai Perutz FC32
8Ménfőcsanak ESK30
9THSE-Szabadkikötő29
10BKV Előre29
11Sárvár FC25
12Csepel FC24
13MOL Vidi FC II24
14Dunaharaszti MTK24
15Tarr Andráshida SC23
16Pénzügyőr SE23
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!