NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó
NB III Keleti csoport 2020/2021
MGyDVGól+/-P
1Tiszakécskei LC20171253 - 134052
2Jászberényi FC20153254 - 233148
3Füzesgyarmati SK19121639 - 192037
4BVSC-Zugló20114541 - 281337
5Sényő-Carnifex FC20104642 - 271534
6Eger SE1996433 - 161733
7BSE2095624 - 23132
8Kisvárda Master Good II.2087528 - 29-131
9Termálfürdő Tiszaújváros1993730 - 25530
10Tiszafüredi VSE2083936 - 35127
11DVSC II.1974829 - 29025
12Ceglédi VSE20731021 - 28-724
13DVTK II.2065929 - 32-323
14FC Hatvan19621129 - 36-720
15Putnok FC20541123 - 38-1519
16SBTC Kft.20541127 - 44-1719
17Tállya KSE20461021 - 28-718
18Sajóbábonyi VSE20521328 - 61-3317
19Gyöngyösi AK19441126 - 49-2316
20Mezőkövesd Zsóry FC II.20331425 - 55-3012
Fordulók
2020. 08. 02.DVTK II.0 - 0DVSC II.
2020. 08. 02.Eger SE6 - 0Mezőkövesd Zsóry FC II.
2020. 08. 02.SBTC Kft.1 - 1BVSC-Zugló
2020. 08. 02.Tiszafüredi VSE3 - 2Sényő-Carnifex FC
2020. 08. 02.BSE0 - 0Putnok FC
2020. 08. 02.Ceglédi VSE1 - 0FC Hatvan
2020. 08. 02.Kisvárda Master Good II.0 - 2Füzesgyarmati SK
2020. 08. 02.Sajóbábonyi VSE3 - 0Gyöngyösi AK
2020. 08. 02.Termálfürdő Tiszaújváros1 - 1Jászberényi FC
2020. 08. 02.Tiszakécskei LC2 - 0Tállya KSE
2020. 08. 09.BVSC-Zugló2 - 0Mezőkövesd Zsóry FC II.
2020. 08. 09.DVTK II.2 - 3Termálfürdő Tiszaújváros
2020. 08. 09.Eger SE4 - 0DVSC II.
2020. 08. 09.Füzesgyarmati SK0 - 1Ceglédi VSE
2020. 08. 09.Gyöngyösi AK1 - 3Kisvárda Master Good II.
2020. 08. 09.FC Hatvan1 - 3Tiszakécskei LC
2020. 08. 09.Jászberényi FC6 - 1Sajóbábonyi VSE
2020. 08. 09.Putnok FC1 - 0Tiszafüredi VSE
2020. 08. 09.Sényő-Carnifex FC6 - 1SBTC Kft.
2020. 08. 09.Tállya KSE3 - 2BSE
2020. 08. 12.Sényő-Carnifex FC5 - 0Mezőkövesd Zsóry FC II.
2020. 08. 12.SBTC Kft.2 - 0Putnok FC
2020. 08. 12.Tiszafüredi VSE4 - 1Tállya KSE
2020. 08. 12.BSE1 - 1FC Hatvan
2020. 08. 12.Ceglédi VSE2 - 0Gyöngyösi AK
2020. 08. 12.Kisvárda Master Good II.1 - 3Jászberényi FC
2020. 08. 12.Sajóbábonyi VSE0 - 0DVTK II.
2020. 08. 12.Termálfürdő Tiszaújváros3 - 1DVSC II.
2020. 08. 12.Eger SE0 - 2BVSC-Zugló
2020. 08. 12.Tiszakécskei LC3 - 0Füzesgyarmati SK
2020. 08. 16.Putnok FC3 - 0Mezőkövesd Zsóry FC II.
2020. 08. 16.DVTK II.3 - 4Kisvárda Master Good II.
2020. 08. 16.DVSC II.5 - 0Sajóbábonyi VSE
2020. 08. 16.Jászberényi FC1 - 0Ceglédi VSE
2020. 08. 16.Gyöngyösi AK1 - 7Tiszakécskei LC
2020. 08. 16.Füzesgyarmati SK3 - 0BSE
2020. 08. 16.FC Hatvan3 - 2Tiszafüredi VSE
2020. 08. 16.Tállya KSE0 - 0SBTC Kft.
2020. 08. 16.Sényő-Carnifex FC1 - 2BVSC-Zugló
2020. 08. 16.Termálfürdő Tiszaújváros0 - 1Eger SE
2020. 08. 23.Mezőkövesd Zsóry FC II.2 - 3Tállya KSE
2020. 08. 23.SBTC Kft.1 - 1FC Hatvan
2020. 08. 23.Tiszafüredi VSE0 - 1Füzesgyarmati SK
2020. 08. 23.BSE1 - 1Gyöngyösi AK
2020. 08. 23.Ceglédi VSE1 - 5DVTK II.
2020. 08. 23.Kisvárda Master Good II.1 - 3DVSC II.
2020. 08. 23.Sajóbábonyi VSE3 - 1Termálfürdő Tiszaújváros
2020. 08. 23.BVSC-Zugló3 - 3Putnok FC
2020. 08. 23.Eger SE1 - 0Sényő-Carnifex FC
2020. 08. 23.Tiszakécskei LC1 - 2Jászberényi FC
2020. 08. 26.DVSC II.3 - 1Ceglédi VSE
2020. 08. 26.Sajóbábonyi VSE0 - 1Eger SE
2020. 08. 26.Termálfürdő Tiszaújváros0 - 0Kisvárda Master Good II.
2020. 08. 26.DVTK II.1 - 1Tiszakécskei LC
2020. 08. 26.Jászberényi FC4 - 0BSE
2020. 08. 26.Gyöngyösi AK3 - 4Tiszafüredi VSE
2020. 08. 26.Füzesgyarmati SK1 - 2SBTC Kft.
2020. 08. 26.FC Hatvan2 - 1Mezőkövesd Zsóry FC II.
2020. 08. 26.Tállya KSE1 - 1BVSC-Zugló
2020. 08. 26.Putnok FC2 - 4Sényő-Carnifex FC
2020. 08. 30.Sényő-Carnifex FC1 - 0Tállya KSE
2020. 08. 30.Mezőkövesd Zsóry FC II.1 - 3Füzesgyarmati SK
2020. 08. 30.SBTC Kft.1 - 2Gyöngyösi AK
2020. 08. 30.Tiszafüredi VSE2 - 1Jászberényi FC
2020. 08. 30.BSE2 - 1DVTK II.
2020. 08. 30.Ceglédi VSE1 - 2Termálfürdő Tiszaújváros
2020. 08. 30.Kisvárda Master Good II.2 - 2Sajóbábonyi VSE
2020. 08. 30.BVSC-Zugló5 - 0FC Hatvan
2020. 08. 30.Eger SE5 - 0Putnok FC
2020. 08. 30.Tiszakécskei LC3 - 0DVSC II.
2020. 09. 05.DVSC II.3 - 1BSE
2020. 09. 05.DVTK II.2 - 3Tiszafüredi VSE
2020. 09. 05.Gyöngyösi AK3 - 0Mezőkövesd Zsóry FC II.
2020. 09. 05.FC Hatvan0 - 1Sényő-Carnifex FC
2020. 09. 05.Jászberényi FC6 - 1SBTC Kft.
2020. 09. 05.Kisvárda Master Good II.0 - 0Eger SE
2020. 09. 05.Sajóbábonyi VSE0 - 1Ceglédi VSE
2020. 09. 05.Tállya KSE0 - 0Putnok FC
2020. 09. 05.Termálfürdő Tiszaújváros0 - 3Tiszakécskei LC
2020. 10. 14.Füzesgyarmati SK5 - 0BVSC-Zugló
2020. 09. 08.Eger SE1 - 1Tállya KSE
2020. 09. 08.Mezőkövesd Zsóry FC II.1 - 4Jászberényi FC
2020. 09. 08.SBTC Kft.4 - 1DVTK II.
2020. 09. 08.Tiszafüredi VSE2 - 2DVSC II.
2020. 09. 08.BSE1 - 0Termálfürdő Tiszaújváros
2020. 09. 08.Tiszakécskei LC7 - 1Sajóbábonyi VSE
2020. 09. 08.Ceglédi VSE2 - 3Kisvárda Master Good II.
2020. 09. 08.Putnok FC4 - 2FC Hatvan
2020. 09. 08.Sényő-Carnifex FC2 - 4Füzesgyarmati SK
2020. 09. 08.BVSC-Zugló2 - 2Gyöngyösi AK
2020. 09. 13.DVSC II.2 - 3SBTC Kft.
2020. 09. 13.Ceglédi VSE1 - 1Eger SE
2020. 09. 13.Kisvárda Master Good II.1 - 4Tiszakécskei LC
2020. 09. 13.Sajóbábonyi VSE1 - 3BSE
2020. 09. 13.Termálfürdő Tiszaújváros4 - 0Tiszafüredi VSE
2020. 09. 13.DVTK II.2 - 1Mezőkövesd Zsóry FC II.
2020. 09. 13.Jászberényi FC3 - 2BVSC-Zugló
2020. 09. 13.Gyöngyösi AK2 - 0Sényő-Carnifex FC
2020. 09. 13.FC Hatvan1 - 0Tállya KSE
2020. 12. 31.Füzesgyarmati SK3 - 1Putnok FC
2020. 09. 27.Mezőkövesd Zsóry FC II.1 - 1DVSC II.
2020. 09. 27.SBTC Kft.1 - 2Termálfürdő Tiszaújváros
2020. 09. 27.Tiszafüredi VSE3 - 1Sajóbábonyi VSE
2020. 09. 27.BSE1 - 1Kisvárda Master Good II.
2020. 09. 27.Tállya KSE0 - 0Füzesgyarmati SK
2020. 09. 27.Putnok FC3 - 0Gyöngyösi AK
2020. 09. 27.Sényő-Carnifex FC2 - 2Jászberényi FC
2020. 09. 27.BVSC-Zugló3 - 2DVTK II.
2020. 09. 27.Eger SE4 - 0FC Hatvan
2020. 09. 27.Tiszakécskei LC1 - 0Ceglédi VSE
2020. 10. 04.Ceglédi VSE0 - 1BSE
2020. 10. 04.Kisvárda Master Good II.1 - 1Tiszafüredi VSE
2020. 10. 04.Sajóbábonyi VSE3 - 2SBTC Kft.
2020. 10. 04.Termálfürdő Tiszaújváros1 - 2Mezőkövesd Zsóry FC II.
2020. 10. 04.DVTK II.0 - 0Sényő-Carnifex FC
2020. 10. 04.Jászberényi FC2 - 1Putnok FC
2020. 10. 04.Gyöngyösi AK1 - 4Tállya KSE
2020. 10. 04.Füzesgyarmati SK4 - 2FC Hatvan
2020. 10. 04.Tiszakécskei LC2 - 0Eger SE
2020. 11. 25.DVSC II.0 - 1BVSC-Zugló
2020. 10. 10.SBTC Kft.0 - 1Kisvárda Master Good II.
2020. 10. 10.Tiszafüredi VSE3 - 0Ceglédi VSE
2020. 10. 10.BSE0 - 1Tiszakécskei LC
2020. 10. 10.FC Hatvan4 - 0Gyöngyösi AK
2020. 10. 10.Tállya KSE0 - 1Jászberényi FC
2020. 10. 10.Putnok FC1 - 4DVTK II.
2020. 10. 10.Sényő-Carnifex FC2 - 1DVSC II.
2020. 10. 10.BVSC-Zugló0 - 1Termálfürdő Tiszaújváros
2020. 11. 11.Mezőkövesd Zsóry FC II.5 - 2Sajóbábonyi VSE
2020. 12. 10. 13:00Eger SE - Füzesgyarmati SK
2020. 10. 18.Tiszakécskei LC2 - 1Tiszafüredi VSE
2020. 10. 18.Ceglédi VSE3 - 0SBTC Kft.
2020. 10. 18.Kisvárda Master Good II.3 - 2Mezőkövesd Zsóry FC II.
2020. 10. 18.Sajóbábonyi VSE2 - 4BVSC-Zugló
2020. 10. 18.Termálfürdő Tiszaújváros2 - 3Sényő-Carnifex FC
2020. 10. 18.DVSC II.0 - 1Putnok FC
2020. 10. 18.DVTK II.2 - 1Tállya KSE
2020. 10. 18.Jászberényi FC3 - 2FC Hatvan
2020. 10. 18.Gyöngyösi AK1 - 3Füzesgyarmati SK
2020. 11. 18.BSE2 - 0Eger SE
2020. 10. 25.Ceglédi VSE2 - 2Mezőkövesd Zsóry FC II.
2020. 10. 25.SBTC Kft.1 - 3Tiszakécskei LC
2020. 10. 25.Füzesgyarmati SK4 - 0Jászberényi FC
2020. 10. 25.FC Hatvan2 - 3DVTK II.
2020. 10. 25.Tállya KSE3 - 0DVSC II.
2020. 10. 25.Putnok FC2 - 4Termálfürdő Tiszaújváros
2020. 10. 25.Sényő-Carnifex FC6 - 2Sajóbábonyi VSE
2020. 10. 25.BVSC-Zugló1 - 2Kisvárda Master Good II.
2020. 10. 25.Eger SE3 - 3Gyöngyösi AK
2020. 11. 11.Tiszafüredi VSE0 - 1BSE
2020. 11. 01.Tiszafüredi VSE0 - 0Eger SE
2020. 11. 01.BSE1 - 1SBTC Kft.
2020. 11. 01.Tiszakécskei LC2 - 1Mezőkövesd Zsóry FC II.
2020. 11. 01.Ceglédi VSE1 - 2BVSC-Zugló
2020. 11. 01.Sényő-Carnifex FC0 - 0Kisvárda Master Good II.
2020. 11. 01.Sajóbábonyi VSE3 - 1Putnok FC
2020. 11. 01.Termálfürdő Tiszaújváros1 - 1Tállya KSE
2020. 11. 01.DVSC II.1 - 0FC Hatvan
2020. 11. 01.DVTK II.1 - 0Füzesgyarmati SK
2020. 11. 01.Jászberényi FC6 - 0Gyöngyösi AK
2020. 11. 08.Mezőkövesd Zsóry FC II.0 - 4BSE
2020. 11. 08.SBTC Kft.2 - 1Tiszafüredi VSE
2020. 11. 08.Gyöngyösi AK0 - 0DVTK II.
2020. 11. 08.Füzesgyarmati SK0 - 1DVSC II.
2020. 11. 08.Tállya KSE1 - 3Sajóbábonyi VSE
2020. 11. 08.Putnok FC0 - 0Kisvárda Master Good II.
2020. 11. 08.Sényő-Carnifex FC0 - 0Ceglédi VSE
2020. 11. 08.BVSC-Zugló3 - 1Tiszakécskei LC
2020. 11. 08.Eger SE1 - 3Jászberényi FC
2020. 12. 10. 13:00FC Hatvan - Termálfürdő Tiszaújváros
2020. 11. 14.SBTC Kft.1 - 2Eger SE
2020. 11. 14.BSE1 - 0BVSC-Zugló
2020. 11. 14.Tiszakécskei LC3 - 0Sényő-Carnifex FC
2020. 11. 14.Ceglédi VSE1 - 0Putnok FC
2020. 11. 14.Kisvárda Master Good II.3 - 2Tállya KSE
2020. 11. 14.Sajóbábonyi VSE0 - 4FC Hatvan
2020. 11. 14.Termálfürdő Tiszaújváros3 - 0Füzesgyarmati SK
2020. 11. 14.DVTK II.0 - 1Jászberényi FC
2020. 11. 25.Tiszafüredi VSE4 - 2Mezőkövesd Zsóry FC II.
2020. 12. 10. 13:00Gyöngyösi AK - DVSC II.
2020. 11. 22.Mezőkövesd Zsóry FC II.3 - 2SBTC Kft.
2020. 11. 22.Jászberényi FC3 - 3DVSC II.
2020. 11. 22.Gyöngyösi AK1 - 2Termálfürdő Tiszaújváros
2020. 11. 22.Füzesgyarmati SK4 - 0Sajóbábonyi VSE
2020. 11. 22.FC Hatvan0 - 1Kisvárda Master Good II.
2020. 11. 22.Tállya KSE0 - 2Ceglédi VSE
2020. 11. 22.Putnok FC0 - 3Tiszakécskei LC
2020. 11. 22.Sényő-Carnifex FC3 - 0BSE
2020. 11. 22.BVSC-Zugló2 - 1Tiszafüredi VSE
2020. 11. 22.Eger SE2 - 0DVTK II.
2020. 11. 29.BVSC-Zugló5 - 1SBTC Kft.
2020. 11. 29.Sényő-Carnifex FC4 - 2Tiszafüredi VSE
2020. 11. 29.Putnok FC0 - 2BSE
2020. 11. 29.Tállya KSE0 - 1Tiszakécskei LC
2020. 11. 29.FC Hatvan4 - 1Ceglédi VSE
2020. 11. 29.Füzesgyarmati SK2 - 1Kisvárda Master Good II.
2020. 11. 29.Gyöngyösi AK5 - 1Sajóbábonyi VSE
2020. 11. 29.Jászberényi FC2 - 0Termálfürdő Tiszaújváros
2020. 11. 29.DVSC II.3 - 0DVTK II.
2020. 11. 29.Mezőkövesd Zsóry FC II.1 - 1Eger SE

Fejlesztés alatt - tovabbi funkciók hamarosan!

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
1Tiszakécskei LC52
2Jászberényi FC48
3Füzesgyarmati SK37
4BVSC-Zugló37
5Sényő-Carnifex FC34
6Eger SE33
7BSE32
8Kisvárda Master Good II.31
9Termálfürdő Tiszaújváros30
10Tiszafüredi VSE27
11DVSC II.25
12Ceglédi VSE24
13DVTK II.23
14FC Hatvan20
15Putnok FC19
16SBTC Kft.19
17Tállya KSE18
18Sajóbábonyi VSE17
19Gyöngyösi AK16
20Mezőkövesd Zsóry FC II.12
TABELLA - KÖZÉP
1Kecskeméti TE50
2Ferencvárosi TC II.42
3Iváncsa KSE42
4FC Dabas41
5ESMTK35
6Budapest Honvéd-MFA II.34
7HR-Rent Kozármisleny32
8Újpest FC II.31
9Taksony SE30
10Paksi FC II.30
11Dabas-Gyón FC28
12Monor27
13Dunaújváros26
14Körösladányi MSK25
15Vác FC25
16Hódmezővásárhelyi FC23
17Rákosmente FC19
18Szekszárdi UFC19
19Szegedi VSE13
20Majosi SE4
TABELLA - NYUGAT
1III. Ker. TVE51
2Credobus Mosonmagyaróvár45
3Lipót Pékség SE41
4VLS Veszprém39
5Érdi VSE37
6SC Sopron36
7FC Nagykanizsa35
8Tatabányai SC32
9Komárom VSE30
10Bicskei TC30
11MOL Fehérvár FC II.28
12ZTE FC II.26
13Puskás Akadémia FC II.25
14Balatonfüredi FC25
15Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő24
16Pápai Perutz FC23
17BKV Előre22
18Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak15
19THSE-Szabadkikötő13
20Nagyatádi FC6
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!