NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó
NB III Keleti csoport 2020/2021
MGyDVGól+/-P
1Eger SE11006 - 063
2Sajóbábonyi VSE11003 - 033
3Füzesgyarmati SK11002 - 023
4Tiszakécskei LC11002 - 023
5Tiszafüredi VSE11003 - 213
6Ceglédi VSE11001 - 013
7BVSC-Zugló10101 - 101
8Jászberényi FC10101 - 101
9SBTC Kft.10101 - 101
10Termálfürdő Tiszaújváros10101 - 101
11BSE10100 - 001
12DVSC II.10100 - 001
13DVTK II.10100 - 001
14Putnok FC10100 - 001
15Sényő-Carnifex FC10012 - 3-10
16FC Hatvan10010 - 1-10
17Kisvárda Master Good II.10010 - 2-20
18Tállya KSE10010 - 2-20
19Gyöngyösi AK10010 - 3-30
20Mezőkövesd Zsóry FC II.10010 - 6-60
Fordulók
2020. 08. 02.DVTK II.0 - 0DVSC II.
2020. 08. 02.Eger SE6 - 0Mezőkövesd Zsóry FC II.
2020. 08. 02.SBTC Kft.1 - 1BVSC-Zugló
2020. 08. 02.Tiszafüredi VSE3 - 2Sényő-Carnifex FC
2020. 08. 02.BSE0 - 0Putnok FC
2020. 08. 02.Ceglédi VSE1 - 0FC Hatvan
2020. 08. 02.Kisvárda Master Good II.0 - 2Füzesgyarmati SK
2020. 08. 02.Sajóbábonyi VSE3 - 0Gyöngyösi AK
2020. 08. 02.Termálfürdő Tiszaújváros1 - 1Jászberényi FC
2020. 08. 02.Tiszakécskei LC2 - 0Tállya KSE

Fejlesztés alatt - tovabbi funkciók hamarosan!

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
1Eger SE3
2Sajóbábonyi VSE3
3Füzesgyarmati SK3
4Tiszakécskei LC3
5Tiszafüredi VSE3
6Ceglédi VSE3
7BVSC-Zugló1
8Jászberényi FC1
9SBTC Kft.1
10Termálfürdő Tiszaújváros1
11BSE1
12DVSC II.1
13DVTK II.1
14Putnok FC1
15Sényő-Carnifex FC0
16FC Hatvan0
17Kisvárda Master Good II.0
18Tállya KSE0
19Gyöngyösi AK0
20Mezőkövesd Zsóry FC II.0
TABELLA - KÖZÉP
1Körösladányi MSK3
2Hódmezővásárhelyi FC3
3FC Dabas3
4Monor3
5Rákosmente FC3
6Szekszárdi UFC3
7Ferencvárosi TC II.3
8Újpest FC II.3
9HR-Rent Kozármisleny1
10Paksi FC II.1
11Budapest Honvéd-MFA II.1
12Iváncsa KSE1
13Dunaújváros0
14Vác FC0
15Kecskeméti TE0
16Taksony SE0
17Dabas-Gyón FC0
18Szegedi VSE0
19ESMTK0
20Majosi SE0
TABELLA - NYUGAT
1Lipót Pékség SE3
2Tatabányai SC3
3FC Nagykanizsa3
4Pápai Perutz FC3
5VLS Veszprém3
6III. Ker. TVE3
7Komárom VSE3
8Balatonfüredi FC1
9Credobus Mosonmagyaróvár1
10Érdi VSE1
11Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő1
12Puskás Akadémia FC II.1
13ZTE FC II.1
14MOL Fehérvár FC II.0
15Nagyatádi FC0
16SC Sopron0
17BKV Előre0
18Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak0
19Bicskei TC0
20THSE-Szabadkikötő0
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!