Várhidi: meglehet az első – ELŐZETES - m.nb3.hu
NB III-as focihírek
minden mennyiségben

Várhidi: meglehet az első – ELŐZETES

2019. augusztus 25. vasárnap 08:16  | Simon Zoltán
NB3

Tovább roboghatnak az éllovasok.

Keleten a listavezető Jászberény Debrecenbe látogat, nem vár könnyű feladat az első helyezettre. Várhidi Péter a Sényő ellen szerezheti meg első győzelmét az Ózd edzőjeként.

4. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

17.00: Debreceni EAC–FC Hatvan
17.00: Ózdi Kohász–Sényő
17.00: Tállya–Balassagyarmati SE
17.00: Putnok–FC Tiszaújváros
17.00: Debreceni VSC II–Jászberényi FC
17.00: Diósgyőri VTK II–Ceglédi VSE
17.00: Gyöngyösi AK–ESMTK
17.00: Füzesgyarmat–Eger SE

 

1 Jászberényi FC 9
2 Termálfürdő Tiszaújváros 7
3 DEAC 7
4 Ceglédi VSE 7
5 BSE 7
6 Eger SE 6
7 FC Hatvan 3
8 ESMTK 3
9 Füzesgyarmat 3
10 Sényő-Carnifex FC 3
11 Putnok FC 3
12 Tállya KSE 2
13 Gyöngyösi AK 2
14 DVSC II 1
15 Ózdi Kohász SC 1
16 DVTK II 0



Középen a feljutásra vágyó Monor a Honvéd második csapatát fogadja, a harmadik Szentlőrincnek papíron könnyű dolga lesz, mert az 1 pontos újonc, Kelen ellen lép pályára. Az éllovas, eddig hibátlan Pécs a szintén 1 pontos Dabas vendége lesz.

KÖZÉP-CSOPORT
17.00: Kecskeméti TE–Iváncsa KSE
17.00: Monor–Bp. Honvéd-MFA II
17.00: Rákosmente KSK–THSE-Szabadkikötő
17.00: Dabas-Gyón FC–Pécsi MFC
17.00: Taksony–Dunaharaszti MTK
17.00: Kozármisleny–FC Dabas
17.00: Szekszárdi UFC–Dunaújváros
17.00: Szentlőrinc SE–Kelen SC

 

1 PMFC 9
2 Monor 7
3 Szentlőrinc SE 7
4 THSE-Szabadkikötő 7
5 Iváncsa KSE 6
6 Kecskeméti TE 4
7 FC Dabas 4
8 Budapest Honvéd-MFA II 4
9 Dunaújváros 3
10 Taksony SE GP Solar 3
11 Szekszárdi UFC 3
12 Rákosmente KSK 3
13 Dunaharaszti MTK 2
14 HR-Rent Kozármisleny 1
15 Dabas-Gyón FC 1
16 Kelen SC 1



Nyugaton a listavezető Érd Fehérvárra látogat, a szintén 7 pontos Pápa és Kerület is otthon gyarapíthatja tovább a pontjainak a számát.

NYUGATI CSOPORT
11.00: Puskás Akadémia II–Mosonmagyaróvári TE
11.00: Mol Fehérvár FC II–Érdi VSE
17.00: III. Ker. TVE–Hévíz SK
17.00: Bicskei TC–FC Nagykanizsa
17.00: Komárom VSE–BKV Előre
17.00: Lipót Pékség–Balatonlelle SE
17.00: Pápai Perutz FC–Sárvár FC
18.30: Ménfőcsanak ESK–Veszprém

 

1 Érdi VSE 7
2 Pápai Perutz FC 7
3 III. Ker TVE 7
4 Credobus Mosonmagyaróvár 6
5 FC Nagykanizsa 6
6 MOL Fehérvár FC II 5
7 Bicskei TC 4
8 Ménfőcsanak ESK 4
9 Komárom VSE 4
10 Greenplan Balatonlelle SE 3
11 Lipót Pékség SE 3
12 VLS Veszprém 2
13 BKV Előre 2
14 Sárvár FC 2
15 Puskás Akadémia FC II 1
16 Hévíz SK 1

 

LEGFRISSEBB HÍREK

PNDRGN.HU