Tiszafüred: hetekre kidőlt a rutinos védő

Egy másik játékos is megsérült.

ÍME, A TISZAFÜRED HIVATALOS BEJELENTÉSE:

,,A bajnokság 23. fordulójának mérkőzésén, mikor 1-0-ra legyőztük a DVSC II együttesét, a Fehér Zsolt-Kalóz Ádám belső védőpárost jelölte a kezdőbe Dorcsák Zoltán vezetőedző. Csapatunk hátsó alakzata akkor megtette a magáét, kapott gól nélkül hoztuk le az összecsapást.

Ezek után múlt vasárnap, Újpesten teljesen más összetételben lépett pályára védelmünk. Mint kiderült, kényszerből …

Fehér Zsolt ugyan végig játszotta a kis-Loki ellen megnyert találkozót, ám másnap már nem tudott edzeni. A tüzetes orvosi vizsgálatok azóta megállapították, oly mértékben sérültek térdszalagjai, hogy felépülése 4-6 hetet is igénybe vehet.

Kalóz Ádám szintén 90 percet töltött a DVSC II ellen a pályán, de a következő héten csak könnyített edzésmunkát végzett. Ugyan megpróbálkozott a Megyeri úton is a játékkal, ám a bemelegítés közben jelezte, hogy nem tudja vállalni a játékot.

Ezek után egy teljesen átszervezett védőnégyes kezdett a lila-fehérek ellen, időbe tellett, míg rendeztük a sorokat. Talán ennek is köszönhető, hogy negyedóra alatt kétszer is bevették kapunkat a hazaiak."