Széllel szemben nyert a Kerület – videó

Budapest - Herceg duplájával nyert a TVE a Puskás Akadémia II ellen.

PUSKÁS AKADÉMIA FC II. – III. KERÜLETI TVE 1:2 (1-0)

Nehezen lendültünk játékba, sajnos az első 20-25 percben nem tudtuk sokat birtokolni a labdát, de még így is akadtak lehetőségeink. A félidőben rendeztük a sorainkat és a második játékrészre kicsit más felállásban, más mentalitással léptünk pályára. Úgy éreztem, hogy a játékvezető ténykedésétől a csapatom olyan borzasztó dacossá vált, hogy nem is lehetett más az eredmény. A második félidőben hatalmas erőfeszítéseket tettünk azért, hogy megnyerjük a mérkőzést, jó volt látni a csapaton, hogy tudnak egymásért küzdeni, hajtani, meghalni a pályán. Büszke vagyok a csapatomra, mert egy nagyon értékes győzelmet arattunk, „hatalmas széllel szemben”. Köszönjük azoknak a hozzátartozóknak, szurkolóknak, akik rendszeresen elkísérik a csapatot hétről hétre, akik buzdítása sokat jelent a csapat számára – nyilatkozta Tóth András a tve1887.hu.