Rangadók fordulója: szoros a harc az első helyekért - ELŐZETES - NB3.hu
NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó

Rangadók fordulója: szoros a harc az első helyekért - ELŐZETES

Nagy Benjámin - 2020. November 22. Sunday 00:11
Két csoportban is változhat az élmezőny helyzete.
Kép forrása: egerse.com

 

Az NB III 19. fordulóját rendezik vasárnap.

 

A koronavírus-járvány és az elmúlt hetek halasztásai, illetve elmaradásai és pótlásai fényében különösen örömteli, hogy egy, járvány miatt elmaradt találkozótól (a MOL Fehérvár II.-Nagyatádtól, ahol a hazaiak zöld asztalnál kapják meg a három pontot az MLSZ-től) eltekintve minden meccset meg tudnak tartani.

 

Nyugaton a listavezető III. Kerület Bicskére látogat, míg a két másik dobogós, a Mosonmagyaróvár és a Veszprém egymással néz farkasszemet. A bajnoki címvédő Érd a BKV Előrét fogadja. 

 

A Közép csoportban akár teljesen át is alakulhat az élcsoport: a listavezető Kecskemét a lőtávolon belül, a 3. helyen álló Iváncsát látja vendégül, míg a Dabas a Szekszárd, a Ferencváros II. a Kozármisleny ellen gyűjtene be három pontot.

 

Keleten is fordulhat adott esetben az elsőség, ehhez azonban az kellene, hogy a Tiszakécske ne nyerjen Putnokon, míg a Jászberény legyőzze a DVSC II.-t. A feljutásért harcoló páros mögött jócskán lemaradva álló Eger a DVTK II.-vel meccsel.



KELETI CSOPORT

13.00: Jászberény–DVSC II
13.00: Gyöngyös–Tiszaújváros
13.00: Füzesgyarmat–Sajóbábony
13.00: Hatvan–Kisvárda II
13.00: Tállya–Cegléd
13.00: Mezőkövesd II–Salgótarján
13.00: Eger–DVTK II
13.00: Putnok–Tiszakécske
13.00: Sényő–Balassagyarmat
13.00: BVSC–Tiszafüred
 

KÖZÉP-CSOPORT

11.00
: Újpest II–Körösladány
11.00: FTC II–Kozármisleny
13.00: Rákosmente–Honvéd II
13.00: Szegedi VSE–Vác
13.00: Dunaújváros–Hódmezővásárhely
13.00: FC Dabas–Szekszárd
13.00: Monor–ESMTK
13.00: Majos–Dabas-Gyón
13.00: Paks II–Taksony
16.00: Kecskemét–Iváncsa
 

NYUGATI CSOPORT

11.00: Ménfőcsanak–Sopron
13.00: Lipót–Pápa
13.00: Bicske–III. Kerületi TVE
13.00: Nagykanizsa–Tatabánya
13.00: Mosonmagyaróvár–Veszprém
13.00: ZTE II–Puskás Akadémia II
13.00: Komárom–Balatonfüred
13.00: Érd–BKV Előre
13.00: Gárdony–THSE-Szabadkikötő

LEGFRISSEBB HÍREK
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
TABELLA - KÖZÉP
TABELLA - NYUGAT
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!