Rangadó előtt bontottak szerződést játékosukkal

Mindkét csapat jó formában hangol.

Az fcajka.hu közleménye:

"Az NB III. Nyugati csoportjának 5. fordulójában a harmadik FC Nagykanizsát fogadja csapatunk. A találkozó játékvezetője Jakab Géza lesz, az asszisztensi feladatokat Bognár László és Ország Péter látják el. A mieink az előző fordulóban a 92. percben szerzett Horváth Péter góllal tudtak nyerni Pápán, míg a Nagykanizsa hazai pályán 4-2 arányban múlta felül a Dunaharaszti MTK együttesét. Schindler Szabolcsnak sérülés miatt senkit sem kell nélkülöznie, viszont a Pápa ellen piros lapot kapó Kovács Gergő játékára nem számíthat a hétvégén szakvezetőnk. További hír a csapat háza tájáról, hogy együttesünk közös megegyezéssel szerződést bontott Tóth Patrikkal, akinek további karrierjéhez sok sikert kívánunk.

A Nagykanizsa elleni találkozó vasárnap 17 órás kezdéssel kerül megrendezésre az ajkai Városi Sportcentrumban."