Pécs: NB II-be igazolt a támadó - NB3.hu
NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó

Pécs: NB II-be igazolt a támadó

Simon Zoltán - 2020. January 07. Tuesday 11:03
Hivatalos bejelentés.
ÍME, A PMFC BEJELENTÉSE:
 
"Máté János távozott a PMFC-től
 
A 29 esztendős támadó közös megegyezéssel elbúcsúzott egyesületünktől.
 
 

Élő közvetítés az átigazolásokról - újabb NB I-es csapattól igazolt a Szeged - NB1.hu

 

 
Távozott NB III-as labdarúgócsapatunktól Máté János, aki 2019 nyarán érkezett a PMFC-hez. A 29 éves támadó az őszi szezon során 7 alkalommal volt kezdő és 1-szer csereként játszott az NB III Közép-csoportjában, míg a Magyar Kupában 2 mérkőzésen lépett pályára. A bajnokságban 7, míg a kupában 4 gólt szerzett. Klubunk vezetősége a téli szünet során közös megegyezéssel bontotta fel Máté János szerződését, aki nemrég a másodosztályú Tiszakécskével kezdte meg a téli alapozást.
 
– Sok sikert kívánok a csapatnak a feljutáshoz, a klub erőfeszítései a szurkolók támogatásával párosulva biztosan meghozzák majd a várva várt bajnoki címet – mondta búcsúzóul Máté János, akinek további pályafutásához sok sikert kívánunk!
LEGFRISSEBB HÍREK
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
TABELLA - KÖZÉP
TABELLA - NYUGAT
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!