Parádés gólok, drámai végjáték a rangadón – videó

Az utolsó utáni pillanatban jött a slusszpoén.

Hihetetlen izgalmakat tartogattak a Sárvár-Ménfőcsanak találkozó utolsó percei. Bár úgy tűnt a hazaiak eldöntik a mérkőzést a második félidő közepén, de a vendégek megtáltosodtak, és végül az utolsó utáni pillanatban, emberhátrányban egyenlítettek. Az eredmény azért is érdekes, mert a tabellán is egyenlő ponttal áll a két rivális.

Gólok története:

Már a 6. percben vezetést szereztek a hazaiak. Farkas Ádám csúsztatott tovább egy labdát a felező közelében, amit Rajzinger továbbított a jobb szélre nehéz helyzetben. Pető Benjámin remek ütemben érkezett a kiugratásra, majd a rövid felsőbe lőtt. 1-0

Az 52. percben növelte előnyét a Sárvár, egy szabadrúgást követően igen különleges mozdulattal, egészen alacsonyról fejelt a hálóba Horváth András. 2-0

A 61. percben tudott szépíteni a Ménfőcsanak. Kószás Krisztián érkezett egy veszélyes támadás végén középen, és kapásból a hosszú felsőbe lőtt. 2-1

A 93. perben jött aztán a hidegzuhany a Sárvár számára. Az ekkor már megfogyatkozott vendégek mindent vagy semmit alapon távolról íveltek a büntetőterületen belülre. A magasan érkező labdát Böcskey Zsolt még letudta fejelni a berobbanó Nagy Benjámin elé, aki góllal fejezte be a támadást. 2-2