Öt játékost igazolt a Jászberény, érkező a HFC-nél és a Monornál - NB3.hu
NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó

Öt játékost igazolt a Jászberény, érkező a HFC-nél és a Monornál

NB3.hu - 2023. January 31. Tuesday 21:09
Javában pörög az átigazolási piac.
Kép forrása: Facebook/Hódmezővásárhelyi FC

 

JÁSZBERÉNY

 

"Miközben újabb játékosunk távozása vált hivatalossá, öt érkező igazolására is pecsét került az elmúlt napokban.

 

Ludasi Martin semmiképpen nem akart Jászberényben maradni, így őt tulajdonképpen elcseréltük a Jászfényszaruval a 20 éves Szabó Mártonért. A fiatal védő klubunknál nevelkedett, majd megfordult a Mezőkövesd és a DVTK utánpótlásában is.

 

A kapus Sándor Bence is egy csereüzlet révén tért haza a JFC-hez, a helyére Menczeles Iván igazolt Hatvanba.

 

A 19 éves védő, Fekete Kristóf a Szolnoki MÁV utánpótlásában kezdte pályafutását, az elmúlt őszi idényt a Rákóczifalva együttesében töltötte, onnan igazolt klubunkhoz.

 

A szintén 19 esztendős Lukovszky Attila Fegyvernekről indulva került a Szolnoki MÁV-hoz, ahol végig járva a korosztályos csapatokat az elmúlt őszi idényt már az NB III-as felnőtt együttesnél töltötte. Tizenöt meccsen lépett pályára a harmadosztályban és ezeken négy gólt szerzett.

 

A 2005-ös születésű középpályás, szélső védő, Gattyán Máté saját nevelésű játékosunk, de az elmúlt három évet a DVTK, illetve a Mezőkövesd együtteseinél töltötte. Most hazatért és a Gyöngyös elleni legutóbbi felkészülési meccsen már be is mutatkozott csapatunkban.

 

Még két, három játékost szeretnénk igazolni – tájékoztatta honlapunkat vezetőedzőnk, Besenyi Gábor. – Elsősorban a támadó szekcióba keresünk olyan fiatalokat, akik segítségünkre lehetnek a tavaszi idényben.

 

A héten újabb próbajátékosok érkeznek csapatunkhoz, sorsukról a vasárnapi felkészülési mérkőzést követően dönt szakmai stábunk."

 

HÓDMEZŐVÁSÁRHELY

 

"Érkezett: Zana Dávid
 

A 21 éves Zana Dávid a SZEOL SC-ben kezdte el pályafutását. Az utánpótlás éveit tekintve Szegedről a Puskás Akadémiához vezetett az útja, ahol 1 évet töltött, majd a 2015/2016-os szezonban az MTK-hoz igazolt és 5 évet szerepelt az utánpótlás korosztályokban. A felnőtt labdarúgásba először a 2020/2021-es idényben a SZVSE csapatánál kóstolt bele NB3-as szinten. Következő évben a szlovén másodosztályú Nafta csapatához került, legutóbb pedig Makón futballozott.

 
“Dávid több poszton bevethető: belső védő, bal oldali szélső hátvéd, illetve bal oldali szélső középpályás. Az átlagnál képzettebb, kifejezetten jók az első érintései a labdával. Magas fokú játékintelligenciával rendelkezik. Egy kicsit később kapcsolódott be a csapat mindennapjaiba, de mostanra remekül beilleszkedett és nagy koncentrációval hajtja végre a rá bízott feladatokat.” -nyilatkozta Szűcs Róbert, sportigazgatónk.
 

Üdvözlünk a klubnál, sok-sok vásárhelyi színekben szerzett gólt és mérkőzést kívánunk Dávid!"
 
 
MONOR
 
 
"Hivatalosan is a Monori Sportegyesület színeiben folytatja Antman Joshua. Joshua Hódmezővásárhelyről érkezik Monorra, a bal hátvéd poszton bevethető 22 éves játékos az elmúlt másfél szezont az ugyancsak NBIII-as Hódmezővásárhelyi FC kötelékében töltötte. Korábban szerepelt Szentesen,Szegeden és Kiskunfélegyházán is a Grosics Akadémián nevelekedett játékos.
 

Sok sikert kívánunk csapatunkban Joshua!

 

Együttesünk további új igazolásairól hamarosan tájékoztatjuk kedves szurkolóinkat."

LEGFRISSEBB HÍREK
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
TABELLA - KÖZÉP
TABELLA - NYUGAT
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!