nb1.hu

Osztályozó: megvan az első feljutó az NB III-ba

Óriási csata volt.

Egygólos előnnyel várhatta a visszavágót a Technoroll Teskánd együttese, miután idegenben 4-3-ra győzte le a Szegedi VSE Pizzamonster csapatát az NB III-as osztályozó első mérkőzésén. A második mérkőzésen a vendég szegediek mindent megtettek, hogy megfordítsák a párharcot. A 35. percben meg is szerezték a vezetést, azonban a fordulást követően a Teskénd vette kezébe az irányítás. Már a második félidő elején egyenlített, majd a 79. percben a győzelmet is megszerezte a Zala megyei bajnok, így összesítésben 6-4-el jutott fel az NB III-ba.

Gödöllői SK (Pest megye)–Csornai SE (Győr-Moson-Sopron megye) 0-1
Nyíregyháza Spartacus II (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)–Majosi SE (Tolna megye) 2-2
PTE PEAC (Baranya megye)–Zsámbéki SK (Komárom-Esztergom megye) 2-0
Balatonlelle SE (Somogy megye)–Bánk-Dalnoki Akadémia (Nógrád megye) 1-0
Pénzügyőr SE (Budapest)–Balmazújvárosi FC (Hajdú-Bihar megye) 0-0

Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 20.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)