Nyert a Fradi és az Újpest, legyőzte a DVTK a DVSC-t - eredmények, tabellák - NB3.hu
NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó

Nyert a Fradi és az Újpest, legyőzte a DVTK a DVSC-t - eredmények, tabellák

Nagy Benjámin - 2022. April 10. Sunday 14:56
Parádézott a Békéscsaba, kellemetlen veszprémi vereség.
Kép forrása: fradi.hu

 

Az NB III 29. fordulóját rendezik hétvégén. Már szombaton is rendeztek meccseket, ezekről itt írtunk:


Vasárnap késő délelőtt hét mérkőzést rendeztek.

 

Nyugaton a feljutásért még harcban lévő Veszprém kellemetlen vereséget szenvedett otthon a Sopron ellen, így távolabb került az első helytől. A Kaposvár egy 90. percben szerzett góllal nyert a Komárom otthonában, míg a Puskás Akadémia II. és a Kelen, valamint a ZTE II. és a Gyirmót II. döntetlent játszott egymással.

 

A Közép csoportban a Ferencváros II. Sigér Dáviddal a kezdőcsapatban 2-0-ra verte a Dabast.

 

Keleten a DVTK II. nyert a DVSC II. otthonában, az Újpest II. otthon tartotta a három pontot a Salgótarjánnal szemben, míg a Békéscsaba II. kiütötte a Hidasnémetit.

 

Eredmények:
 

Keleti csoport:

Békéscsaba II–Hidasnémeti 6-1
Debreceni VSC II–Diósgyőri VTK II 1-3
Újpest FC II–Salgótarjáni BTC 2-0

később:

16.00: Füzesgyarmat–Kisvárda II
16.00: Eger SE–BKV Előre
16.00: Tiszaújváros–Debreceni EAC
16.00: Hajdúszoboszló–Jászberényi FC
16.00: Tiszafüred–Törökszentmiklós
16.00: Tállya–Sényő
17.00: Kazincbarcika–Putnok VSE

 
A Keleti csoport tabellája a linkre kattintva érhető el
 
 
Közép csoport:
 
 
szombat:
Paks II–Szekszárdi UFC 0-0

vasárnap:
Ferencvárosi TC II–FC Dabas 2-0
 
később:

16.00: Monor–Honvéd II
16.00: ESMTK–Dunaújváros PASE
16.00: Gerjen–Cegléd
16.00: Balassagyarmat–Mohács
16.00: Makó–Kozármisleny
16.00: Vác–Hódmezővásárhely
16.00: Dabas-Gyón–Rákosmente FC
16.00: Iváncsa–MTK II
 
 
A Közép csoport tabellája a linkre kattintva érhető el.
 
 
Nyugati csoport:
 
 
szombat:
Bicske–Győri ETO II 1-1
 
vasárnap:
Komáromi VSE–Kaposvár 0-1
Veszprém FC–SC Sopron 1-2
Puskás Akadémia II–Kelen SC 0-0
Zalaegerszeg II–Gyirmót II 2-2

később:

16.00: BVSC-Zugló–Andráshida
16.00: Nagykanizsa–Balatonfüred
16.00: Gárdony–Mosonmagyaróvári TE
16.00: Tatabánya–Mol Fehérvár FC II
16.00: Érd–Pápai Perutz FC
 
 
A Nyugati csoport tabellája a linkre kattintva érhető el.
 
 
FRISSÍTÉS:

LEGFRISSEBB HÍREK
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
TABELLA - KÖZÉP
TABELLA - NYUGAT
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!