Nehézségek után: rangadóval kezdi az idényt a Pécs

Nem feltétlenül ők az esélyesek.

"Hétvégén elrajtol a labdarúgó NB III Közép-csoportjának 2018/2019-es szezonja. A Sárai György vezetőedző irányítása alatt újjáformálódó PMFC gárdája augusztus 4-én, szombaton 19:00 órakor a tavalyi pontvadászatot a negyedik helyen záró Dunaújváros vendégeként lép pályára az első fordulóban.

A két csapat eddig négyszer találkozott a harmadosztályban, ezek során született három pécsi siker, egy esetben azonban a Duna-partiak kerültek ki győztesen. A gólok számára sem lehetett különösebben panasz, hiszen a baranyaiak tizenegyszer, a fejér megyeiek pedig hétszer voltak eredményesek. Az előttünk álló találkozónak nem feltétlenül a mecsekaljaiak az esélyesei, hiszen a piros-feketék alig két hete kezdték el a csapatépítést, egyúttal a felkészülést. Sárai Györgynek és szakmai stábjának mostanra azonban sikerült kialakítania egy olyan játékosokból álló csapatot, amely képes felvenni a versenyt, és hajtani az utolsó pillanatig."