NB I-esek látogatnak az NB III-ba - előzetes - NB3.hu
NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó

NB I-esek látogatnak az NB III-ba - előzetes

Juhász Gergely - 2019. September 21. Saturday 10:10
Az egyik mérkőzés képernyőre kerül.
Kép forrása: MLSZ
Immáron az NB III-as csapatok is csatlakoznak a Magyar Kupához, van aki megyei bajnokságban szereplő ellenfelet kapott és olyan is, aki NB I-est.
 
Az Eger haza pályán fogadja a székesfehérváriakat, az érdiek pedig a DVTK együttesét fogadják. A putnokiak a Böde Dániel által fémjelzett Paksot látják vendégül és Dunaharasztiba látogat a Budapest Honvéd.
 
A sárvárhoz a DVSC látogat, magy Hévízen a Mezökövesd és Hatvanban az Újpest vendégszerepel. A DEAC tévés meccsen játszik hazai pályán a Csákvár ellen.
 
Szombat:
11.45: Eger SE (NB III)–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport)
15.00: Érdi VSE (NB III)–Diósgyőri VTK
15.00: Putnok FC (NB III)–Paksi FC
15.00: Dunaharaszti MTK (NB III)–Budapest Honvéd
15.00: Sárvár FC (NB III)–Debreceni VSC
15.00: Hévíz SK (NB III)–Mezőkövesd Zsóry FC
15.00: FC Hatvan (NB III)–Újpest FC
15.00: Kelen SC (NB III)–Vác FC (NB II)
15.00: Balassagyarmati SE (NB III)–Dorogi FC (NB II)
15.00: Szentlőrinc SE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II)
15.00: Ceglédi VSE (NB III)–Pápai Perutz FC (NB III)
15.00: FC Nagykanizsa (NB III)–VLS Veszprém (NB III)
15.00: Greenplan Balatonlelle SE (NB III)–FC Dabas (NB III)
15.00: Villányi TC (Baranya megye I.)–Termálfürdő Tiszaújváros (NB III)
15.00: Pétervására SE (Heves megye I.)–Herold Trans Ménfőcsanak (NB III)
15.00: Kinizsi SK Gyenesdiás (Zala megye I.)–Dabas-Gyón FC (NB III)
15.00: Tarr Andráshida SC (NB III)–KTE Hufbau (NB III)
15.00: Szekszárdi UFC (NB III)–Lipót Pékség SE (NB III)
15.00: Berkenye SE (Nógrád megye I.)–Ózdi Kohász SC (NB III)
15.00: Egerszalók SE (Heves megye I.)–PMFC (NB III)
15.00: Bogács Thermálfürdő (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–III. Ker. TVE (NB III)
15.00: Szegedi VSE (Csongrád megye I.)–Bicskei FC (NB III)
18.00: Móri SE (Fejér megye I.)–HR-Rent Kozármisleny (NB III)
19.00: DEAC (NB III)–Aqvital FC Csákvár (NB II) (Tv: M4 Sport)
 
Vasárnap:
15.00: ESMTK (NB III)–WKW ETO FC Győr (NB II)
15.00: Taksony SE GP Solar (NB III)–Nyíregyháza Spartacus FC (NB II)
15.00: THSE Szabadkikötő (NB III)–Duna Aszfalt TVSE (NB II)
15.00: Gyöngyösi AK (NB III)–Szombathelyi Haladás (NB II)
15.00: Csörnöc Gyöngye Vasvár VSE (Vas megye I.)–Credobus Mosonmagyaróvár (NB III)
15.00: Gönyű SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–BKV Előre (NB III)
15.00: Monor (NB III)–Komárom VSE (NB III)
15.00: Sényő-Carnifex FC (NB III)– Jászberényi FC (NB III)
15.00: Sárisápi BSE (Komárom-Esztergom megye I.)–Rákosmente KSK (NB III)
15.00: Viadukt SE-Biatorbágy (Pest megye I.)–Dunaújváros (NB III)
LEGFRISSEBB HÍREK
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
TABELLA - KÖZÉP
TABELLA - NYUGAT
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!