NB I-esek látogatnak az NB III-ba - előzetes - NB3.hu
NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó

NB I-esek látogatnak az NB III-ba - előzetes

Juhász Gergely - 2019. September 21. Saturday 10:10
Az egyik mérkőzés képernyőre kerül.
Kép forrása: MLSZ
Immáron az NB III-as csapatok is csatlakoznak a Magyar Kupához, van aki megyei bajnokságban szereplő ellenfelet kapott és olyan is, aki NB I-est.
 
Az Eger haza pályán fogadja a székesfehérváriakat, az érdiek pedig a DVTK együttesét fogadják. A putnokiak a Böde Dániel által fémjelzett Paksot látják vendégül és Dunaharasztiba látogat a Budapest Honvéd.
 
A sárvárhoz a DVSC látogat, magy Hévízen a Mezökövesd és Hatvanban az Újpest vendégszerepel. A DEAC tévés meccsen játszik hazai pályán a Csákvár ellen.
 
Szombat:
11.45: Eger SE (NB III)–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport)
15.00: Érdi VSE (NB III)–Diósgyőri VTK
15.00: Putnok FC (NB III)–Paksi FC
15.00: Dunaharaszti MTK (NB III)–Budapest Honvéd
15.00: Sárvár FC (NB III)–Debreceni VSC
15.00: Hévíz SK (NB III)–Mezőkövesd Zsóry FC
15.00: FC Hatvan (NB III)–Újpest FC
15.00: Kelen SC (NB III)–Vác FC (NB II)
15.00: Balassagyarmati SE (NB III)–Dorogi FC (NB II)
15.00: Szentlőrinc SE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II)
15.00: Ceglédi VSE (NB III)–Pápai Perutz FC (NB III)
15.00: FC Nagykanizsa (NB III)–VLS Veszprém (NB III)
15.00: Greenplan Balatonlelle SE (NB III)–FC Dabas (NB III)
15.00: Villányi TC (Baranya megye I.)–Termálfürdő Tiszaújváros (NB III)
15.00: Pétervására SE (Heves megye I.)–Herold Trans Ménfőcsanak (NB III)
15.00: Kinizsi SK Gyenesdiás (Zala megye I.)–Dabas-Gyón FC (NB III)
15.00: Tarr Andráshida SC (NB III)–KTE Hufbau (NB III)
15.00: Szekszárdi UFC (NB III)–Lipót Pékség SE (NB III)
15.00: Berkenye SE (Nógrád megye I.)–Ózdi Kohász SC (NB III)
15.00: Egerszalók SE (Heves megye I.)–PMFC (NB III)
15.00: Bogács Thermálfürdő (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–III. Ker. TVE (NB III)
15.00: Szegedi VSE (Csongrád megye I.)–Bicskei FC (NB III)
18.00: Móri SE (Fejér megye I.)–HR-Rent Kozármisleny (NB III)
19.00: DEAC (NB III)–Aqvital FC Csákvár (NB II) (Tv: M4 Sport)
 
Vasárnap:
15.00: ESMTK (NB III)–WKW ETO FC Győr (NB II)
15.00: Taksony SE GP Solar (NB III)–Nyíregyháza Spartacus FC (NB II)
15.00: THSE Szabadkikötő (NB III)–Duna Aszfalt TVSE (NB II)
15.00: Gyöngyösi AK (NB III)–Szombathelyi Haladás (NB II)
15.00: Csörnöc Gyöngye Vasvár VSE (Vas megye I.)–Credobus Mosonmagyaróvár (NB III)
15.00: Gönyű SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–BKV Előre (NB III)
15.00: Monor (NB III)–Komárom VSE (NB III)
15.00: Sényő-Carnifex FC (NB III)– Jászberényi FC (NB III)
15.00: Sárisápi BSE (Komárom-Esztergom megye I.)–Rákosmente KSK (NB III)
15.00: Viadukt SE-Biatorbágy (Pest megye I.)–Dunaújváros (NB III)
LEGFRISSEBB HÍREK
2022. 09. 26. 06:32

Hétfői foci: Magyarország-Olaszország a csoportgyőzelemért

Az angolok a németeket fogadják.
2022. 09. 25. 22:03

Nem szomorkodnak a németek, óriási prémiumot kapnának a vb-győzelemért

Összeültek a magyarok elleni vereség után.
2022. 09. 25. 21:25

Örökre megváltoztatja Sallai Roland életét a súlyos fejrúgás

Jó hírek is érkeztek róla.
2022. 09. 25. 20:53

Magyarország-Olaszország: az olaszok a Puskás Arénában edzettek - videó, fotók

Méghozzá jó hangulatban.
2022. 09. 25. 17:46

Enyhített az MLSZ a négy meccsre eltiltott játékos ügyében

Már ott lehet az MTK-ETO-n.
2022. 09. 25. 14:26

ETO: öt és fél év után távozott a 157 tétmeccsen játszó csatár

Hivatalos bejelentés.
2022. 09. 25. 18:22

Parádézott a Dunaújváros, a DEAC és a Karcag - eredmények, tabellák

Veretlen maradt az Iváncsa és a BVSC-Zugló is.
2022. 09. 25. 14:05

Baloteli betalált, előnyből kapott ki a Loki és az ETO - eredmények, tabellák

A Puskás Akadémia nyerte a forduló rangadóját.
2022. 09. 25. 20:12

Magyarország-Olaszország: Roberto Mancini nagyon örül - reakciók

Jorginhót nem lepte meg a magyar válogatott.
2022. 09. 25. 19:32

Magyarország-Olaszország: a magyar válogatott várható kezdőcsapata

Nincs szükség sok változásra!
2022. 09. 24. 19:31

Budafok: kiderült, miben fejlődött az együttes az edzőtábor után - reakció

Remek hetet tudhat maga mögött Mátyus János együttese.
2022. 09. 24. 15:52

Felkészülés: szerb csapattal találkozott a Szeged - reakció

Gólokból nem volt hiány.
2022. 09. 24. 16:21

Rangadót játszik az Érd, idegenben játszanak Horváth Ferencék

A Balassagyarmat nélkül folytatódnak a küzdelmek a Közép csoportban.
2022. 09. 23. 13:04

Kisvárda után, Alberték előtt: Urbán Flórián értékelt

Amikor nagyon kellett volna, nem voltak ott fejben.
2022. 09. 25. 19:05

Orbán Willi felnőtt Szalai Ádámhoz

Németország-Magyarország: Osztályozónapló!
2022. 09. 25. 18:52

Magyarország-Olaszország: a BL-döntőn is közreműködő bíró vezeti a meccset

Rossz emlékeik lehetnek róla az olaszoknak.
2022. 09. 25. 17:22

Magyarország-Olaszország: ki lesz Szalai Ádám utódja csapatkapitányként? - reakciók

Rossi a szurkolóknak is üzent, Szoboszlai örül és hálás.
2022. 09. 25. 16:37

Magyarország-Olaszország: nem játszik az olaszok egyik legjobbja

Teljesült az elnök kérése.
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
1BVSC-Zugló25
2Putnok FC19
3DEAC18
4Pénzügyőr SE18
5Körösladányi MSK18
6Aqua-General Hajdúszoboszló17
7Kisvárda Master Good II.15
8Füzesgyarmati SK14
9Facultas-Tiszafüredi VSE14
10Karcagi SE13
11DVSC II.13
12BKV Előre12
13Vasas FC II.12
14Eger SE10
15DVTK II.9
16Sényő-Carnifex FC8
17Termálfürdő FC Tiszaújváros8
18FC Hatvan7
19Jászberényi FC4
20Békéscsaba 1912 Előre II.3
TABELLA - KÖZÉP
1Iváncsa KSE25
2Hódmezővásárhelyi FC22
3ESMTK22
4Dunaújváros21
5Majosi SE17
6Újpest FC II.15
7Budapest Honvéd-MFA II.14
8MTK Budapest II.13
9Balassagyarmati VSE13
10Szekszárdi UFC13
11Meton-FC Dabas SE12
12Makó FC11
13PTE-PEAC10
14Ferencvárosi TC II.10
15Ceglédi VSE9
16Paksi FC II.9
17Szolnoki MÁV FC6
18Kecskeméti TE II.6
19Bánk-Dalnoki LA4
20Monor1
TABELLA - NYUGAT
1Practical VLS Veszprém22
2Puskás Akadémia FC II.21
3Tatabányai SC20
4FC Nagykanizsa19
5Érdi VSE18
6III. Kerületi TVE16
7Kelen SC15
8Budaörs13
9Kaposvári Rákóczi FC12
10ETO Akadémia12
11MOL Fehérvár FC II.12
12Komárom VSE12
13Gyirmót FC Győr II.12
14ZTE FC II.11
15Bicskei TC10
16Balatonfüredi FC8
17Csornai SE7
18Technoroll Teskánd KSE6
19Móri SE5
20Zsámbéki SK1
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!