Két 11-es a hazaiknak, duplázó a vendégeknél.

PMFC: Somogyi – Hanol, Romic, Erdős, Varga – Fujsz, Koller, Szellák, Kálmán – Gellén, Péter.
KTE: Ladányi – Zámbó, Urbán, Farkas, Zámbori – Szabó D., Markó, Nádudvari – Selyem, Vladul, Takács.
Gól: Koller (28. – büntető), Romic (79. – büntető) ill. Vladul (70., 73.)
Sárga lap: Koller, Hanol ill. Nádudvari, Takács, Szabó, Kitl.

Vas László (PMFC): Az eredménnyel nem, de a mutatott játék és hozzáállás már kezd úgy alakulni, ahogy azt én szeretném. Jól kezdtük a meccset, helyzeteink, lehetőségeink voltak, meg is szereztük a vezetést. A második félidő közepén egy pár perces rövidzárlat majdnem a vesztünket okozta. Rengeteg olyan dolog volt a meccsben, amit a helyére kell tennünk, de olyan is, amit tovább kell vinnünk. Ez remélhetőleg eredménnyel fog párosulni.

Szabó Tibor (KTE): Vegyes érzésekkel tudok értékelni, érzelemdús volt számunkra a heti felkészülés is. Ez a meccs is végződhetett volna bárhogy. Kicsit elégedetlenek vagyunk, a második félidei játékkal, illetve 2-1 után megnyerhettük volna ezt a mérkőzést. A Pécs kihasználta és élvezte is a hazai pálya előnyét, két büntetőt kaptak, a sárga lapokat is jobbára nekünk adták. Küzdöttünk, hajtottunk, próbálunk ebből a döntetlenből is építkezni.