MTK II: A csapat hatalmas erőről tett tanúbizonyságot – Pölöskei Gábor

Budapest – A fővárosi csapat edzője szerint értékes a PAFC II elleni döntetlen.

Az NB III Nyugati-csoportjában az MTK II 2-2-es döntetlent ért el kétgólos hátrányból felállva vasárnap a Puskás Akadémia II ellen a 25. fordulóban. Ezzel bár megszakadt a győzelmi sorozat, de a veretlenségi nem, így a fővárosi gárda vezetőedzője, Pölöskei Gábor azért nem lehetett teljesen elégedetlen.

„Az első félidőt gyengén kezdtük, aztán gyorsan kaptunk egy gólt, lesgyanús helyzetből. A védekezésünk akadozott, és hirtelen már kétgólos hátrányba kerültünk. A mezőnyben nem volt probléma, hátul a védelem hibázott, ezért volt a hátrány. A második félidő szinte csak rólunk szólt, és ki is tudtunk egyenlíteni. Volt még egy-két olyan lehetőségünk, amivel akár a győzelmet is megszerezhettük volna, de így is mindenféleképpen értékes eredmény számunkra ez a döntetlen, főleg a körülményekhez képest. A csapat hatalmas erőről tett tanúbizonyságot, hiszen kétgólos hátrányból állt fel, nem is akármilyen játékkal”– mondta Pölöskei Gábor a klub honlapjának.

Az MTK II a következő, 26. fordulóban, jövő héten, vasárnap 11:00 órakor, a Diósd gárdáját fogadja a Sport utcában.