Milliós büntetést kapott a Salgótarján, üzentek a szurkolóknak - NB3.hu
NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó

Milliós büntetést kapott a Salgótarján, üzentek a szurkolóknak

Nagy Benjámin - 2022. May 19. Thursday 14:52
Súlyos döntés az MLSZ-től.
Kép forrása: Facebook/Salgótarjáni BTC-SBTC

 

A SALGÓTARJÁN KÖZLEMÉNYE:

 

"A Hidasnémeti elleni bajnokin szurkolóink által használt pirotechnika miatt bűnhődünk. Sajnálatos hírről vagyunk kénytelenek beszámolni hivatalos weboldalunkon. Mint az MLSZ határozatából kiderül, komoly pénzbüntetést kapott klubunk, egészen pontosan 1 000 000 Ft-ot kell befizetnünk az illetékes kasszába.

 

 A büntetés oka, tiltott pirotechnikai eszközök használata a Hidasnémeti elleni hazai bajnokinkon. Arra kérjük szurkolóinkat, a jövőben tartózkodjanak az ilyen és efféle cselekedetektől mérkőzéseink ideje alatt, mert olyan költségekbe verik klubunkat, amit nem tudunk kitermelni!

 

Számítunk drukkereink buzdítására a Jászberény elleni vasárnapi találkozónkon is, de sportszerű keretek között! Őszintén hisszük, hasonló eseményekkel, majd az ezzel járó negatív retorziókkal nem lesz dolgunk a közelebbi és távolabbi jövőben."

LEGFRISSEBB HÍREK
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
TABELLA - KÖZÉP
TABELLA - NYUGAT
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!