Óriási csaták jönnek a 37. fordulóban.
A 37. fordulót rendezik a hétvégén az NB III-ban.
A legnagyobb kérdés a Közép csoportban jöhet: ha a Kecskemét odahaza legalább egy pontot szerez a Kozármisleny ellen, a keleti bajnok Tiszakécske és a nyugati bajnok III. Kerület mellett feljut az NB II-be. A bajnoki cím szempontjából az Iváncsa Rákosmente otthonában vívott meccse is fontos (hisz az iváncsaiak ugyanúgy 80 ponttal állnak a tabella legelején, mint a kecskeméteik, ám nem kértek NB II-es licencet, így a feljutás náluk nem jön szóba), míg az alsóházban a Körösladány és a Hódmezővásárhely is az életben maradásért küzd, de még a 11. helyen álló Paks II. sem érezheti magát biztonságban a kiesés elkerülése szempontjából.
vasárnap, 11.00:
FTC II–Taksony
Paks II–Körösladány
Újpest II–Dabas-Gyón
vasárnap, 18.00:
Majos–ESMTK
Monor–Szekszárd
FC Dabas–Hódmezővásárhely
Dunaújváros–Vác
Szegedi VSE–Honvéd II
Kecskemét–Kozármisleny
Rákosmente–Iváncsa
A tabella a linkre kattintva érhető el.
Keleten már szombaton elrajtol a forduló, a BVSC-Zugló a Balassagyarmatot fogadja, és amennyiben nyernek a fővárosiak, úgy nagy lépést tesznek a bajnoki ezüstérem felé. A bajnok Tiszakécske a Sényőhöz látogat, a Jászberény a DVTK II.-t látja vendégül, míg az alsóházban a Hatvan, a Gyöngyös, a Salgótarján, a Putnok, a Tállya és a DVSC II. küzdhet kettőzött erővel vasárnap.
szombat, 18.00:
BVSC–Balassagyarmat
vasárnap:
16.00:
Sényő–Tiszakécske
16.30:
DVSC II–Gyöngyös
17.00:
Tállya–Kisvárda II
Putnok–Cegléd
18.00:
Eger–Salgótarján
Mezőkövesd II–Tiszafüred
Hatvan–Sajóbábony
Füzesgyarmat–Tiszaújváros
Jászberény–DVTK II
A tabella a linkre kattintva érhető el.
Nyugaton a bajnok III. Kerület Nagykanizsán lép pályára, a Mosonmagyaróvár a sereghajtóként már biztosan búcsúzó Nagyatádot fogadja, a pillanatnyilag harmadik Veszprém pedig a ZTE II.-nél vendégeskedik. Az egyaránt kiesőhelyen álló Gárdony (17. hely) és a BKV Előre (16. hely) egymás ellen meccsel, míg a 15. Pápa a kieső THSE-Szabadkikötővel.
vasárnap, 11.00:
Fehérvár II–Tatabánya
ZTE II–Veszprém
vasárnap, 18.00:
Érd–Balatonfüred
Komárom–Puskás Akadémia II
Mosonmagyaróvár–Nagyatád
Nagykanizsa–III. Kerületi TVE
Bicske–Sopron
Gárdony–BKV Előre
Ménfőcsanak–Lipót
Pápa–THSE-Szabadkikötő
A tabella a linkre kattintva érhető el.
Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 20.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)