Megállíthatatlan győri gyors

Győr – Dobogóra hajtó riválist vert az ETO

A labdarúgó NB III. Nyugati csoport 28. fordulójának szombati játéknapján az Ajka felett aratott 4-2-es hazai győzelemmel folytatta menetelését a másodosztály felé az ETO FC Győr.

A harmadosztály gólkirályi címéért is versengő – jelenleg 14 gólos – Magasföldi József már a 2. percben bevette a 4. helyezett Ajka kapuját, a 43. percben azonban még egalizáltak a vendégek. A térfélcserét követően az 50. és 60. perc között Szimcso Viktor (2-1) és Szabó Lukas (3-1) is betalált hazai részről, Szabó Zsolt (3-2) szépítése után pedig a 79. percben Magasföldi alakította ki a végeredményt. Az ETO FC 15 forduló óta őrzi veretlenségét.

Bekő az ifiknek is tart edzést – NB3.hu

Bekő az ifiknek is tart edzést

„Jól kezdtük a meccset, majd visszaestünk, mivel nem nyertük meg a párharcokat, nem volt meg a futómennyiség és minőség sem. A szünet után úgy jöttünk ki, ahogy ilyenkor kell és szinte pillanatok alatt eldöntöttük a mérkőzést egy nagyon jó Ajka ellen. Gratulálok a csapatnak, ez egy férfias meló volt!” – mondta el a lefújás után Bekő Balázs.