Meccsek délelőttől estig - a 8. forduló programja - NB3.hu
NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó

Meccsek délelőttől estig - a 8. forduló programja

Nagy Benjámin - 2019. szeptember 29. vasárnap 08:06
Tovább őrzik-e előnyüket az éllovasok?
Kép forrása: sportsci.unideb.hu
 
Az NB III 8. fordulóját rendezik ma. Előzetesünkben már írtunk az esélyekről, most íme a játéknap részletes programja:
 
 
 
Keleti csoport:
 
29.09. 16:00 Balassagyarmat-Hatvan
29.09. 16:00 Debreceni VSC II-Füzesgyarmat
29.09. 16:00 Debreceni EAC-Jászberényi FC
29.09. 16:00 Diósgyőri VTK II-Gyöngyös
29.09. 16:00 Ózd-Cegléd
29.09. 16:00 Putnok VSE-Eger SE
29.09. 16:00 Sényő-Tiszaújváros
29.09. 16:00 Tállya-ESMTK Budapest
 
 
Közép csoport:
 
29.09. 16:00 Dabas-Gyón-Kelen
29.09. 16:00 Honvéd II-Pécs
29.09. 16:00 Kozármisleny-Szekszárdi UFC
29.09. 16:00 Monor-FC Dabas
29.09. 16:00 Rákosmenti KSK-Dunaújváros PASE
29.09. 16:00 Szabadkikötő-Iváncsa
29.09. 16:00 Taksony-Szentlőrinc SE
29.09. 18:00 Kecskeméti TE-Dunaharaszti
 
 
Nyugat csoport:
 
29.09. 11:00 Puskás Akadémia II-Érd
29.09. 14:30 Ménfőcsanak-MOL Fehérvár FC II
29.09. 15:00 Lipót SK-Pápa
29.09. 16:00 Bicske-Veszprém FC
29.09. 16:00 III. Kerületi TVE-Balatonlelle
29.09. 16:00 Komáromi VSE-Sárvári FC
29.09. 16:00 Mosonmagyaróvári TE-Hévíz FC
29.09. 16:00 Nagykanizsa-BKV Előre
LEGFRISSEBB HÍREK
2020. 02. 21. 20:36

Mezőkövesdre látogat a Fradi, Bódog a DVTK ellen bizonyíthat - BEHARANGOZÓ

Ki tud-e jönni a gödörből az Újpest?
2020. 02. 21. 19:59

Kiderült, hogy miért nem lógtak a Vidi újoncának a nyakán a társai az Újpest ellen 

Tudhatták azt, amit Vignjevics még nem
2020. 02. 21. 19:09

Ezért nem tért vissza a Fradi grúz válogatottja Lengyelországba

Eléggé régen játszott tétmeccsen is.
2020. 02. 21. 18:24

Gyermekkórháznak segített a Fradi-család

Kiemelten kezelik a társadalmi felelősségvállalást.
2020. 02. 21. 16:47

Sannino kéréssel fordult Mátyus felé

Nem tudott ellenállni a kísértésnek az olasz tréner.
2020. 02. 21. 14:46

Puskás Akadémia: a Csákvár is kellett a Békéscsaba kiejtéséhez

Sokat profitál az NB I-es klub a Csákváron folyó képzésből.
2020. 02. 21. 16:16

Hatvan: két játékos már nem léphet pályára ebben a szezonban

Az egyik játékos állapotát csak később tudják felmérni.
2020. 02. 21. 14:16

Kettőt igazoltak Véber Györgyék

Hivatalos bejelentés.
2020. 02. 21. 17:08

Év Játékvezetője díjas bíró vezeti a dobogósok közötti rangadót

Kijelölte az MLSZ a 22. forduló játékvezetőit.
2020. 02. 21. 15:55

BL: Gulácsi a hét csapatában

Olasz gárdából kerültek be a legtöbben.
2020. 02. 21. 10:55

Első meccse után jellemezte Bene Ferenc az utolsó igazolást

Az NB II Fradija lett a Vasas egy bizonyos szempontból.
2020. 02. 20. 18:51

Puskás-Békéscsaba: egy nagy különbséget látott Schindler

Sima volt a kupapárharc.
2020. 02. 21. 10:29

KTE: a hatból hat majd Footgolf - képek

A vezetőedző leiskolázta játékosait.
2020. 02. 20. 17:57

Utolsó új igazolását is bemutatta a Balassagyarmat

Alaposan megerősödtek a téli időszakban.
2020. 02. 21. 13:58

Távozik a középpályás Diósgyőrből

Hivatalos bejelentés.
2020. 02. 21. 13:14

Eb2020: megvan, mikor jönnek Budapestre Cristiano Ronaldóék

És az is biztossá vált, hol lesz a szállásuk.
2020. 02. 21. 13:03

Magyar Kupa: a következő kör kezdési időpontjai

Az oda- és a visszavágóké is.
2020. 02. 21. 12:00

Bulgária-Magyarország: volt-e fennakadás a jegyvásárlásnál?

Az MLSZ és a szurkolók is jeleztek.
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
1Füzesgyarmat40
2DEAC38
3Ceglédi VSE31
4Sényő-Carnifex FC30
5ESMTK30
6Jászberényi FC29
7Termálfürdő Tiszaújváros27
8BSE25
9Putnok FC22
10Eger SE20
11Tállya KSE19
12Gyöngyösi AK19
13DVSC II15
14Ózdi Kohász SC11
15FC Hatvan9
16DVTK II8
TABELLA - KÖZÉP
1PMFC44
2Szentlőrinc SE40
3Monor32
4Iváncsa KSE31
5HR-Rent Kozármisleny27
6Dunaújváros24
7Rákosmente KSK22
8Dabas-Gyón FC22
9Budapest Honvéd-MFA II21
10FC Dabas20
11Kecskeméti TE19
12Szekszárdi UFC18
13THSE-Szabadkikötő15
14Taksony SE GP Solar14
15Kelen SC11
16Dunaharaszti MTK9
TABELLA - NYUGAT
1Érdi VSE39
2III. Ker TVE35
3Lipót Pékség SE33
4Pápai Perutz FC29
5Ménfőcsanak ESK28
6FC Nagykanizsa26
7Komárom VSE23
8Credobus Mosonmagyaróvár22
9Bicskei TC21
10VLS Veszprém20
11BKV Előre20
12Puskás Akadémia FC II18
13Sárvár FC18
14MOL Fehérvár FC II16
15Hévíz SK12
16Greenplan Balatonlelle SE10
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!