nb1.hu

Magyar Kupa: fordulatos volt az NB III-as csoport rangadó – KÉPEK

Döntöttek a fejesek.

A Magyar Kupa 6. fordulójának a mai meccsei között NB III-as rangadóra is sor került, méghozzá csoporton belülire. A Keleti csoport 4. helyén álló Tiszafüred vendége ugyanis a 11. Putnok volt. A találkozó esélyesei ezért inkább a hazaiak voltak, akik győztek is 3-2-re és továbbjutottak.

GÓLOK TÖRTÉNETE

12. perc: Kréti Gergő teszi le a szélre Madarász Jánosnak, távolról ellövi, a kapufák találkozását találja telibe éles szögből. Szép volt! (1-0)

17. perc: Remek putnoki támadás, Keményffy Máté ível kiváló labdát Madarász Janinak, mesteri a labdalevétel, jó a középre passz vissza Máténak, aki a bal szélre teszi Stefán Bendegúznak, aki higgadtan a jobb alsóba lő! (1-1)

50. perc: A hazai kapus kicsit röviden passzolja ki a labdát, Ádám lecsap rá, a kimozduló kapus mellett elhúzza, majd higgadtan az üres kapuba helyez!!! (1-2)

51. perc: A fürediek szögletéből Szabó Tamás fejel a bal felsőbe. Máris döntetlen megint csak. (2-2)

63. perc: A szabadrúgás variáció után Madarász János ment szögletre, amiből újabb fejesgól… A gólszerző Csiki Norbert. (3-2)