Kiesők és feljutók - NB3.hu
NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó

Kiesők és feljutók

Simon Zoltán - 2019. június 17. hétfõ 10:30
Számvetés az osztályozók végeztével.
EMLÉKEZTETŐ - OSZTÁLYOZÓ AZ NB III-BA JUTÁSÉRT, VISSZAVÁGÓK
 
Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megyei)–Bicske (Fejér) 0–1 (Farkas M. 18.)
Az NB III-ba jutott: a Bicske, 1–0-s összesítéssel
 
DVSC II (Hajdú-Bihar)–Tiszafüredi VSE (Jász-Nagykun-Szolnok) 6–0 (Zsóri 10., 50., Nagy K. 15., Damásdi 23., Pintér Á. 83., 88.)
Az NB III-ba jutott: a DVSC II, 8–0-val
 
Balatonlelle SE (Somogy)–Hévíz SK (Zala) 0–0
Az NB III-ba jutott: a Balatonlelle, 1–1-gyel, idegenben szerzett góllal
 
Kelen SC (Budapest)–Békéscsaba 1912 Előre II (Békés) 2–1 (Koós 80., Tímári 94., ill. Tóth D. 33.)
Az NB III-ba jutott: a Kelen SC, 3–2-vel
 
Visszalépések és licencmegtagadások miatt játék nélkül feljutott: FC Hatvan (Heves), Lipót Pékség SE (Győr-Moson-Sopron), VLS Veszprém (Veszprém), Balassagyarmati VSE (Nógrád), Ózdi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén), Dabas-Gyón FC (Pest)
 
A harmadosztályból a 2018–2019-es idény végén kiesett: Tállya KSE (Borsod-Abaúj-Zemplén), Salgótarjáni BTC (Nógrád), Cigánd SE (Borsod-Abaúj-Zemplén), Sajóbábony VSE (Borsod-Abaúj-Zemplén), Hódmezővásárhelyi FC (Csongrád), Paksi FC II (Tolna), Makó FC (Csongrád), Pénzügyőr SE (Budapest), Csepel FC (Budapest), Tarr Andráshida SC (Zala)
LEGFRISSEBB HÍREK
2019. 07. 17. 11:32

Európa-liga: kidőlt az első meccsen légióst helyettesítő magyar tehetség

Mankó segítségével közlekedik a kispesti.
2019. 07. 17. 11:13

4 éves az M4 Sport - egyértelmű, hogy melyik a legnépszerűbb sportág

Csatornaigazgató elevenítette fel a legfontosabb állomásokat.
2019. 07. 17. 10:47

Európa-liga: ezzel a kerettel indult a Loki Albániába

Már úton vannak a debreceniek.
2019. 07. 17. 10:36

Ludogorec-FTC: szakma és a gyakorlat helyett az arcok beszélnek – képek, videók

A Fradi utolsó edzése a ma esti visszavágó előtt.
2019. 07. 17. 08:18

Szpari: visszatér a legenda

Hivatalos bejelentést tettek a klubvezetők
2019. 07. 16. 17:24

6 és fél év után kötött szerződést a Gyirmót a tehetséggel

Hivatalos bejelentés.
2019. 07. 17. 09:27

Visszatérés a bajnoktól

Hivatalos bejelentés.
2019. 07. 16. 13:21

Megszűnt bronzérmes: majdnem mindenkinek új csapata van

Összeállítás az eddigi átigazolásokról.
2019. 07. 17. 10:17

Magyarország-Szlovákia: indul a jegyértékesítés

Íme, az MLSZ bejelentése.
2019. 07. 17. 08:17

Bödéék már kevesebbet edzenek, de...

Beiktattak még egy fontos meccset a programba.
2019. 07. 16. 16:39

Békéscsaba: kipróbálták a stadionvilágítást - képek

Kommentár nélkül!
2019. 07. 16. 10:25

Puskás Akadémiától kaptak kölcsön játékost

Gyirmót, a Zalaegerszeg és a Győri ETO színeiben is szerepelt az NB I-ben.
2019. 07. 16. 13:08

Tehetséges pécsit igazoltak

Hivatalos bejelentés.
2019. 07. 16. 12:07

Visszatérés Stájerországba - szombathelyi is velük tartott

Budapestről igazoltak már.
2019. 07. 17. 07:27

Táborban csiszolódhatnak tovább a Kövesd új igazolásai

Remek meccsek várnak a matyóföldiekre.
2019. 07. 17. 05:51

Szerdai foci: Fradi a BL-ben és a magyar edzőmeccsek

Visszavágók lesznek az európai porondon.
2019. 07. 16. 22:23

Győzelemmel kezdett a Puskás Akadémia

Csapat egyik legjobbja duplázott.
2019. 07. 16. 22:22

Honvéd: találkoznak a tulajdonosok és a szurkolók

Fontos összejövetelre kerül sor.
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
1Szolnoki MÁV FC65
2Jászberényi FC64
3ESMTK60
4Füzesgyarmati SK55
5Putnok FC49
6Sényő-Carnifex FC49
7Termálfürdő Tiszaújváros48
8Nyírbátori FC46
9Debreceni EAC44
10Eger SE36
11DVTK II30
12Gyöngyösi AK30
13Tállya KSE29
14SBTC29
15Sajóbábony VSE25
16Cigánd SE22
TABELLA - KÖZÉP
1Szeged-Grosics Akadémia68
2Szentlőrinc SE63
3SZEOL SC55
4Dunaújváros49
5Budapest Honvéd-MFA II43
6Rákosmente KSK41
7Iváncsa KSE39
8FC Dabas39
9Kecskeméti TE39
10Kozármisleny FC38
11PMFC38
12Taksony SE36
13Szekszárdi UFC34
14Hódmezővásárhelyi FC26
15Paksi FC II26
16Makó FC20
TABELLA - NYUGAT
1FC Ajka71
2Érdi VSE59
3Puskás Akadémia FC II50
4Komárom VSE49
5III. Ker. TVE49
6FC Nagykanizsa43
7Pápai Perutz FC40
8Ménfőcsanak ESK38
9BKV Előre38
10THSE-Szabadkikötő36
11Dunaharaszti MTK32
12Sárvár FC32
13MOL Vidi FC II31
14Pénzügyőr SE31
15Csepel FC30
16Tarr Andráshida SC27
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!