Kaposvár: profi szerződést kapott a fiatal tehetség - NB3.hu
NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó

Kaposvár: profi szerződést kapott a fiatal tehetség

Juhász Gergely - 2022. February 08. Tuesday 12:07
Egy másik játékos a felnőtteknél bizonyíthat.
ÍME, A NYUGATI CSOPORT 13. HELYÉN TANYÁZÓ KAPOSVÁR HIVATALOS BEJELENTÉSE:
 
,,Harsányi Dániellel profi szerződést kötött klubunk, míg az edzőmeccseken jól szereplő Országh Balázs a tavaszi szezonra csatlakozik a felnőtt csapat keretéhez.
 
Profi szerződést kötött klubunk a 18 esztendős Harsányi Dániellel. A fiatal belső védő az NB III. Nyugati csoportjának őszi felében 17 alkalommal lépett pályára kezdőként, egyszer pedig csereként jutott szóhoz, így kijelenthetjük, hogy gyorsan alapemberré vált az Amerikában nevelkedő játékos.
 
A tavaszi szezontól már az első csapatban is bizonyíthat Országh Balázs. A 17 esztendős középpályás a téli felkészülési mérkőzések során rendre jó teljesítményt nyújtott, amivel felhívta magára a szakmai stáb figyelmét. Vezetőedzőnk, Nagy Tamás legutóbbi interjújában ki is emelte az ifjú labdarúgót."
LEGFRISSEBB HÍREK
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
TABELLA - KÖZÉP
TABELLA - NYUGAT
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!