Jászberény: hiányposztra érkezett új játékos - NB3.hu
NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó

Jászberény: hiányposztra érkezett új játékos

Bíró Ádám - 2020. June 05. Friday 11:01
A kapu előtt is feltalálja magát.
Kép forrása: jaszberenyifc.hu
Megkezdte az építkezést a következő szezonra a Jászberény csapata. Az NB III-ban szereplő klub már korábban megegyezett Gábor Lukáccsal, ezúttal pedig Gergely Péter érkezését jelentették be a vezetők. Íme a jászberényiek közleménye a 26 éves labdarúgóról:
 
"Még csak a hét elején jelentette be klubunk, hogy mindenben megegyezett a legutóbb Kazincbarcikán szerepelt támadóval, Gábor Lukáccsal, máris megérkezett az erősítésként kiszemelt újabb játékos.
 
Az évek óta a Gyöngyös meghatározó játékosának számító – csapatkapitánya is volt az együttesnek -, 26 éves Gergely Péter is elfogadta klubunk ajánlatát. Mindez azt jelenti, hogy az első nyári edzéstől kezdve Német Gyula vezetőedző irányításával készül a következő szezonra. A jó kötésű védekező középpályás hiányposztra érkezik, hiszen a keretünkben hosszú ideje nem találni olyan játékost, aki a védelem előtti szűrő szerepében érezné magát leginkább otthonosan. Gergely Péter ugyanakkor a kapu előtt is feltalálja magát, szezononként 8-9 gólt szerzett az elmúlt években."
LEGFRISSEBB HÍREK
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
TABELLA - KÖZÉP
TABELLA - NYUGAT
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!