FC Tiszaújváros: Tóth Csaba, Nagy Péter, Lippai Tibor, Papp Ferenc, Hussein Shadi, Burics András, Bussy Dávid, Orosz Máté, Illés Gábor, Nagy Dávid, Faggyas Milán
Putnok FC: Fülöp Gergő, Bodnár Dominik, Czető Márk, Csicsvári Milán, Varga Márkó, Illés Richárd, Zimányi Ádám, Bene Attila, Dan-Marius Constantinescu, Csirszki Martin, Süttő Attila
Vezetőedző: Koszta Péter
Cserék: Lipusz Norbert, Molnár Máté, Kertész Tamás, Pap Zsolt, Dajka László, Horváth Tamás ill. Nyisalovits Donát, Mezőssy Levente, Pogonyi Dominik, Takács Tamás, Szilágyi Viktor
Gólszerzők: Nagy Dávid 9′, 66′, Lippai Tibor 88′

Íme, a putnoki beszámoló:

"A Tiszaújvárossal meccselt a Putnok FC a 2018/19-es nyári felkészülési időszak záró állomásán, mondhatjuk ismét egymás ellen tartotta a bajnoki főpróbát a Gerliczki- és a Koszta-legénység.

A mérkőzés korai szakaszában, már a 9. percben vezetést szerzett a hazai gárda. Gyakorlatilag az első szögletből gól fejeltek a kék mezesek, Nagy Dávid volt eredményes. Nem fogott meg minket a bekapott gól és valójában onnan indult számunkra a mérkőzés, melyen abszolút átvettük az irányítást, a szervezetten visszazáró hazaiak védelmével szemben is jól helyt álltunk, ügyesen, okosan és türelmesen játszva sikerült is helyzeteket kidolgozni, amik azonban rendre kihasználatlanok maradtak. A félidő végére akár meg is fordíthattuk volna az eredményt.

A második félidőre sem változott sokat a játék képe. A Tiszaújvárosnak leginkább a kontrákból és a pontrúgásokból adódtak helyzeteik, de sikerült ezeket kivédekezni egészen a 66. percig, amikor egy a tizenhatos vonalától elvégzett szabadrúgásból kettőre növelték az előnyüket. Ahogy az ilyenkor lenni szokott, a két tréner lehetőséget adott a cserepadon helyet foglaló játékosoknak nagy részének is. A végeredmény a 88. percben alakult ki, amikor ismét egy pontrúgásból szögletből talált be Lippai Tibor. A vége így 3-0."