Íme, a teljes sorsolás - NB3.hu
NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó

Íme, a teljes sorsolás

Simon Zoltán - 2019. július 10. szerda 08:08
Közleményt jelentetett meg az MLSZ.
Az MLSZ versenybizottsága elkészítette a 2019–2020-as NB III-as idény három csoportjának sorsolását. Az idény augusztus 4-én kezdődik, a fordulók pontos menetrendje a következő napokban alakul ki. 
 
Íme, az 1. forduló párosítása:
 
KELETI CSOPORT
ESMTK–FC Hatvan
Cegléd–Eger
Jászberény–Füzesgyarmat
Tiszaújváros–Gyöngyös
Balassagyarmat–DVTK II
Sényő–DVSC II
DEAC–Putnok FC
Ózd–Tállya
 
A teljes sorsolás a linkre kattintva megtekinthető.
 
KÖZÉP-CSOPORT
Dunaújváros–Iváncsa
Dabas–Kelen SC
Dunaharaszti MTK–Szentlőrinc
PMFC–Szekszárd
THSE-Szabadkikötő–Kozármisleny
BP. Honvéd II–Taksony
Kecskeméti TE–Dabas-Gyón FC
Monor–Rákosmente
 
A teljes sorsolás a linkre kattintva megtekinthető
 
NYUGATI CSOPORT
Érd–Hévíz Sportkör
Veszprém–Sárvár FC
Balatonlelle–Pápai Perutz FC
BKV Előre–Mol Fehérvár FC II
Mosonmagyaróvár–Ménfőcsanak
Nagykanizsa–Petőfi Sportkör Lipót
III. Ker. TVE–Komárom VSE
Bicskei Torna Club–Puskás Akadémia II
 
A teljes sorsolás a linkre kattintva megtekinthető
LEGFRISSEBB HÍREK
2019. 09. 22. 20:28

Kupahétvége: ez történt szombaton és vasárnap

Igazi nagyüzem volt a sorozatban.
2019. 09. 22. 20:01

ZTE-Fradi: Rebrov a kulcsjátékosát jellemezte

Óriásit hajráztak a zöld-fehérek.
2019. 09. 22. 18:50

Drámai hajrá és kihagyott tizenegyes a ZTE-Fradin - videók

Nagyon jól cserélt Rebrov.
2019. 09. 22. 16:00

Nagy Ádám edzőjét felbosszantotta Marco Rossiék döntése

Kemény véleményt fogalmazott meg a menedzser.
2019. 09. 22. 18:14

Gálázott Lipcsei csapata, megizzadt a Vasas a Magyar Kupában - eredmények

Az ETO a bajnokság mellett az MK-ban is letette a névjegyét.
2019. 09. 22. 08:23

Vasárnap is zajlanak a Magyar Kupa küzdelmei

Fele gárda megyei bajnokságban szereplő, fele gárda NB III-as ellenfelet kapott.
2019. 09. 22. 19:22

Magyar Kupa: nem jött újabb bravúr - eredmények

A DEAC példáját nem követték az osztálytársak.
2019. 09. 22. 09:02

Az NB II éllovasa az NB III-ba látogat

3 különböző osztályból kaptak ellenfeleket a csapatok
2019. 09. 22. 15:37

Waltner kemény büntetése a győzelem után

A játékosok nem teljesítették az edző kérését.
2019. 09. 22. 13:52

Magyar Kupa: a parádézó Gyurcsó elmondta, mi a Puskás Akadémia célja - videó

Remek teljesítményt nyújtott a válogatott játékos.
2019. 09. 21. 20:08

Majdnem az összes NB II-es sikerrel vette az akadályt

Csupán egyetlen csapat vérzett el.
2019. 09. 21. 15:10

Király Botond akár már holnap visszatérhet

A masszőr mesélt a sérültek állapotáról.
2019. 09. 21. 20:22

3-ból 2 listavezető továbbment

Akik NB I-es ellenfelet kaptak, mind kiestek.
2019. 09. 21. 10:10

NB I-esek látogatnak az NB III-ba - előzetes

Az egyik mérkőzés képernyőre kerül.
2019. 09. 22. 12:21

Magyar Kupa: nyári igazolása volt a Loki húzóembere - videó

NB III-as csapatot búcsúztatott a DVSC.
2019. 09. 22. 10:11

Magyar Kupa: megtört az átok a Honvédnál

Magabiztos győzelmet arattak a kispestiek.
2019. 09. 22. 07:46

Ma már csak egy NB I-es csapat játszik a Magyar Kupában

Pest megyei I. osztálybeli ellenfelük lesz.
2019. 09. 22. 06:57

Pazar hangulat és hiányzó kulcsemberek a ZTE-Fradin - előzetes

Nincs könnyű helyzetben az újonc edzője.
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
1Ceglédi VSE19
2Termálfürdő Tiszaújváros17
3DEAC16
4Füzesgyarmat15
5Jászberényi FC15
6ESMTK11
7Eger SE9
8BSE9
9Sényő-Carnifex FC8
10DVSC II6
11Tállya KSE6
12Gyöngyösi AK5
13Ózdi Kohász SC5
14Putnok FC4
15FC Hatvan3
16DVTK II3
TABELLA - KÖZÉP
1PMFC19
2Monor17
3Iváncsa KSE16
4Szentlőrinc SE15
5Kecskeméti TE10
6Szekszárdi UFC9
7Taksony SE GP Solar9
8HR-Rent Kozármisleny9
9Rákosmente KSK9
10Dunaújváros8
11Dabas-Gyón FC8
12Budapest Honvéd-MFA II7
13FC Dabas7
14THSE-Szabadkikötő7
15Kelen SC4
16Dunaharaszti MTK2
TABELLA - NYUGAT
1III. Ker TVE17
2Érdi VSE14
3Pápai Perutz FC14
4Ménfőcsanak ESK14
5FC Nagykanizsa12
6Lipót Pékség SE11
7Komárom VSE10
8Credobus Mosonmagyaróvár10
9Bicskei TC9
10VLS Veszprém9
11Puskás Akadémia FC II7
12Sárvár FC7
13MOL Fehérvár FC II6
14BKV Előre6
15Greenplan Balatonlelle SE4
16Hévíz SK2
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!