Horváth Ferenc visszatér Kispestre, edzőt váltott és igazolt a Jászberény - program - NB3.hu
NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó

Horváth Ferenc visszatér Kispestre, edzőt váltott és igazolt a Jászberény - program

Nagy Benjámin - 2022. August 20. Saturday 20:19
A Kerület a Nagykanizsával játszik, idegenben a keleti veretlenek.
Kép forrása: honvedfc.hu

 

Az NB III 5. fordulóját rendezik vasárnap.

 

A nyugaton hibátlanul listavezető Veszprém a Csornához látogat, míg a III. Kerület a harmadik Nagykanizsát fogadja. A második Tatabánya a Bicskét látja vendégül.

 

A Közép csoportban a Dunaújváros a Honvéd II.-höz utazik, azaz Horváth Ferenc egy mérkőzés erejéig visszatér Kispestre. A listavezető Iváncsa a Szolnok, a szintén hibátlan Hódmezővásárhely a Paks II. ellen meccsel.

 

Keleten a két veretlen csapat egyaránt idegenben lép pályára: a BVSC-Zugló a DVTK II., a Hajdúszoboszló pedig a Vasas II. otthonában. A tabellán egy ponttal 19. helyen álló Jászberény Karcagon javíthat, úgy, hogy pénteken edzőt váltott, majd szombaton bejelentett egy igazolást - íme, a klub közleményei:

 

"Vitathatatlan tény, csapatunk beragadt a bajnoki rajton, négy meccsen mindössze egyetlen pontot szerzett.

 

Leültem a szakmai stábbal átbeszélni az elmúlt időszak tapasztalatait, s arra jutottunk, hogy muszáj váltanunk a kispadon – tájékoztatta honlapunkat klubunk elnöke, dr. Gottdiener Lajos. – Békében, barátságban válunk el … Sőt, el se válunk, hiszen a továbbiakban is marad klubunk kötelékében Német Gyula és Tasi Zoltán is, mindketten az utánpótlásunkban dolgoznak tovább. Köszönjük Gyulának az elmúlt három évet, irányításával hatodik, majd harmadik helyen zártuk az első két szezont. Tavaly félidőben a hetedik helyen álltunk, amikor télen nagyon meggyengültünk, s végül tizenhatodikként fejeztük be a pontvadászatot. A 2022-es év viszont nagyon nem megy eddig, február óta lejátszottunk 22 bajnokit és összesen négy döntetlenre tellett az erőnkből.

 

Mára meg is van csapatunk új vezetőedzője, a Karcag elleni idegenbeli bajnokin egykori játékosunk, a 37 éves Lakatos Béla irányít a kispadról, aki pályafutása során a DVTK és a Mezőkövesd együtteseiben az élvonalban is megfordult. Játékos-edzőként kezdte szakvezetői pályafutását Taksonyban, majd Salgótarjánban már vezetőedzőként ült a kispadon."

 

"Mivel az elmúlt napokban két játékosunkról is kiderült, hogy sérülés miatt jó ideig nem számíthat rájuk szakmai stábunk, muszáj volt ismét körülnéznünk a játékospiacon.

 

Fejes János – a DVTK elleni meccs 70. percében kellett lecserélni – és Kis Gergő – Tiszafüreden szenvedett keresztszalag-szakadást – hosszabb időre kidőlt a sorból, helyükre visszatért csapatunkhoz a 22 éves Fekete Olivér. A szélső 2020 őszén már erősítette csapatunkat, akkor 17 bajnoki találkozón négy gólt szerzett.

 

Fekete Olivér játékára a Karcag elleni vasárnapi bajnokin már számíthat csapatunk újdonsült vezetőedzője, Lakatos Béla."

 

A program:


KELETI CSOPORT

11.00:
 Debreceni VSC II–Eger SE
11.00: Diósgyőri VTK II–BVSC-Zugló
11.00: Vasas II–Hajdúszoboszló
13.00: Békéscsaba II–Tiszaújváros
17.30: Füzesgyarmat–Pénzügyőr SE
17.30: Hatvan–Kisvárda II
17.30: Karcag–Jászberényi FC
17.30: Putnok FC–BKV Előre
17.30: Sényő–Körösladány
17.30: Tiszafüred–Debreceni EAC


KÖZÉP CSOPORT

11.00: Honvéd FC II–Dunaújváros PASE
11.00: Kecskeméti TE II–MTK II
17.30: Bánk SE–Balassagyarmat
17.30: ESMTK–Cegléd
17.30: FC Dabas–Monor
17.30: Hódmezővásárhely–Paks II
17.30: Majosi SE–Ferencvárosi TC II
17.30: Makó FC–Újpest II
17.30: Szekszárdi UFC–PTE-PEAC C-Doki
17.30: Szolnok–Iváncsa


NYUGATI CSOPORT

11.00: Győri ETO II–Kelen SC
11.00: Puskás Akadémia II–Zsámbék
11.00: Zalaegerszeg II–Érd
17.00: Csorna–VLS Veszprém
17.30: Balatonfüred–Móri SE
17.30: Budaörs–Teskánd
17.30: III. Kerületi TVE–Nagykanizsa
17.30: Komáromi VSE–Mol Fehérvár FC II
17.30: Tatabánya–Bicske
19.00: Kaposvár–Gyirmót II

LEGFRISSEBB HÍREK
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
TABELLA - KÖZÉP
TABELLA - NYUGAT
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!