nb1.hu

Felkészülés: legyőzte a Vasas a Szolnokot

Már az első percben betaláltak.

A Vasas NB III-ban szereplő tartalékcsapata, a szintén harmadosztályú Szolnokot látta vendégül. Nem tartalékoltak a csapatok, hiszen már 4 perc után 1-1 állt az eredményjelzőn. A hazaiak 2-1-es félidei állást követően végül 3-1-re győztek. A mérkőzésről rövid beszámolót a klub hivatalos Facebook-oldalán közölt.

ÍME, A VASAS BEJELENTÉSE:

“A Vasas FC II második felkészülési mérkőzését is megnyerte, miután Vernes Richárd, Riesz Péter és Birtalan Botond találataival 3-1-re legyőztük a Szolnok együttesét a Fáy utcában. Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!”

Vasas FC-Szolnoki MÁV 3-1(2-1)

Vasas FC II: Bánfalvi – Hosszú, Puskás, Kovács D., Bebők, Riesz, Vernes, Farkas, Birtalan, Szatmári, Józsa Cserék: Horváth, Kovács K., Páll, Petres, Enyedi, Wend, Nagy, Nemes, Gurics, Greksa vezetőedző: Harmati Tamás.

Szolnoki MÁV FC: Csáki – Sitku, Földi, Gohér, Rokszin, Tisza, Tömösvári, Lengyel, Lakatos, Iván, Antal Cserék: Ulvicki, Münich, Polónyi, Lukovszky, Fazekas vezetőedző: Romanek János
Gól: Vernes, Lakatos, Birtalan, Riesz

Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 20.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)