Először nyert az Ózd Várhidi Péterrel – reakciók - NB3.hu
NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó

Először nyert az Ózd Várhidi Péterrel – reakciók

Simon Zoltán - 2019. October 29. Tuesday 13:37
11 ponttal bentmaradók lennének, de utolsók.
Ózd helyett Hatvanban kellett lejátszania a hétvégi hazai bajnokiját Várhidi Péter csapatának a Gyöngyös ellen. A legendás klub neve mögött 0 pont állt a tabellán a meccs előtt, annak ellenére, hogy már volt 8 döntetlenje.
 
Az MLSZ ugyanis, különböző okok miatt, pontlevonásokkal sújtott a csapatot, részletek a linkre kattintva érhetőek el.
 
Várhidiék egyébként, az eddigi eredmények alapján, szintén a bennmaradásért harcoló Gyöngyös ellen játszottak, és tényleg játszottak, nem csak a pályán voltak, mert megszerezték első győzelmüket, Kozics góljának is köszönhetően.
 
A mérkőzés után a boon.hu-nak a következő nyilatkozatokat adta a két szakvezető:
 
Várhidi Péter: – Azt hittem nincsenek már csodák a magyar futballban. Le a kalappal a srácok előtt megnézném hány csapat tenné így oda magát egy ilyen helyzetben Magyarországon.
 
Varga Attila: – Gratulálok ellenfelünknek.
 
Ám a táblázaton továbbra is 0 pont áll a gárda neve után, az MLSZ jelzése szerint a 11 pontos levonás miatt. Ha ez nem lenne, akkor bentmaradás jelentő helyen tanyázna az Ózd.
 
LEGFRISSEBB HÍREK
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
TABELLA - KÖZÉP
TABELLA - NYUGAT
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!