Eldőlni látszik egy újabb bajnoki cím, parádéztak a feljutók - eredmények, tabellák - NB3.hu
NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó

Eldőlni látszik egy újabb bajnoki cím, parádéztak a feljutók - eredmények, tabellák

Nagy Benjámin - 2022. May 08. Sunday 19:45
Országszerte potyogtak a gólok.
Kép forrása: Facebook/Credobus Mosonmagyaróvár

 

Az NB III 35. fordulóját rendezték vasárnap.

 

Nyugaton hátrányból fordítva, de legyőzte a Pápát az éllovas Mosonmagyaróvár, ráadásul a legfőbb üldözőnek számító BVSC-Zugló csak döntetlent játszott a harmadik Veszprém otthonában (a veszprémiek a 92. percben egyenlítettek), így a bajnoki címhez, egyben a feljutáshoz egyre közelebb álló óváriak előnye három fordulóval a vége előtt hat pont Buzsáky Ákos együttesével szemben. 

 

A Közép csoportban a már biztos bajnoknak számító Kozármisleny remekelt a Rákosmente otthonában, míg a Balassagyarmat legyőzte az ESMTK-t, a Dunaújváros pedig kikapott a Dabas-Gyóntól - a gyarmatiak így lépéselőnybe kerültek az ezüstért folyó harcban. A Vác fordulatos meccsen kapott ki a Honvédtól, így Csank János együttesének bennmaradása még nem biztos.

 

Keleten a bajnok Kazincbarcika öt gólig jutott a Tiszafüreddel szemben, a DEAC Újpest II. elleni sikere pedig sokat érhet, hiszen a BKV Előre kikapott a DVSC II.-től. A Putnok ötször, a Kisvárda II. négyszer gyakorolhatta a gólörömöt.

 

Eredmények:


Keleti csoport:

Diósgyőri VTK II–Törökszentmiklós 0–0
Újpest II–Debreceni EAC 0–1
Békéscsaba II–Eger SE 2–1
Debreceni VSC II–BKV Előre 3–1
Füzesgyarmat–Hajdúszoboszló 0–2
Kazincbarcika–Tiszaújváros 5–1
Kisvárda II–Tiszafüred 3–1
Salgótarjáni BTC–Hidasnémeti 1–2
Sényő–Putnok FC 0–5
Tállya–Jászberény 3–1
 

Tabella a linkre kattintva érhető el.


Közép csoport:

Balassagyarmat–ESMTK 2–0
Dabas-Gyón–Dunaújváros PASE 1–0
Iváncsa–Cegléd 2–0
Makó FC–Ferencvárosi TC II 1–1
Monor–Gerjen 4–1
MTK II–Mohács 2–2
Rákosmenti KSK–Kozármisleny 1–4
Szekszárdi UFC–Hódmezővásárhely  1–0
Vác–Honvéd FC II 2–3
Szombaton
Paks II–FC Dabas 2–1
 

Tabella a linkre kattintva érhető el.


Nyugati csoport:

Gyirmót II–SC Sopron 1–1
Puskás Akadémia II–Andráshida 6–2
Zalaegerszeg II–Balatonfüred 1–2
Veszprém FC–BVSC-Zugló 2–2
Érd–Nagykanizsa 1–3
Gárdony–Tatabánya 0–2
Kelen SC–Győri ETO II 3–0
Komáromi VSE–Mol Fehérvár FC II 1–1
Mosonmagyaróvári TE–Pápa 2–1
Bicske–Kaposvár 2–1

 

Tabella a linkre kattintva érhető el

 

KORÁBBAN:

LEGFRISSEBB HÍREK
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
TABELLA - KÖZÉP
TABELLA - NYUGAT
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!