Egy pontot ért a csapatjáték a Méhkeréknek

Dabas – Bíró Róbert szerint akár nyerhettek is volna Dabason.

Dabasra látogatott a Méhkerék az NB III Közép csoportjának 4. fordulójában. Az első félidőben vezetést szereztek ugyan a hazaiak, de a második játékrészben nagy lelkesedéssel, igazi csapatjátékkal kiegyenlített az újonc, így 1–1-el zárult a mérkőzés.

Edzői értékelés a beol.hu  tudósítása alapján:

Bíró Róbert (Méhkerék): — A szezon legjobb játékát nyújtottuk, megérdemelten szereztünk egy pontot, de ha jobban koncentrálunk, a második félidőben meg is nyerhettük volna a mérkőzést. Ma nagybetűs csapatot alkottunk!

NB III Közép csoport, 4. forduló

FC Dabas—Méhkeréki SE 1—1 (1—0)

G.: Lanczkor, ill. Knyihár

Dabas: Scheilinger — Tóth M., Kállai, Eördögh, Surányi — Lanczkor (Takács), Sárközi, Karacs (Huller), Hollauer (Dobó) — Zsolnai, Nádházi. Edző: Dajka László.

Méhkerék: Patka — Bagyinszki, Ruzsa Sz., Vincze, Kristóf — Szarka (Krajcs), Ruzsa Z. — Bagyinszki (Hajdu), Knyihár, Sztojka — Vass (Kovács Gy.). Edző: Bíró Róbert.

A gólok története:

A hazaiak közvetlenül a szünet előtt szereztek vezetést egy gyors kontra végén Lanczkor révén, 0—1.

Fordulás után nagy erőkkel támadott a Méhkerék, és a 63. percben az eredménye is meglett ennek, miután egy beívelt labdát Knyihár fejelt közelről a hazaiak kapujába, 1—1.