Eger: zseniális számokról beszélt a szakmai igazgató - NB3.hu
NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó

Eger: zseniális számokról beszélt a szakmai igazgató

Nagy Benjámin - 2020. May 12. Tuesday 13:51
Újraindultak az edzések.
Kép forrása: egerse.com

 

Az utánpótlásban újraindultak az Egernél az edzések, amelynek kapcsán Vitányi László szakmai igazgató nyilatkozott a klub honlapjának.

 

"Elöljáróban szeretném megköszönni minden szülőnek, azt a rengeteg segítséget, amelyet az online edzések végrehajtásához, rögzítéséhez és dokumentálásához nyújtottak az edzés nélküli időszakban. Múlt hét csütörtöktől lehet újra használni a sportlétesítményeket, mi pedig úgy döntöttünk, hogy az edzéseket elkezdjük, ezáltal a szülők, játékosok dönthettek arról, hogy szeretnének sportolni vagy még online folytatnák az edzéseket. Rengeteg szabályt hoztunk, melyek szigorúbbak az átlagtól és vonatkoznak a játékosokra, edzőkre egyaránt, de óriási meglepetésünkre korosztályonként 90-100% közötti visszajelzést kaptunk az edzésigényre, ami a teljes klubra vetítve azt jelenti, hogy az igazolt labdarúgók nagyjából 95%-a szeretne sportolni a megszigorított keretek között is. Több csapatot is csoportokra bontottunk emiatt, ezáltal is támogatva a megelőzést. Nagyon biztató jelnek veszem ezt és azt gondolom, hogy ez a klubnál dolgozó edzők, valamint a hátteret megteremtő vezetők óriási dicsérete. Nagyobb lemorzsolódásra számítottunk, büszkék vagyunk a korábban említett számokra. A jelenlegi mennyiségi és minőségi létszám remek alap, bízom benne, hogy a klubunkban való sportolásra való kedvet a hamarosan átadásra kerülő komplexum csak tovább fogja növelni. A nyártól a versenykiírások alapján két korosztálynál nyílik esély osztályt váltani, jelenleg azt gondolom, hogy ha nem lesz jelentős mennyiségű eligazolás, akkor mindkét csapat reális eséllyel szállhat majd versenybe. Ezekre és a jövő évi tervekre vonatkozóan a nyári időszakban tudok részletesebb tájékoztatást nyújtani. A jelenlegi átmeneti, bajnok mérkőzés mentes időszakban örömmel várunk minden olyan játékost aki nem klubunk sportolója, azonban szeretne edzésben maradni, ennek érdekében a korosztályos edzőinkkel vegyék fel a kapcsolatot! Minden klubnak kitartás kívánok és bízom benne, hogy nyártól ismét a pályán találkozhatunk Velük!" - mondta az első néhány nap tapasztalatairól.

 

LEGFRISSEBB HÍREK
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
TABELLA - KÖZÉP
TABELLA - NYUGAT
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!