Edzőváltás az utolsónál: a Loki egyik edzője érkezik - NB3.hu
NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó

Edzőváltás az utolsónál: a Loki egyik edzője érkezik

Simon Zoltán - 2019. April 26. Friday 15:50
Hivatalos bejelentés.
Íme, a Cigánd bejelentése:
 
"A Gyöngyös elleni vereség után Szénay Péter (képünkön), szakmai igazgató felajánlotta lemondását. A szakember a mérkőzés után jelezte, hogy úgy érzi, a kialakult helyzetre való tekintettel váltásra van szükség. A hét elején a vezetőség elfogadta a döntését, így a vasárnapi Füzesgyarmat elleni mérkőzésen már Gyarmati András dirigálja a csapatot. A Debrecenből érkező tréner legutóbb a DVSC második csapatánál dolgozott.
 
Egyesületünk szeretné kihangsúlyozni, hogy rengeteget köszönhet Szénay Péternek, aki az elmúlt 3 évben nagyon sokat tett klubunkért, mind emberi, mind szakmai szempontból. Őszintén kívánunk neki sok sikert a továbbiakban!"

null

null

LEGFRISSEBB HÍREK
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
TABELLA - KÖZÉP
TABELLA - NYUGAT
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!