PMFC-Komló, Kaposvár-Érd: Íme, a 24. forduló programja - NB3.hu
NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó

PMFC-Komló, Kaposvár-Érd: Íme, a 24. forduló programja

NB3.hu - 2017. March 25. Saturday 17:30
Magyarország – Az ETO a Honvéd fiataljait látja vendégül.

 

A szokásostól eltérően már péntek délelőtt megkezdődtek az NB III-as bajnokság 24. fordulójának küzdelmei. A keleti csoportban a DVSC fiataljai hazai pályán ikszeltek az Újpesttel. A közép csoportban a nyolc meccs óta nyeretlen Ferencváros II. a Dabas FC otthonában szenvedett vereséget.

 

Szombaton a közép csoportban a listavezető Budafoki MTE a Dabas-Gyón FC ellen vesztett pontot. Prukner László legénysége hét meccs óta veretlen, legutóbb novemberben kapott ki a Szigetszentmiklóstól.

 

Vasárnap a keleti csoportban az éllovas Kazincbarcika a Nyírbátor vendége lesz, a második Monor a Tállya SE otthonában lép pályára. A harmadik Jászberény a Putnok ellen megy a Sajóvölgye Sportcentrumba, míg a negyedik Rákosmente a Budai II László Stadionba látogat, ahol a hetedik REAC ellen vív hatpontos meccset.

 

A közép csoportban vasárnap a negyedik Dunaújváros a Pénzügyőr vendége lesz, második helyen álló Szigetszentmiklós a Dunaharaszti MTK otthonában lép pályára, míg a harmadik helyen álló PMFC a Komlót fogadja nagy múltú presztízsrangadón. A teltház szinte garantált a pécsi stadionban, akárcsak a remek a hangulat.

 

Óriási derbi a Mecsekalján: Pécs vs. Komló 

A nyugati csoportban vasárnap délelőtt a Gyirmót második csapata fogadja a III. Kerületi TVE-t, míg a Csorna SE Felcsúton lép pályára a Puskás fiataljai ellen. Délután a második ETO FC Győr a Bp. Honvéd fiataljait fogadja, míg az első helyen álló Érdi VSE a harmadik Kaposvári Rákóczi otthonában vendégszerepel.

 

NB III, 24. forduló

 

Keleti csoport

Péntek

DVSC-DEAC II - ÚJPEST FC II 0-0

Vasárnap

15:00: HAJDÚBÖSZÖRMÉNYI TE - STC SALGÓTARJÁN

16:00: ESMTK - TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS

16:00: PUTNOK FC - JÁSZBERÉNYI FC

16:00: NYÍRBÁTORI FC - KBSC FC

16:00: REAC - RÁKOSMENTE KSK

16:00: FC HATVAN - DVTK II

16:00: TÁLLYA KSE - MONORI SE

16:00: MTK BUDAPEST II - BKV ELŐRE SC

A keleti csoport tabellája

NB III Keleti csoport 2016/2017

Közép csoport

Péntek

FC DABAS - FERENCVÁROSI TC II. 1-0

Szombat

BUDAFOKI MTE - DABAS-GYÓN FC 1-1

Vasárnap

11:00: BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. - SZENTLŐRINC SE

13:00: PÉNZÜGYŐR SE - DUNAÚJVÁROS

16:00: PMFC - SPORT 36 KOMLÓI BÁNYÁSZ

16:00: DUNAHARASZTI MTK - SZIGETSZENTMIKLÓS

16:00: HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC - MÉHKERÉKI SE

16:00: MÓRAHALOM VSE - SZEKSZÁRDI UFC

16:00: PAKSI FC II. - VÁRFÜRDŐ-GYULAI TERMÁL FC

A közép csoport tabellája

NB III Közép csoport 2016/2017

Nyugati csoport

Vasárnap

11:00: GYIRMÓT FC GYŐR II. - III. KER. TVE

11:00: PUSKÁS AKADÉMIA FC II. - CSORNAI SE

16:00: ETO FC GYŐR - BUDAPEST HONVÉD-MFA II.

16:00: SÁRVÁR FC - HÉVÍZ SK

16:00: CSEPEL FC - VLS VESZPRÉM       

16:00: KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC - ÉRDI VSE   

16:00: DIÓSD - KOMÁROM VSE  

16:00: FC AJKA - VIDEOTON FC II.

A nyugati csoport tabellája

NB III Nyugati csoport 2016/2017

LEGFRISSEBB HÍREK
2021. 05. 17. 11:31

Óriási személyes sztorit mesélt Maradonáról Véber György

Nem kötényt adott neki, de...
2021. 05. 17. 10:23

Hol folytatja Dzsudzsák Balázs?

Lejár a szerződése a Loki csapatkapitányának.
2021. 05. 17. 09:36

Így gratulált egymásnak az FTC és az Újpest – részletek

A színfalak mögött azért más a helyzet!
2021. 05. 17. 08:51

Kisvárda: portugál vezetőedző érkezik?

Már dolgozott Magyarországon.
2021. 05. 17. 11:09

Csertői és a Gyirmót csodája, nagyon boldog Loki - NB II-es értékelések

Komoly üzenet Kaposváron, több edző is bírózott.
2021. 05. 16. 21:23

Vasas-ETO: Schindler és a győri csapat sorsa is téma volt a mérkőzés után

A két vezetőedző értékelt a lefújást követően.
2021. 05. 16. 21:14

Feljutott a III. Kerület, majdnem a Kecskemét is - eredmények, tabellák

Több csapat is kiesett, gólzápor országszerte.
2021. 05. 15. 19:09

Újabb csapat juthat fel, csúcsrangadó vár a bajnokra

Remek szériában van a Loki.
2021. 05. 17. 07:32

Hétfői foci: pályán Kádárék és a Csíkszereda

Két magyaros meccsel indul a hét.
2021. 05. 16. 22:53

Gulácsiék óriásit mentettek, dráma a Sepsi meccsén

Örülhet a magyar védő, megszakadt Szalaiék sorozata, Sallói gólt szerzett.
2021. 05. 16. 20:19

Gólzáporos meccsek döntöttek az NB I-be jutókról

Debreceni és gyirmóti extázis, angyalföldi bánat - véget ért az NB II.
2021. 05. 16. 18:55

Két piros Pécsen, a 90. perc döntött Szolnokon és Kaposváron - eredmények, tabella

Parádés Szeged, a végére lendült bele a DEAC.
2021. 05. 14. 16:28

Albérletbe költözik a Tiszafüred

Hivatalos bejelentés.
2021. 05. 14. 16:09

Edzőváltással harcolnak a bennmaradásért

Hivatalos bejelentést tett a Hódmezővásárhely.
2021. 05. 16. 18:22

Kispest: méltó búcsú az Amerikába igazoló kulcsembertől - videó

Emlékezetes gól-Gazdag pillanatok.
2021. 05. 16. 16:02

Bajnokin is debütált pályafutása 14. csapatában Vadócz Krisztián

Méghozzá sikerrel.
2021. 05. 16. 14:41

ZTE: távozik a magyar válogatott csatár?

Bobál Gergely is főszereplő lehet az ügyben.
2021. 05. 16. 13:50

Az Újpest és a szokásos tulajdonosváltás: kőkemény válasz érkezett

Megszólalt az ügyvezető.
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
1Tiszakécskei LC85
2BVSC-Zugló69
3Jászberényi FC69
4Füzesgyarmati SK66
5Kisvárda Master Good II.64
6BSE60
7Sényő-Carnifex FC54
8Eger SE52
9DVTK II.50
10Ceglédi VSE46
11Tiszafüredi VSE45
12Termálfürdő Tiszaújváros45
13DVSC II.42
14Tállya KSE41
15Putnok FC36
16FC Hatvan35
17SBTC Kft.35
18Gyöngyösi AK30
19Sajóbábonyi VSE24
20Mezőkövesd Zsóry FC II.21
TABELLA - KÖZÉP
1Kecskeméti TE80
2Iváncsa KSE80
3FC Dabas73
4Budapest Honvéd-MFA II.66
5Ferencvárosi TC II.64
6Dabas-Gyón FC55
7HR-Rent Kozármisleny54
8Monor53
9ESMTK53
10Rákosmente FC48
11Paksi FC II.46
12Újpest FC II.45
13Dunaújváros44
14Szekszárdi UFC44
15Vác FC44
16Hódmezővásárhelyi FC42
17Körösladányi MSK40
18Taksony SE32
19Szegedi VSE24
20Majosi SE10
TABELLA - NYUGAT
1III. Ker. TVE84
2Credobus Mosonmagyaróvár71
3VLS Veszprém67
4FC Nagykanizsa65
5Lipót Pékség SE59
6Tatabányai SC57
7SC Sopron55
8Puskás Akadémia FC II.53
9Komárom VSE53
10Érdi VSE52
11Bicskei TC50
12Balatonfüredi FC48
13MOL Fehérvár FC II.46
14ZTE FC II.46
15Pápai Perutz FC44
16BKV Előre43
17Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő41
18Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak28
19THSE-Szabadkikötő27
20Nagyatádi FC9
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!