Csúcsrangadó Tatabányán, otthon Urbánék, idegenben Horváthék - program - NB3.hu
NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó

Csúcsrangadó Tatabányán, otthon Urbánék, idegenben Horváthék - program

Nagy Benjámin - 2022. November 25. Friday 21:17
Hazai pályán javíthat a Kerület.
Kép forrása: Facebook/Tatabányai SC

 

A 19. fordulóval folytatódik hétvégén az NB III.

 

Szombaton egy mérkőzést rendeznek, méghozzá a kör legnagyobb rangadóját: a nyugaton listavezető Tatabánya a második Veszprémet fogadja.

 

Vasárnap a keleti listavezető szintén otthon lép pályára: Urbán Flórián együttese, a BVSC-Zugló a Hatvant fogadja. A Közép csoportban éllovas Hódmezővásárhely ezúttal szabadnapos - a második Iváncsa a Dabas, míg Horváth Ferenc csapata, a Dunaújváros a Monor ellen zárkózhat. Nyugaton az előző két meccsén egy pontot gyűjtő III. Kerület a Csorna ellen javíthat.

 

A program:


KELETI CSOPORT

13.00: BKV Előre–Vasas II
13.00: BVSC-Zugló–Hatvan
13.00: Debreceni EAC–Békéscsaba II
13.00: Eger SE–Tiszaújváros
13.00: Hajdúszoboszló–Kisvárda II
13.00: Jászberényi FC–Debreceni VSC II
13.00: Karcag–Diósgyőri VTK II
13.00: Körösladány–Füzesgyarmat
13.00: Putnok FC–Pénzügyőr SE
13.00: Tiszafüred–Sényő
 

KÖZÉP CSOPORT

11.00: 
Paks II–Ferencvárosi TC II
11.00: Újpest II–Kecskeméti TE II
13.00: Bánk SE–Szekszárdi UFC
13.00: Cegléd–Majosi SE
13.00: Iváncsa–FC Dabas
13.00: Monor–Dunaújváros
13.00: PTE-PEAC C-Doki–Honvéd FC II
13.00: Szolnok–MTK II


NYUGATI CSOPORT
 

szombat, 13.00: Tatabánya-Veszprém

vasárnap:
11.00: Gyirmót II–Bicske
11.00: Győri ETO II–Móri SE
11.00: Puskás Akadémia II–Budaörs
13.00: Érd–MOL Fehérvár FC II
13.00: III. Kerületi TVE–Csorna
13.00: Kelen SC–Zalaegerszeg II
13.00: Nagykanizsa–Balatonfüred
13.00: Teskánd–Komáromi VSE
13.00: Zsámbék–Kaposvár

LEGFRISSEBB HÍREK
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
TABELLA - KÖZÉP
TABELLA - NYUGAT
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!