Buzsákyék kikaptak a Viditől, örülhet az Óvár, parádézott a Veszprém - eredmények, tabellák - NB3.hu
NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó

Buzsákyék kikaptak a Viditől, örülhet az Óvár, parádézott a Veszprém - eredmények, tabellák

Nagy Benjámin - 2022. May 01. Sunday 14:20
Újpesti vereség, Alberték nyertek.
Kép forrása: Facebook/BVSC-Zugló

 

Hét mérkőzést rendeztek vasárnap késő délelőtt az NB III 33. fordulójában.

 

Nyugaton a bajnoki címért, így a feljutásért küzdő BVSC-Zugló 2-0-ra kikapott a MOL Fehérvár II. otthonában, így Buzsáky Ákos együttesének négy pontra nőtt a hátránya a szombaton az ETO Akadémia ellen parádézó, éllovas Mosonmagyaróvár mögött. A harmadik Veszprém kiütötte a kieső Andráshidát, nyert a Puskás Akadémia II., míg a Gyirmót II. és a Kelen döntetlent játszott egymással.


 

A Közép csoportban a Paks II. egy 94. perces büntetővel verte a Ceglédet.

 

Keleten a Putnok fordulatos meccsen szerezte meg a három pontot az Újpest II. otthonában, hasonlóan a Békéscsaba II.-t verő BKV Előréhez - Albert Flórián csapata továbbra is harcban van a bajnoki ezüstért.

 

Eredmények:
 

Nyugati csoport:

Gyirmót II–Kelen SC 0-0
MOL Fehérvár FC II–BVSC-Zugló 2-0
Puskás Akadémia II–Tatabánya 1-0
Veszprém FC–Andráshida 6-0

később: 

17.00: Érd–Kaposvár
17.00: Gárdony–SC Sopron
17.00: Komáromi VSE–Nagykanizsa
18.00: Bicske–Balatonfüred
 
szombaton rendezték:
 
Mosonmagyaróvári TE–Győri ETO II 6-0
Zalaegerszeg II–Pápa 1-0
 
 
A tabella a linkre kattintva érhető el.

 

Közép csoport:

Paks II–Cegléd 1-0
 
később:
 
17.00: Balassagyarmat–Honvéd FC II
17.00: Dabas-Gyón–Mohács
17.00: Iváncsa–Kozármisleny
17.00: Makó FC–FC Dabas
17.00: MTK II–Hódmezővásárhely
17.00: Rákosmenti KSK–Szekszárdi UFC
17.00: Vác–Dunaújváros PASE
 
pénteken rendezték:
 
Gerjen–Ferencvárosi TC II 1-1
Monor–ESMTK 0-1
 
 
A tabella a linkre kattintva érhető el.
 

Keleti csoport:
 

Újpest II–Putnok FC 1-2
Békéscsaba II–BKV Előre 1-2
 
később:
 
14.00: Debreceni VSC II–Jászberényi FC
17.00: Füzesgyarmat–Tiszaújváros
17.00: Hajdúszoboszló–Eger SE
17.00: Kazincbarcika–Kisvárda II
17.00: SBTC–Diósgyőri VTK II
17.00: Sényő–Törökszentmiklós
17.00: Tállya–Hidasnémeti
17.00: Tiszafüred–Debreceni EAC
 
 
A tabella a linkre kattintva érhető el.
LEGFRISSEBB HÍREK
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
TABELLA - KÖZÉP
TABELLA - NYUGAT
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!