Az első NB III-as bajnokin is kikapott a DVTK - NB3.hu
NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó

Az első NB III-as bajnokin is kikapott a DVTK

Kvanduk Bence - 2019. March 03. Sunday 13:49
Íme, az első tavaszi forduló programja.
Kép forrása: dvtk.eu
Nem sikerült jól ez a hétvége a DVTK számára. Előbb az OTP Bank Ligában kapott egy hetest a Fraditól az első csapat, majd az NB III tavaszi nyitányán hazai környezetben tartalék csapatuk 2-1-re kikapott a Salgótarjántól. Mindkét vereség különösen fájó lehet a Diósgyőrnek, hiszen mindkét bajnokságban a kiesés ellen harcolnak, ráadásul a harmadosztályban közvetlen riválistól szenvedték el a vereséget. Ebből a szempontból nyilvánvalóan nagyon fontos volt az SBTC számára is, hogy győzelemmel kezdjenek, hiszen ezzel rögtön meg is előzték mai ellenfelük a tabellán, és így már 5 ponttal az utolsó helyen álló Cigánd előtt járnak jelenleg, valamint utolérték a Sajóbábonyt.
 
A mérkőzés elején Varga József góljával még vezetett a DVTK II., de már az első félidő hajrájában fordítani tudtak a vendégek Tarlósi (30.) és  Orovecz (35.) góljával.
 
17. FORDULÓ (március 3.)
 
KELETI CSOPORT
 
DVTK II–Salgótarjáni BTC 1-2 (1-2)
14.30: Eger–Nyírbátor
14.30: Debreceni EAC–Tiszaújváros
14.30: Szolnoki MÁV–Putnok
14.30: ESMTK–Sajóbábony
14.30: Cigánd–Tállya 
14.30: Jászberény–Gyöngyösi AK 
14.30: Füzesgyarmat–Sényő
 
KÖZÉP-CSOPORT
 
14.30: Hódmezővásárhelyi FC–Taksony
14.30: Kozármisleny–Rákosmente KSK
14.30: Szeged-GA–Pécsi MFC 
14.30: Iváncsa–Makó
14.30: Paksi FC II–Szentlőrinc
14.30: Kecskeméti TE–FC Dabas 
14.30: SZEOL SC–Bp. Honvéd-MFA 
17.00: Dunaújváros–Szekszárd 
 
NYUGATI CSOPORT
 
14.30: BKV Előre–Komárom
14.30: Andráshida–Sárvár
14.30: III. ker. TVE–Pápai Perutz
14.30: Érdi VSE–THSE-Szabadkikötő
14.30: Csepel FC–Mol Vidi FC II
14.30: Dunaharaszti MTK–Puskás Akadémia II
16.00: FC Ajka–Pénzügyőr
18.00: Ménfőcsanak–Nagykanizsa
 
LEGFRISSEBB HÍREK
2020. 10. 23. 06:47

Rossi észrevette az újonc egyik legjobbját

Megszerezte első gólját a bajnokságban.
2020. 10. 22. 21:51

DAC-Slovan: mégsem lehet ott mindenki?

Avagy azok sem, akik negatív teszttel rendelkeznek.
2020. 10. 22. 21:02

Eb 2020: újabb feladat a Puskás Arénának?

A Nemzeti Sport háborús helyzetet említ.
2020. 10. 22. 19:44

Kötelező lehet a maszk

Készül a rendelet.
2020. 10. 23. 08:04

Pompásnak ígérik a Loki új buszát

Szombaton bemutató.
2020. 10. 22. 18:12

ETO-Budaörs: közbeszólt a koronavírus

Hivatalos bejelentés.
2020. 10. 22. 14:20

Edzőt váltott a bentmaradásért harcoló

Hivatalos bejelentés.
2020. 10. 22. 12:12

Változik a TVSE-BSE időpontja

Hivatalos bejelentés.
2020. 10. 22. 19:03

Elérte a Honvédot a koronavírus

Hivatalos bejelentés.
2020. 10. 22. 18:02

Kína: Kádárék kiestek

Pedig...
2020. 10. 22. 16:18

A Loki ikonja lett a DEAC új vezetőedzője

Hivatalos bejelentés.
2020. 10. 22. 15:16

ETO: halasztási kérelem

Sok játékost sújt a koronavírus.
2020. 10. 22. 09:04

Szórta az eltiltásokat az MLSZ

Ülésezett a Fegyelmi Bizottság.
2020. 10. 21. 17:51

Kozármisleny-Vác: korai gól döntött

Meccset pótoltak a csapatok.
2020. 10. 22. 16:20

BL: ismét sorsoltak a Fradinak

Most a lányok miatt.
2020. 10. 22. 13:45

BL: sorban állás a Fradi-meccsek jegyeiért – KÉPEK

Továbbra is hatalmas az érdeklődés.
2020. 10. 22. 12:58

ZTE: poharakkal a környezetünkért

És a szurkolókért!
2020. 10. 22. 12:04

Két korábbi európai uralkodó rangadójával indul az El a Sport TV-n

Hivatalos bejelentés.
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
1Tiszakécskei LC37
2Jászberényi FC35
3Füzesgyarmati SK25
4Eger SE24
5Sényő-Carnifex FC23
6Tiszafüredi VSE23
7BVSC-Zugló22
8Termálfürdő Tiszaújváros20
9Kisvárda Master Good II.20
10Putnok FC18
11Ceglédi VSE16
12DVTK II.16
13BSE16
14DVSC II.15
15SBTC Kft.15
16FC Hatvan14
17Tállya KSE14
18Sajóbábonyi VSE11
19Gyöngyösi AK11
20Mezőkövesd Zsóry FC II.4
TABELLA - KÖZÉP
1Ferencvárosi TC II.33
2Kecskeméti TE31
3Iváncsa KSE31
4FC Dabas29
5ESMTK25
6HR-Rent Kozármisleny23
7Budapest Honvéd-MFA II.22
8Monor22
9Körösladányi MSK20
10Taksony SE20
11Dabas-Gyón FC17
12Paksi FC II.17
13Dunaújváros16
14Újpest FC II.16
15Rákosmente FC15
16Vác FC13
17Hódmezővásárhelyi FC12
18Szekszárdi UFC12
19Szegedi VSE7
20Majosi SE3
TABELLA - NYUGAT
1III. Ker. TVE37
2Credobus Mosonmagyaróvár29
3SC Sopron26
4Tatabányai SC25
5Lipót Pékség SE24
6Érdi VSE23
7VLS Veszprém23
8MOL Fehérvár FC II.22
9FC Nagykanizsa21
10Bicskei TC20
11Komárom VSE20
12Pápai Perutz FC18
13Puskás Akadémia FC II.16
14ZTE FC II.15
15Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő14
16BKV Előre13
17Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak12
18Balatonfüredi FC11
19THSE-Szabadkikötő10
20Nagyatádi FC4
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!