3 év után tér vissza az NB III-ba Budapest bajnoka – videó

Osztályozó: a gólok története.

Balmazújvárosban kellett kiharcolnia a sikert az osztályozó odavágóján a Budapest bajnokságot nyert Pénzügyőrnek (az első meccsen 0-0 lett a végeredmény), a fővárosiak küldetése sikerrel is járt.

ÍME, A GÓLOK TÖRTÉNETE A PÉNZÜGYŐR FACEBOOK-OLDALÁNAK A TÁLALÁSÁBAN:

„10. perc: Vezetünk!!!!! Megyeri labdájával Biró lép ki a védők közül, a kapus mellett elhúzza a labdát, majd a kapuba helyez (némi hazai segítséggel) Balmaz – PSE 0-1

30. perc: Egyenlít a Balmaz. Szögletet követően a hazaiak játékosa 8 méterről a hosszúba csúsztat. Balmaz – PSE 1-1
Félidő: Balmaz – PSE 1-1

52. perc: Újra vezetünk!!!!! Ismét Megyeri ad parádés labdát, amiből Oláh helyez higgadtan a hosszúba. Balmaz – PSE 1-2

54. perc: Biró!!!!!!!! Nyuli szerez labdát, amiből egyből ugratja ki Birót, aki elhúzza a kapus mellett, es begurítja az üres kapuba. Balmaz – PSE 1-3

81. perc: 2-3 A baloldalunkon szépen húzogatott a hazaiak csatara, az ütemtelen lövés pedig utat talált a hosszú sarokba.

Végeredmény: Balmaz – PSE 2-3”