NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó

FRISS HÍREK

2016. 05. 16. 08:30

Mátyus János: "Tudtuk, hogy ez az év meccse"

Nyíregyháza - A Szpari edzőjének örökre emlékezetes marad az összecsapás.
2016. 05. 15. 19:57

Nyert a Nyíregyháza Miskolcon, vasárnapi eredmények

Magyarország - Kikapott a Fradi, nyert a Nyíregyháza, nyolcig jutott a Rákosmente.
2016. 05. 15. 16:49

Elmarad a Bölcske-SZEOL SC összecsapás

Bölcske - A játékvezető játékra alkalmatlannak találta a pályát.
2016. 05. 15. 15:40

A Csepel FC-hez kerültek a Szekeres tanítványok Diákolimpiai érmei

Csepel – A relikviák mellett a klub kapott egy dokumentumfilmet is.
2016. 05. 15. 10:57

Elmaradt a vasárnapi Újpest FC II - Putnok FC találkozó!

Budapest - A Putnok játékosai hiába utaztak el a fővárosba.
2016. 05. 15. 08:35

„Amelyik halász fél a víztől, az nem fog halat”

Cigánd – A TFCT legyőzése után a Cigánd is feljutott az NB II-be.
2016. 05. 14. 21:35

A Dorog nyert nyugaton, a Középcsoportban simán győzött a Budafok

Magyarország - Keleten otthon kapott négyet a REAC, szombati eredmények.
2016. 05. 14. 12:31

Szpari: Ez már sok(k), Harsányi is megsérült!

Nyíregyháza - Hihetetlen balszerencse sújtja a Spartacus játékoskeretét, így nem a legjobbak az előjelek a hétvégi diósgyőri meccs előtt.
2016. 05. 14. 08:16

A rendőrség is készül a Diósgyőr II-Nyíregyháza találkozóra

Diósgyőr - Fokozott rendőri ellenőrzésre kell számítani szombaton a mérkőzés előtt.
2016. 05. 13. 20:03

Az Andráshida Nyugaton, a Pénzügyőr a Középcsoportban örülhetett

Magyarország – A Budapest Honvéd és a III. Kerület is gólképtelen maradt.
2016. 05. 13. 13:36

Fontos dolgokról döntenek, a 31. forduló teljes műsora

Magyarország - Karnyújtásnyira kerülhet a Ferencváros a bajnoki címhez, eldőlhet a feljutás kérdése Keleten.
2016. 05. 13. 11:44

Sergio Aguero búcsúzik, visszatér Argentínába

Tatabánya - A Dél-amerikai támadó a Balatonfüred ellen lép pályára utoljára.
2016. 05. 13. 10:29

A III. Kerület 240 kilométert utazik a soron következő meccsére

A III. kerületi TVE következő mérkőzésére szokatlan időpontban, pénteken 17:30-kor kerül sor, méghozzá a körülbelül 240 km-re fekvő Andráshidán.
2016. 05. 13. 08:13

Nyáron ismét FC Ingolstadt tábor az ETO-nál!

Győr – Az ötnapos nyári programnak az ETO FC Győr akadémiája ad otthont.
2016. 05. 12. 18:07

Nemzetközi labdarúgó tornára került sor a Csepeli stadionban

Csepel – Remekül helyt álltak a piros-kékek U9-es játékosai.
2016. 05. 12. 14:46

Az FC Hatvan öregfiúk csapata barátságos tornán vett részt

Kézdivásárhelyen – A harmadik helyen végzett a hatvani gárda.
2016. 05. 12. 10:51

Törtei Tamás visszatérhet a Szpari védelmébe

Nyíregyháza - Mohamadou Abdouraman nem játszhat Diósgyőrben.
2016. 05. 12. 08:15

Hosszú nyeretlenségi szériát tört meg az ETO

Győr - Nyolc mérkőzés óta volt nyeretlen a Győr, de a BKV előre ellen megtört a rossz sorozat.
2016. 05. 11. 18:40

A Balatonfüred nem volt partner a Tatabánya kérésében

A Tatabánya szerette volna korábbra hozni a Balatonfüred elleni szombati mérkőzés időpontját, ám a vendég csapat ebbe nem egyezett bele, így az eredetileg kiírt 17.30-as kezdési időpontban indul útjának a labda az NB III Nyugati-csoportjának ezen összecsapásán.
2016. 05. 11. 16:17

MLSZ: Hétmeccses eltiltás kapott a Tatabánya futballistája

Budapest - A Fegyelmi Bizottság lecsapott a Komló két játékosára is.
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
1Ceglédi VSE19
2Termálfürdő Tiszaújváros17
3DEAC16
4Füzesgyarmat15
5Jászberényi FC15
6ESMTK11
7Eger SE9
8BSE9
9Sényő-Carnifex FC8
10DVSC II6
11Tállya KSE6
12Gyöngyösi AK5
13Ózdi Kohász SC5
14Putnok FC4
15FC Hatvan3
16DVTK II3
TABELLA - KÖZÉP
1PMFC19
2Monor17
3Iváncsa KSE16
4Szentlőrinc SE15
5Kecskeméti TE10
6Szekszárdi UFC9
7Taksony SE GP Solar9
8HR-Rent Kozármisleny9
9Rákosmente KSK9
10Dunaújváros8
11Dabas-Gyón FC8
12Budapest Honvéd-MFA II7
13FC Dabas7
14THSE-Szabadkikötő7
15Kelen SC4
16Dunaharaszti MTK2
TABELLA - NYUGAT
1III. Ker TVE17
2Érdi VSE14
3Pápai Perutz FC14
4Ménfőcsanak ESK14
5FC Nagykanizsa12
6Lipót Pékség SE11
7Komárom VSE10
8Credobus Mosonmagyaróvár10
9Bicskei TC9
10VLS Veszprém9
11Puskás Akadémia FC II7
12Sárvár FC7
13MOL Fehérvár FC II6
14BKV Előre6
15Greenplan Balatonlelle SE4
16Hévíz SK2
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!