NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó

program

2020. 10. 24. 18:37

Tovább növelheti az előnyét a Fradi a csonka fordulóban - BEHARANGOZÓ

Idegenben a másik két éllovas.
2020. 10. 03. 19:32

Dobogósok csatája Keleten, kemény meccs vár a Tatabányára - ELŐZETES

Két listavezető otthon, egy idegenben játszik.
2020. 09. 26. 20:09

Fradi-Honvéd rangadó, a sereghajtóhoz utaznak Kemenesék - ELŐZETES

Egy meccs elmarad.
2020. 09. 23. 09:30

Négy elhalasztott meccset pótolnak ma - PROGRAM

Nem maradunk magyar bajnokik nélkül.
2020. 09. 12. 18:32

Újabb csonka forduló jön - PROGRAM

Ettől függetlenül lesznek rangadók.
2020. 09. 04. 19:29

Idegenben játszik az Eger, otthon a Kerület és az Iváncsa - PROGRAM

Több meccs is elmarad a koronavírus miatt.
2020. 08. 29. 20:56

Hibátlan Kerület Tatabányán, a Fradi és az Újpest otthon játszik - PROGRAM

Az összes listavezető idegenben lép pályára.
2020. 08. 15. 19:07

Újonchoz utazik a Fradi, történelmi meccs Gyöngyösön - ELŐZETES

Rangadót játszik az Érd, a vesztes Derbi után javítana az Újpest.
2020. 08. 11. 18:36

Jön a szezon első Derbije - BEHARANGOZÓ

Kemény meccsek várnak a listavezetőkre.
2020. 08. 08. 11:48

Két listavezető idegenbe utazik, kemény meccs vár a III. Kerületre - BEHARANGOZÓ

Városi rangadó Dabason, hazai pályán az Eger.
2020. 07. 18. 11:17

Megvan az NB III sorsolása - PROGRAM

Közleményt adott ki az MLSZ. FRISSÍTVE!
2020. 07. 07. 20:26

38 forduló, majd' tíz hónapos szezon - PROGRAM

Megvan a következő idény menetrendje.
2020. 05. 01. 05:49

Folytatódik az NB III: a következő forduló programja

Folytatódhat a harc a feljutásokért is.
2020. 03. 14. 10:47

Az NB III talpon maradt: jön a 19. forduló - program

A koronavírus árnyékában teljes kört rendeznek szombaton.
2019. 09. 29. 08:06

Meccsek délelőttől estig - a 8. forduló programja

Tovább őrzik-e előnyüket az éllovasok?
2019. 08. 25. 08:16

Várhidi: meglehet az első – ELŐZETES

Tovább roboghatnak az éllovasok.
2019. 05. 25. 18:21

Újabb csapat lehet bajnok - a 29. forduló előzetese

Szuperrangadót rendeznek a Keleti csoportban.
2019. 05. 19. 09:31

Sorsdöntő meccsek jönnek: az NB III hétvégi programja

Tisztulhat a kép.
2019. 05. 05. 09:41

Eldőlhet az egyik bajnoki cím – ez lesz ma

Másik két csoportban kemény a helyzet.
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
1Tiszakécskei LC40
2Jászberényi FC35
3Füzesgyarmati SK28
4Sényő-Carnifex FC26
5Eger SE25
6Tiszafüredi VSE23
7Termálfürdő Tiszaújváros23
8Kisvárda Master Good II.23
9BVSC-Zugló22
10DVTK II.19
11Putnok FC18
12Ceglédi VSE17
13Tállya KSE17
14BSE16
15DVSC II.15
16SBTC Kft.15
17FC Hatvan14
18Gyöngyösi AK12
19Sajóbábonyi VSE11
20Mezőkövesd Zsóry FC II.5
TABELLA - KÖZÉP
1Ferencvárosi TC II.34
2Kecskeméti TE32
3Iváncsa KSE32
4FC Dabas30
5HR-Rent Kozármisleny26
6ESMTK26
7Taksony SE23
8Budapest Honvéd-MFA II.22
9Monor22
10Körösladányi MSK20
11Paksi FC II.20
12Dunaújváros19
13Újpest FC II.19
14Dabas-Gyón FC17
15Vác FC16
16Rákosmente FC15
17Hódmezővásárhelyi FC12
18Szekszárdi UFC12
19Szegedi VSE8
20Majosi SE3
TABELLA - NYUGAT
1III. Ker. TVE40
2Credobus Mosonmagyaróvár32
3VLS Veszprém29
4Lipót Pékség SE27
5SC Sopron26
6Tatabányai SC25
7FC Nagykanizsa24
8Érdi VSE23
9Bicskei TC23
10Komárom VSE23
11MOL Fehérvár FC II.22
12Pápai Perutz FC18
13Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő17
14Puskás Akadémia FC II.16
15ZTE FC II.15
16Balatonfüredi FC14
17BKV Előre13
18Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak12
19THSE-Szabadkikötő10
20Nagyatádi FC4
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!