NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó

NB III

2016. 07. 12. 08:20

Jól muzsikáltak a putnoki játékosok az első edzőmeccseken

Putnok – Három klub csapatai közös programot szerveztek.
2016. 07. 11. 20:08

A Vidi a próbajátékos góljával győzte le NB II-es ellenfelét

Székesfehérvár – Disztl László együttese megnyerte első nyári felkészülési mérkőzését.
2016. 07. 10. 14:37

Felkészülés: Tizenegyesek döntöttek az NB III-asok csatáján

Ajka – Bücs Zsolt több próbajátékost is bedobott az STC ellen.
2016. 07. 09. 12:25

Felkészülés: Nem bírt harmadosztályú ellenfelével az ETO

Parndorf – Szabó Bence meseszép találata nem ért győzelmet.
2016. 07. 06. 18:10

A PMFC is megkezdte a felkészülést

Pécs – Egy korábbi kedvenc is feltűnt az első tréningen.
2016. 07. 05. 12:57

Az MLSZ elkészítette az NB III-as csoportbeosztást

Budapest – Az idei évben 54 csapat vesz részt a harmadosztály küzdelmeiben.
2016. 07. 02. 14:42

Győri János: „Van egy stabil alap, amire lehet építeni”

Pécs – A távozó sportigazgató értékelte a PMFC előző szezonját.
2016. 06. 29. 17:00

Sárvár: Kialakult a tervezett nyári edzőmérkőzések programja

Sárvár – A Vép ellen nyitják, a Jászberény ellen zárják az edzőmeccsek sorát.
2016. 06. 29. 08:07

Az NB II-ből kipottyanó Ajka kerete nagyjából jövő hétre áll össze

Ajka/Veszprém – Az osztályozót követően feljutó VLS játékosai még pihenhetnek.
2016. 06. 28. 12:39

PMFC: Néhány kiszemelttel már szóbeli megállapodást kötöttek

Pécs – Cél a bajnoki cím, a klub szeretné együtt tartani a tavalyi keret nagy részét.
2016. 06. 20. 19:52

Megtartotta szezonzáró rendezvényét a Keleti csoport negyedikje

Putnok - Koszta Péter edző szerint ősszel későn állt össze a keret.
2016. 06. 18. 21:32

Feljutott a Kaposvár és a Gyirmót második csapata is

Magyarország – Házi László átérzi ellenfele szomorúságát.
2016. 06. 14. 19:00

Nagy valószínűséggel jövőre is NB III-as lesz az ETO

Győr – Sánta András, Kulcsár Kornél és Graszl Károly már aláírt.
2016. 06. 14. 17:00

Több játékossal is tárgyal a Nyíregyháza Spartacus

Nyíregyháza - Közülük néhánnyal már közel áll a klub a szerződés aláírásához.
2016. 06. 12. 15:12

A Rákóczi Szurkolói Baráti Kör különbuszt indít a visszavágóra

Kaposvár – Jovánczaiék kényelmes előnyből várják a folytatást.
2016. 06. 09. 16:43

PMFC: Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem örültem – Márton Gábor

Pécs – A mecsekaljai csapat edzője a Kaposvárt mindenképpen elkerülte volna.
2016. 06. 08. 12:18

Osztályozó nélkül feljutott a Pécs, az Ibránnyal találkozik a Kaposvár

Budapest - A pécsieken kívül a sorsolás további öt klubnak kedvezett.
2016. 06. 04. 12:20

Szabadon távozhat a lejáró szerződésű Stieber

Ajka – A ZTE az utolsó állomás az NB III előtt.
2016. 05. 29. 13:57

Nyert a Ferencváros II, akár már ma este bajnok lehet

Magyarország – Ikszelt az Újpest II, az MTK II győzelem.
2016. 05. 28. 16:20

„A presztízs miatt szeretnénk a hátralévő két meccset is megnyerni”

Szeged – A SZEOL tét nélkül futballozik, de visszavágna a Pénzügyőrnek.
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
1BVSC-Zugló29
2Putnok FC22
3DEAC21
4Pénzügyőr SE21
5Facultas-Tiszafüredi VSE20
6Körösladányi MSK19
7Kisvárda Master Good II.18
8Aqua-General Hajdúszoboszló18
9Füzesgyarmati SK18
10BKV Előre16
11Karcagi SE16
12Vasas FC II.15
13DVSC II.14
14FC Hatvan13
15Eger SE13
16Termálfürdő FC Tiszaújváros11
17DVTK II.9
18Sényő-Carnifex FC8
19Jászberényi FC7
20Békéscsaba 1912 Előre II.6
TABELLA - KÖZÉP
1Iváncsa KSE31
2Hódmezővásárhelyi FC28
3ESMTK26
4Dunaújváros24
5Újpest FC II.18
6Budapest Honvéd-MFA II.18
7Majosi SE17
8MTK Budapest II.16
9Ceglédi VSE15
10Meton-FC Dabas SE15
11Szekszárdi UFC14
12Balassagyarmati VSE13
13Paksi FC II.12
14Ferencvárosi TC II.11
15Makó FC11
16PTE-PEAC10
17Kecskeméti TE II.9
18Szolnoki MÁV FC6
19Bánk-Dalnoki LA4
20Monor1
TABELLA - NYUGAT
1Puskás Akadémia FC II.27
2Practical VLS Veszprém26
3Tatabányai SC24
4III. Kerületi TVE22
5FC Nagykanizsa22
6Érdi VSE21
7MOL Fehérvár FC II.18
8Kaposvári Rákóczi FC16
9Budaörs16
10Komárom VSE15
11Kelen SC15
12ETO Akadémia13
13Gyirmót FC Győr II.12
14Balatonfüredi FC11
15ZTE FC II.11
16Bicskei TC11
17Technoroll Teskánd KSE9
18Csornai SE8
19Móri SE5
20Zsámbéki SK4
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!