NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó

NB III. Nyugat csoport

2019. 04. 28. 07:12

Az év rangadója és menekülés - ez lesz ma

Sorsok dőlhetnek el.
2019. 04. 21. 19:08

Csere az élen, megszakadt egy parádés széria - eredmények, tabellák

Elképesztő torlódás a sereghajtók között.
2019. 04. 21. 07:27

Csúcs- és kiesési rangadók - ez lesz ma

Sok kérdés megválaszolásra kerülhet.
2019. 04. 08. 12:18

Így rendeződtek át a tabellák

Nagy meglepetések születtek.
2019. 04. 07. 19:03

Rászámoltak a listavezetőre - eredmények, tabellák

Sorra születtek a meglepetések.
2019. 04. 04. 12:34

Keleten-nyugaton: álmok, csaták, különbségek

Két fronton is rangadóra készülnek a listavezetők.
2019. 04. 03. 13:49

Nyugati front - harc a bentmaradásért

Viszonylag magasan is tarthatnak még a kieséstől.
2019. 03. 25. 15:32

Buli az öltözőben: dobogós lett a Kerület - videó

Bozsik Péter csapatát intézték el.
1/1
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
1BKV Előre39
2Kolorcity Kazincbarcika SC37
3DEAC29
4Aqua-General Hajdúszoboszló28
5Kisvárda Master Good II27
6Békéscsaba 1912 Előre26
7Termálfürdő FC Tiszaújváros24
8DVTK II20
9Jászberényi FC19
10Sényő-Carnifex FC19
11Putnok FC19
12Újpest FC II18
13Füzesgyarmati SK17
14Eger SE15
15DVSC II15
16Tiszafüredi VSE14
17Tállya KSE13
18Hidasnémeti VSC Polgári Kft.7
19SBTC3
20Törökszentmiklósi FC-Veteriner2
TABELLA - KÖZÉP
1HR-Rent Kozármisleny33
2Dunaújváros31
3Paksi FC II28
4Makó FC28
5Balassagyarmati VSE27
6Monor23
7Budapest Honvéd-MFA II23
8Ferencvárosi TC II22
9FC Dabas20
10MTK Budapest II19
11Hódmezővásárhelyi FC18
12ESMTK18
13Szekszárdi UFC18
14Ceglédi VSE17
15Iváncsa KSE16
16Vác FC11
17Dabas-Gyón FC11
18Gerjeni SK10
19Rákosmente FC7
20B Build Mohács7
TABELLA - NYUGAT
1BVSC-Zugló35
2Credobus Mosonmagyaróvár32
3VLS Veszprém29
4ETO Akadémia25
5Gyirmót FC Győr II20
6Érdi VSE20
7Kelen SC20
8MOL Fehérvár FC II20
9Tatabányai SC19
10Bicskei TC18
11FC Nagykanizsa16
12Pápai Perutz FC16
13Puskás Akadémia FC II16
14Kaposvári Rákóczi FC15
15SC Sopron15
16Balatonfüredi FC15
17Komárom VSE14
18ZTE FC II14
19Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő9
20Tarr Andráshida SC5
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!