NB III-as focihírek
minden mennyiségben
NB1 logó
NB2 logó

9. forduló

2020. 09. 08. 20:33

Hétközi forduló a koronavírus árnyékában - ELŐZETES

Meccsek délelőttől estig.
2018. 10. 07. 06:21

9. forduló: 11 órától estig lesznek meccsek

Csodacsapat vendégszereplésével kezdődik a forduló.
2017. 10. 06. 10:12

Pikáns mérkőzéssel kezdődik pénteken a 9. forduló

Magyarország - Érdekes találkozók.
2016. 10. 04. 20:35

MLSZ: Kettő és három meccses eltiltás a játékvezető megsértéséért

Magyarország – A korábbi büntetéseket változatlanul fenntartotta a FEB.
2016. 10. 04. 08:47

A Csepel ellen lezárult egy fejezet a Budapest Honvéd-MFA életében

Budapest – Gabala: Az ellenfél mellett további három akadályt is le kellett volna még gyűrnünk.
2016. 10. 03. 20:16

Váratlan kaposvári vereség, pedig az edző azt kapta a Hévíztől, amit várt

Hévíz – A Rákóczi gyorsan hátrányba került, ez pedig megpecsételte a sorsát.
2016. 10. 03. 13:26

A PMFC kiütötte a Gyulát, Márton mégsem sima győzelmet látott

Gyula – Őze Tibor elgondolkodtató különbségről és új időszámításról beszélt.
1/1
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
1Jászberényi FC25
2Tiszakécskei LC22
3Eger SE21
4BVSC-Zugló18
5Tiszafüredi VSE16
6Sényő-Carnifex FC15
7Füzesgyarmati SK15
8SBTC Kft.15
9DVSC II.14
10Termálfürdő Tiszaújváros14
11Ceglédi VSE13
12Putnok FC12
13Kisvárda Master Good II.12
14BSE12
15FC Hatvan11
16Gyöngyösi AK10
17Tállya KSE10
18DVTK II.9
19Sajóbábonyi VSE8
20Mezőkövesd Zsóry FC II.0
TABELLA - KÖZÉP
1Kecskeméti TE24
2Iváncsa KSE24
3Ferencvárosi TC II.23
4FC Dabas22
5Körösladányi MSK18
6ESMTK17
7HR-Rent Kozármisleny16
8Monor15
9Hódmezővásárhelyi FC13
10Taksony SE12
11Újpest FC II.12
12Budapest Honvéd-MFA II.12
13Rákosmente FC11
14Vác FC11
15Dabas-Gyón FC10
16Dunaújváros9
17Szekszárdi UFC8
18Paksi FC II.8
19Szegedi VSE6
20Majosi SE2
TABELLA - NYUGAT
1III. Ker. TVE27
2Érdi VSE23
3Tatabányai SC21
4Credobus Mosonmagyaróvár19
5Komárom VSE17
6Pápai Perutz FC16
7VLS Veszprém16
8Bicskei TC16
9Lipót Pékség SE15
10MOL Fehérvár FC II.14
11SC Sopron14
12Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak11
13FC Nagykanizsa11
14Puskás Akadémia FC II.10
15Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő9
16ZTE FC II.9
17THSE-Szabadkikötő6
18BKV Előre6
19Nagyatádi FC4
20Balatonfüredi FC1
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!