NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016
NB III Nyugati csoport 2017/18
MGyDVGól+/-P
1Érdi VSE642014 - 6814
2Kaposvári Rákóczi FC641113 - 7613
3Videoton FC II640211 - 6512
4Tarr Amdráshida SC640211 - 8312
5III. Ker. TVE632110 - 11-111
6Puskás Akadémia FC II631211 - 6510
7THSE-Szabadkikötő53026 - 9-39
8FC Ajka52129 - 727
9Csepel FC62137 - 527
10Dunaharaszti MTK52127 - 707
11BKV Előre62136 - 10-47
12Csornai SE62047 - 9-26
13VLS Veszprém62045 - 8-36
14Pénzügyőr SE62045 - 12-76
15Pápai Perutz FC61057 - 11-43
16Gyirmót FC Győr II51044 - 11-73
Fordulók
2017. 08. 11.Kaposvári Rákóczi FC0 - 0BKV Előre
2017. 08. 12.Tarr Amdráshida SC2 - 0VLS Veszprém
2017. 08. 12.Csepel FC1 - 2THSE-Szabadkikötő
2017. 08. 12.III. Ker. TVE2 - 2Dunaharaszti MTK
2017. 08. 12.FC Ajka4 - 0Csornai SE
2017. 08. 12.Pénzügyőr SE1 - 0Pápai Perutz FC
2017. 08. 13.Videoton FC II0 - 2Puskás Akadémia FC II
2017. 08. 13.Gyirmót FC Győr II1 - 2Érdi VSE
2017. 08. 18.Puskás Akadémia FC II0 - 1Gyirmót FC Győr II
2017. 08. 19.THSE-Szabadkikötő2 - 1Tarr Amdráshida SC
2017. 08. 19.Érdi VSE5 - 0Pénzügyőr SE
2017. 08. 19.Pápai Perutz FC1 - 2FC Ajka
2017. 08. 19.Csornai SE0 - 1III. Ker. TVE
2017. 08. 19.Dunaharaszti MTK0 - 3Kaposvári Rákóczi FC
2017. 08. 19.BKV Előre0 - 3Csepel FC
2017. 08. 19.VLS Veszprém1 - 2Videoton FC II
2017. 08. 26.Tarr Amdráshida SC4 - 1BKV Előre
2017. 08. 26.Csepel FC2 - 0Dunaharaszti MTK
2017. 08. 26.Kaposvári Rákóczi FC2 - 1Csornai SE
2017. 08. 26.FC Ajka1 - 2Érdi VSE
2017. 08. 26.Pénzügyőr SE0 - 1Puskás Akadémia FC II
2017. 08. 26.III. Ker. TVE3 - 2Pápai Perutz FC
2017. 08. 27.Gyirmót FC Győr II0 - 2Videoton FC II
2017. 08. 27.VLS Veszprém0 - 1THSE-Szabadkikötő
2017. 09. 01.Videoton FC II4 - 0Pénzügyőr SE
2017. 09. 01.Puskás Akadémia FC II1 - 1FC Ajka
2017. 09. 01.BKV Előre3 - 1THSE-Szabadkikötő
2017. 09. 01.Pápai Perutz FC2 - 3Kaposvári Rákóczi FC
2017. 09. 02.Gyirmót FC Győr II1 - 3VLS Veszprém
2017. 09. 02.Érdi VSE2 - 2III. Ker. TVE
2017. 09. 02.Csornai SE1 - 0Csepel FC
2017. 09. 02.Dunaharaszti MTK3 - 0Tarr Amdráshida SC
2017. 09. 09.Tarr Amdráshida SC2 - 1Csornai SE
2017. 09. 09.Csepel FC0 - 1Pápai Perutz FC
2017. 09. 09. 16:30THSE-Szabadkikötő - Dunaharaszti MTK
2017. 09. 09.VLS Veszprém0 - 2BKV Előre
2017. 09. 09.Kaposvári Rákóczi FC1 - 2Érdi VSE
2017. 09. 10.III. Ker. TVE0 - 5Puskás Akadémia FC II
2017. 09. 10.FC Ajka1 - 3Videoton FC II
2017. 09. 10.Pénzügyőr SE4 - 1Gyirmót FC Győr II
2017. 09. 16.Pénzügyőr SE0 - 1VLS Veszprém
2017. 09. 16.Érdi VSE1 - 1Csepel FC
2017. 09. 16.Csornai SE4 - 0THSE-Szabadkikötő
2017. 09. 16.Dunaharaszti MTK2 - 0BKV Előre
2017. 09. 16.Pápai Perutz FC1 - 2Tarr Amdráshida SC
2017. 09. 17.Videoton FC II0 - 2III. Ker. TVE
2017. 09. 17.Puskás Akadémia FC II2 - 4Kaposvári Rákóczi FC
2017. 09. 17. 15:00Gyirmót FC Győr II - FC Ajka

Fejlesztés alatt - tovabbi funkciók hamarosan!

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Szomorú vasárnap
KERINGER ZSOLT
Már csak a válogatott
TABELLA - KELET
1Monori SE14
2ESMTK13
3Salgótarján13
4MTK Budapest II10
5Debreceni EAC10
6Balassagyarmati VSE9
7Putnok FC8
8Termálfürdő Tiszaújváros7
9Cigánd SE7
10Gyöngyösi AK7
11Nyírbátori FC6
12Jászberényi FC6
13DVTK II5
14Füzesgyarmati SK5
15Tiszafüredi VSE5
16Tállya KSE4
TABELLA - KÖZÉP
1SZEOL SC15
2Duna Aszfalt VSE13
3Dunaújváros13
4Paksi FC II10
5Iváncsa KSE10
6PMFC9
7Szentlőrinc SE9
8Szekszárdi UFC9
9Budapest Honvéd-MFA II8
10Kozármisleny FC7
11FC Dabas6
12Mórahalom VSE5
13Rákosmente KSK5
14Vecsési FC5
15Hódmezővásárhelyi FC4
16M-Foci KFT3
TABELLA - NYUGAT
1Érdi VSE14
2Kaposvári Rákóczi FC13
3Videoton FC II12
4Tarr Amdráshida SC12
5III. Ker. TVE11
6Puskás Akadémia FC II10
7THSE-Szabadkikötő9
8FC Ajka7
9Csepel FC7
10Dunaharaszti MTK7
11BKV Előre7
12Csornai SE6
13VLS Veszprém6
14Pénzügyőr SE6
15Pápai Perutz FC3
16Gyirmót FC Győr II3
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!