NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016
NB III Nyugati csoport 2017/18
MGyDVGól+/-P
1Kaposvári Rákóczi FC30224466 - 244270
2FC Ajka30204676 - 314564
3Érdi VSE30176756 - 342257
4Puskás Akadémia FC II30165957 - 342353
5III. Ker. TVE301311649 - 43650
6Tarr Andráshida SC301531243 - 42148
7Pápai Perutz FC301511448 - 43546
8BKV Előre301361138 - 36245
9Csepel FC301261243 - 34942
10Videoton FC II301231548 - 54-639
11Dunaharaszti MTK30891338 - 46-833
12Pénzügyőr SE30851732 - 53-2129
13THSE-Szabadkikötő30831930 - 72-4227
14Csornai SE30751827 - 55-2826
15VLS Veszprém30681638 - 58-2026
16Gyirmót FC Győr II30651928 - 58-3023
Fordulók
2017. 08. 11.Kaposvári Rákóczi FC0 - 0BKV Előre
2017. 08. 12.Tarr Andráshida SC2 - 0VLS Veszprém
2017. 08. 12.Csepel FC1 - 2THSE-Szabadkikötő
2017. 08. 12.III. Ker. TVE2 - 2Dunaharaszti MTK
2017. 08. 12.FC Ajka4 - 0Csornai SE
2017. 08. 12.Pénzügyőr SE1 - 0Pápai Perutz FC
2017. 08. 13.Videoton FC II0 - 2Puskás Akadémia FC II
2017. 08. 13.Gyirmót FC Győr II1 - 2Érdi VSE
2017. 08. 18.Puskás Akadémia FC II0 - 1Gyirmót FC Győr II
2017. 08. 19.THSE-Szabadkikötő2 - 1Tarr Andráshida SC
2017. 08. 19.Érdi VSE5 - 0Pénzügyőr SE
2017. 08. 19.Pápai Perutz FC1 - 2FC Ajka
2017. 08. 19.Csornai SE0 - 1III. Ker. TVE
2017. 08. 19.Dunaharaszti MTK0 - 3Kaposvári Rákóczi FC
2017. 08. 19.BKV Előre0 - 3Csepel FC
2017. 08. 19.VLS Veszprém1 - 2Videoton FC II
2017. 08. 26.Tarr Andráshida SC4 - 1BKV Előre
2017. 08. 26.Csepel FC2 - 0Dunaharaszti MTK
2017. 08. 26.Kaposvári Rákóczi FC2 - 1Csornai SE
2017. 08. 26.FC Ajka1 - 2Érdi VSE
2017. 08. 26.Pénzügyőr SE0 - 1Puskás Akadémia FC II
2017. 08. 26.III. Ker. TVE3 - 2Pápai Perutz FC
2017. 08. 27.Gyirmót FC Győr II0 - 2Videoton FC II
2017. 08. 27.VLS Veszprém0 - 1THSE-Szabadkikötő
2017. 09. 01.Videoton FC II4 - 0Pénzügyőr SE
2017. 09. 01.Puskás Akadémia FC II1 - 1FC Ajka
2017. 09. 01.BKV Előre3 - 1THSE-Szabadkikötő
2017. 09. 01.Pápai Perutz FC2 - 3Kaposvári Rákóczi FC
2017. 09. 02.Gyirmót FC Győr II1 - 3VLS Veszprém
2017. 09. 02.Érdi VSE2 - 2III. Ker. TVE
2017. 09. 02.Csornai SE1 - 0Csepel FC
2017. 09. 02.Dunaharaszti MTK3 - 0Tarr Andráshida SC
2017. 09. 09.Tarr Andráshida SC2 - 1Csornai SE
2017. 09. 09.Csepel FC0 - 1Pápai Perutz FC
2017. 09. 09.THSE-Szabadkikötő0 - 3Dunaharaszti MTK
2017. 09. 09.VLS Veszprém0 - 2BKV Előre
2017. 09. 09.Kaposvári Rákóczi FC1 - 2Érdi VSE
2017. 09. 10.III. Ker. TVE0 - 5Puskás Akadémia FC II
2017. 09. 10.FC Ajka1 - 3Videoton FC II
2017. 09. 10.Pénzügyőr SE4 - 1Gyirmót FC Győr II
2017. 09. 16.Pénzügyőr SE0 - 1VLS Veszprém
2017. 09. 16.Érdi VSE1 - 1Csepel FC
2017. 09. 16.Csornai SE4 - 0THSE-Szabadkikötő
2017. 09. 16.Dunaharaszti MTK2 - 0BKV Előre
2017. 09. 16.Pápai Perutz FC1 - 2Tarr Andráshida SC
2017. 09. 17.Videoton FC II0 - 2III. Ker. TVE
2017. 09. 17.Puskás Akadémia FC II2 - 4Kaposvári Rákóczi FC
2017. 09. 17.Gyirmót FC Győr II2 - 3FC Ajka
2017. 09. 23.Tarr Andráshida SC1 - 1Érdi VSE
2017. 09. 23.FC Ajka2 - 1Pénzügyőr SE
2017. 09. 23.THSE-Szabadkikötő0 - 1Pápai Perutz FC
2017. 09. 23.VLS Veszprém1 - 1Dunaharaszti MTK
2017. 09. 24.Csepel FC2 - 1Puskás Akadémia FC II
2017. 09. 24.Kaposvári Rákóczi FC0 - 1Videoton FC II
2017. 09. 24.III. Ker. TVE0 - 0Gyirmót FC Győr II
2017. 09. 24.BKV Előre4 - 0Csornai SE
2017. 09. 30.Érdi VSE4 - 0THSE-Szabadkikötő
2017. 09. 30.FC Ajka3 - 3VLS Veszprém
2017. 09. 30.Pénzügyőr SE3 - 2III. Ker. TVE
2017. 09. 30.Pápai Perutz FC1 - 0BKV Előre
2017. 09. 30.Csornai SE1 - 3Dunaharaszti MTK
2017. 10. 01.Videoton FC II2 - 3Csepel FC
2017. 10. 01.Puskás Akadémia FC II2 - 0Tarr Andráshida SC
2017. 10. 01.Gyirmót FC Győr II1 - 7Kaposvári Rákóczi FC
2017. 10. 08.Tarr Andráshida SC1 - 2Videoton FC II
2017. 10. 08.Csepel FC4 - 0Gyirmót FC Győr II
2017. 10. 08.Kaposvári Rákóczi FC2 - 1Pénzügyőr SE
2017. 10. 08.III. Ker. TVE1 - 1FC Ajka
2017. 10. 08.Dunaharaszti MTK0 - 3Pápai Perutz FC
2017. 10. 08.BKV Előre2 - 1Érdi VSE
2017. 10. 08.THSE-Szabadkikötő1 - 2Puskás Akadémia FC II
2017. 10. 08.VLS Veszprém5 - 1Csornai SE
2017. 10. 14.III. Ker. TVE2 - 2VLS Veszprém
2017. 10. 14.FC Ajka2 - 1Kaposvári Rákóczi FC
2017. 10. 14.Pénzügyőr SE2 - 2Csepel FC
2017. 10. 14.Gyirmót FC Győr II1 - 2Tarr Andráshida SC
2017. 10. 14.Érdi VSE2 - 1Dunaharaszti MTK
2017. 10. 14.Pápai Perutz FC1 - 0Csornai SE
2017. 10. 15.Videoton FC II4 - 3THSE-Szabadkikötő
2017. 10. 15.Puskás Akadémia FC II3 - 0BKV Előre
2017. 10. 21.Tarr Andráshida SC3 - 1Pénzügyőr SE
2017. 10. 21.Csepel FC0 - 1FC Ajka
2017. 10. 21.Csornai SE0 - 1Érdi VSE
2017. 10. 21.VLS Veszprém0 - 3Pápai Perutz FC
2017. 10. 21.Kaposvári Rákóczi FC2 - 0III. Ker. TVE
2017. 10. 22.Dunaharaszti MTK2 - 1Puskás Akadémia FC II
2017. 10. 22.BKV Előre3 - 1Videoton FC II
2017. 10. 22.THSE-Szabadkikötő0 - 0Gyirmót FC Győr II
2017. 10. 28.Érdi VSE2 - 2Pápai Perutz FC
2017. 10. 28.III. Ker. TVE2 - 0Csepel FC
2017. 10. 28.FC Ajka4 - 2Tarr Andráshida SC
2017. 10. 28.Pénzügyőr SE5 - 0THSE-Szabadkikötő
2017. 10. 28.Kaposvári Rákóczi FC4 - 0VLS Veszprém
2017. 10. 29.Videoton FC II2 - 2Dunaharaszti MTK
2017. 10. 29.Puskás Akadémia FC II2 - 2Csornai SE
2017. 10. 29.Gyirmót FC Győr II0 - 2BKV Előre
2017. 11. 04.Tarr Andráshida SC3 - 1III. Ker. TVE
2017. 11. 04.Csepel FC0 - 0Kaposvári Rákóczi FC
2017. 11. 04.THSE-Szabadkikötő0 - 5FC Ajka
2017. 11. 04.VLS Veszprém0 - 0Érdi VSE
2017. 11. 05.Pápai Perutz FC3 - 1Puskás Akadémia FC II
2017. 11. 05.Csornai SE1 - 4Videoton FC II
2017. 11. 05.Dunaharaszti MTK1 - 0Gyirmót FC Győr II
2017. 11. 05.BKV Előre0 - 1Pénzügyőr SE
2017. 11. 11.Csepel FC2 - 0VLS Veszprém
2017. 11. 11.Kaposvári Rákóczi FC3 - 0Tarr Andráshida SC
2017. 11. 11.III. Ker. TVE1 - 1THSE-Szabadkikötő
2017. 11. 11.FC Ajka2 - 0BKV Előre
2017. 11. 11.Pénzügyőr SE0 - 0Dunaharaszti MTK
2017. 11. 12.Gyirmót FC Győr II2 - 1Csornai SE
2017. 11. 12.Puskás Akadémia FC II0 - 4Érdi VSE
2017. 11. 12.Videoton FC II0 - 4Pápai Perutz FC
2017. 11. 18.Tarr Andráshida SC2 - 1Csepel FC
2017. 11. 18.Csornai SE4 - 2Pénzügyőr SE
2017. 11. 18.THSE-Szabadkikötő1 - 7Kaposvári Rákóczi FC
2017. 11. 19.Érdi VSE1 - 0Videoton FC II
2017. 11. 19.Pápai Perutz FC2 - 3Gyirmót FC Győr II
2017. 11. 19.Dunaharaszti MTK1 - 1FC Ajka
2017. 11. 19.BKV Előre1 - 1III. Ker. TVE
2017. 11. 19.VLS Veszprém0 - 3Puskás Akadémia FC II
2017. 11. 25.VLS Veszprém1 - 3Tarr Andráshida SC
2017. 11. 25.THSE-Szabadkikötő0 - 2Csepel FC
2017. 11. 25.Csornai SE1 - 0FC Ajka
2017. 11. 25.Pápai Perutz FC2 - 0Pénzügyőr SE
2017. 11. 26.BKV Előre1 - 2Kaposvári Rákóczi FC
2017. 11. 26.Dunaharaszti MTK0 - 1III. Ker. TVE
2017. 11. 26.Érdi VSE3 - 1Gyirmót FC Győr II
2017. 11. 26.Puskás Akadémia FC II2 - 0Videoton FC II
2018. 03. 03.III. Ker. TVE6 - 0Csornai SE
2018. 03. 14.Pénzügyőr SE1 - 2Érdi VSE
2018. 03. 20.Kaposvári Rákóczi FC1 - 0Dunaharaszti MTK
2018. 03. 21.Gyirmót FC Győr II0 - 0Puskás Akadémia FC II
2018. 03. 21.Csepel FC1 - 2BKV Előre
2018. 03. 21.Tarr Andráshida SC2 - 0THSE-Szabadkikötő
2018. 03. 21.Videoton FC II1 - 4VLS Veszprém
2018. 03. 21.FC Ajka5 - 0Pápai Perutz FC
2018. 03. 10.Csornai SE0 - 1Kaposvári Rákóczi FC
2018. 03. 10.Pápai Perutz FC0 - 1III. Ker. TVE
2018. 03. 10.Érdi VSE1 - 3FC Ajka
2018. 03. 10.THSE-Szabadkikötő2 - 0VLS Veszprém
2018. 03. 11.Videoton FC II2 - 0Gyirmót FC Győr II
2018. 03. 11.Puskás Akadémia FC II4 - 0Pénzügyőr SE
2018. 03. 11.BKV Előre0 - 1Tarr Andráshida SC
2018. 03. 11.Dunaharaszti MTK1 - 1Csepel FC
2018. 03. 16.Kaposvári Rákóczi FC2 - 1Pápai Perutz FC
2018. 03. 17.III. Ker. TVE3 - 2Érdi VSE
2018. 03. 17.Csepel FC2 - 2Csornai SE
2018. 03. 17.Tarr Andráshida SC2 - 1Dunaharaszti MTK
2018. 03. 18.VLS Veszprém2 - 2Gyirmót FC Győr II
2018. 04. 18.Pénzügyőr SE2 - 1Videoton FC II
2018. 04. 18.FC Ajka4 - 1Puskás Akadémia FC II
2018. 04. 18.THSE-Szabadkikötő2 - 3BKV Előre
2018. 03. 24.Csornai SE0 - 3Tarr Andráshida SC
2018. 03. 24.Pápai Perutz FC2 - 1Csepel FC
2018. 03. 24.Érdi VSE1 - 2Kaposvári Rákóczi FC
2018. 03. 24.Gyirmót FC Győr II3 - 0Pénzügyőr SE
2018. 03. 25.Videoton FC II0 - 4FC Ajka
2018. 03. 25.Puskás Akadémia FC II1 - 2III. Ker. TVE
2018. 03. 25.Dunaharaszti MTK1 - 2THSE-Szabadkikötő
2018. 03. 25.BKV Előre1 - 1VLS Veszprém
2018. 03. 31.VLS Veszprém3 - 0Pénzügyőr SE
2018. 03. 31.FC Ajka3 - 0Gyirmót FC Győr II
2018. 03. 31.Csepel FC2 - 3Érdi VSE
2018. 03. 31.Tarr Andráshida SC2 - 0Pápai Perutz FC
2018. 03. 31.THSE-Szabadkikötő1 - 2Csornai SE
2018. 04. 01.III. Ker. TVE3 - 0Videoton FC II
2018. 04. 01.Kaposvári Rákóczi FC2 - 0Puskás Akadémia FC II
2018. 04. 01.BKV Előre2 - 0Dunaharaszti MTK
2018. 04. 07.Érdi VSE3 - 0Tarr Andráshida SC
2018. 04. 07.Gyirmót FC Győr II1 - 2III. Ker. TVE
2018. 04. 07.Csornai SE0 - 1BKV Előre
2018. 04. 07.Pápai Perutz FC2 - 0THSE-Szabadkikötő
2018. 04. 08.Videoton FC II2 - 2Kaposvári Rákóczi FC
2018. 04. 08.Puskás Akadémia FC II1 - 0Csepel FC
2018. 04. 08.Pénzügyőr SE0 - 2FC Ajka
2018. 04. 08.Dunaharaszti MTK2 - 2VLS Veszprém
2018. 04. 14.VLS Veszprém2 - 3FC Ajka
2018. 04. 14.III. Ker. TVE1 - 0Pénzügyőr SE
2018. 04. 14.THSE-Szabadkikötő2 - 0Érdi VSE
2018. 04. 14.Kaposvári Rákóczi FC1 - 0Gyirmót FC Győr II
2018. 04. 15.Csepel FC2 - 0Videoton FC II
2018. 04. 15.Tarr Andráshida SC1 - 2Puskás Akadémia FC II
2018. 04. 15.BKV Előre2 - 1Pápai Perutz FC
2018. 04. 15.Dunaharaszti MTK0 - 0Csornai SE
2018. 04. 21.Pénzügyőr SE0 - 2Kaposvári Rákóczi FC
2018. 04. 21.FC Ajka5 - 0III. Ker. TVE
2018. 04. 21.Pápai Perutz FC4 - 2Dunaharaszti MTK
2018. 04. 21.Érdi VSE2 - 0BKV Előre
2018. 04. 21.Csornai SE1 - 0VLS Veszprém
2018. 04. 22.Puskás Akadémia FC II3 - 2THSE-Szabadkikötő
2018. 04. 22.Gyirmót FC Győr II0 - 1Csepel FC
2018. 04. 22.Videoton FC II1 - 1Tarr Andráshida SC
2018. 04. 28.Csornai SE2 - 0Pápai Perutz FC
2018. 04. 28.VLS Veszprém2 - 2III. Ker. TVE
2018. 04. 28.Csepel FC1 - 1Pénzügyőr SE
2018. 04. 28.Kaposvári Rákóczi FC2 - 1FC Ajka
2018. 04. 29.Tarr Andráshida SC0 - 2Gyirmót FC Győr II
2018. 04. 29.THSE-Szabadkikötő0 - 4Videoton FC II
2018. 04. 29.BKV Előre0 - 0Puskás Akadémia FC II
2018. 04. 29.Dunaharaszti MTK3 - 0Érdi VSE
2018. 05. 05.Pénzügyőr SE1 - 1Tarr Andráshida SC
2018. 05. 05.FC Ajka1 - 2Csepel FC
2018. 05. 05.III. Ker. TVE2 - 2Kaposvári Rákóczi FC
2018. 05. 05.Érdi VSE1 - 1Csornai SE
2018. 05. 05.Pápai Perutz FC2 - 0VLS Veszprém
2018. 05. 06.Videoton FC II3 - 0BKV Előre
2018. 05. 06.Puskás Akadémia FC II3 - 1Dunaharaszti MTK
2018. 05. 06.Gyirmót FC Győr II2 - 3THSE-Szabadkikötő
2018. 05. 12.VLS Veszprém3 - 2Kaposvári Rákóczi FC
2018. 05. 12.Csepel FC2 - 3III. Ker. TVE
2018. 05. 12.Tarr Andráshida SC1 - 3FC Ajka
2018. 05. 12.THSE-Szabadkikötő2 - 1Pénzügyőr SE
2018. 05. 12.Pápai Perutz FC0 - 2Érdi VSE
2018. 05. 13.BKV Előre3 - 0Gyirmót FC Győr II
2018. 05. 13.Dunaharaszti MTK3 - 2Videoton FC II
2018. 05. 13.Csornai SE1 - 1Puskás Akadémia FC II
2018. 05. 19.III. Ker. TVE0 - 1Tarr Andráshida SC
2018. 05. 19.Kaposvári Rákóczi FC1 - 0Csepel FC
2018. 05. 19.Pénzügyőr SE1 - 1BKV Előre
2018. 05. 19.FC Ajka4 - 0THSE-Szabadkikötő
2018. 05. 19.Érdi VSE2 - 0VLS Veszprém
2018. 05. 20.Puskás Akadémia FC II5 - 1Pápai Perutz FC
2018. 05. 20.Videoton FC II3 - 0Csornai SE
2018. 05. 20.Gyirmót FC Győr II2 - 2Dunaharaszti MTK
2018. 05. 25.Pápai Perutz FC3 - 1Videoton FC II
2018. 05. 27.VLS Veszprém2 - 3Csepel FC
2018. 05. 27.Tarr Andráshida SC0 - 2Kaposvári Rákóczi FC
2018. 05. 27.THSE-Szabadkikötő2 - 2III. Ker. TVE
2018. 05. 27.BKV Előre3 - 1FC Ajka
2018. 05. 27.Dunaharaszti MTK1 - 2Pénzügyőr SE
2018. 05. 27.Csornai SE0 - 1Gyirmót FC Győr II
2018. 05. 27.Érdi VSE0 - 3Puskás Akadémia FC II
2018. 06. 01.III. Ker. TVE1 - 1BKV Előre
2018. 06. 03.Csepel FC2 - 0Tarr Andráshida SC
2018. 06. 03.Videoton FC II1 - 4Érdi VSE
2018. 06. 03.Gyirmót FC Győr II1 - 3Pápai Perutz FC
2018. 06. 03.Pénzügyőr SE2 - 0Csornai SE
2018. 06. 03.FC Ajka4 - 0Dunaharaszti MTK
2018. 06. 03.Kaposvári Rákóczi FC3 - 0THSE-Szabadkikötő
2018. 06. 03.Puskás Akadémia FC II5 - 0VLS Veszprém

Fejlesztés alatt - tovabbi funkciók hamarosan!

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
1Jászberényi FC6
2ESMTK6
3Eger SE6
4Sényő-Carnifex FC4
5Szolnoki MÁV FC4
6DVTK II3
7Tállya KSE3
8Sajóbábony VSE3
9Debreceni EAC2
10Füzesgyarmati SK2
11Putnok FC1
12Termálfürdő Tiszaújváros1
13Nyírbátori FC1
14SBTC1
15Cigánd SE0
16Gyöngyösi AK0
TABELLA - KÖZÉP
1Szeged-Grosics Akadémia6
2SZEOL SC6
3Dunaújváros6
4Kozármisleny FC4
5Kecskeméti TE4
6Taksony SE4
7Iváncsa KSE3
8FC Dabas3
9Makó FC3
10Paksi FC II3
11Rákosmente KSK2
12Hódmezővásárhelyi FC1
13PMFC0
14Szentlőrinc SE0
15Szekszárdi UFC0
16Budapest Honvéd-MFA II0
TABELLA - NYUGAT
1FC Ajka6
2Érdi VSE6
3Pápai Perutz FC4
4Dunaharaszti MTK4
5Ménfőcsanak ESK4
6Komárom VSE4
7MOL Vidi FC II3
8FC Nagykanizsa3
9Puskás Akadémia FC II2
10BKV Előre2
11Sárvár FC2
12Tarr Andráshida SC1
13III. Ker. TVE1
14Pénzügyőr SE0
15Csepel FC0
16THSE-Szabadkikötő0
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!