NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016
NB III Nyugat csoport 2018/19
MGyDVGól+/-P
1FC Ajka321011 - 297
2Ménfőcsanak ESK32105 - 237
3Érdi VSE32106 - 427
4FC Nagykanizsa32017 - 346
5Pápai Perutz FC31206 - 335
6Dunaharaszti MTK31205 - 325
7MOL Vidi FC II31119 - 544
8Komárom VSE31113 - 304
9Tarr Andráshida SC31112 - 204
10BKV Előre30304 - 403
11Puskás Akadémia FC II30303 - 303
12Sárvár FC30212 - 3-12
13Pénzügyőr SE30123 - 8-51
14Csepel FC30123 - 9-61
15THSE-Szabadkikötő30123 - 10-71
16III. Ker. TVE30124 - 12-81
Fordulók
2018. 08. 04.FC Ajka7 - 1THSE-Szabadkikötő
2018. 08. 04.III. Ker. TVE2 - 2Puskás Akadémia FC II
2018. 08. 04.Ménfőcsanak ESK0 - 0Pápai Perutz FC
2018. 08. 04.Tarr Andráshida SC0 - 1FC Nagykanizsa
2018. 08. 04.Csepel FC1 - 2Komárom VSE
2018. 08. 05.Dunaharaszti MTK3 - 1Pénzügyőr SE
2018. 08. 05.BKV Előre1 - 1Sárvár FC
2018. 08. 05.Érdi VSE2 - 1MOL Vidi FC II
2018. 08. 11.Komárom VSE0 - 0BKV Előre
2018. 08. 11.Sárvár FC0 - 0Tarr Andráshida SC
2018. 08. 11.FC Nagykanizsa1 - 3Ménfőcsanak ESK
2018. 08. 11.Pápai Perutz FC5 - 2III. Ker. TVE
2018. 08. 11.THSE-Szabadkikötő1 - 2Érdi VSE
2018. 08. 12.MOL Vidi FC II5 - 0Csepel FC
2018. 08. 12.Puskás Akadémia FC II1 - 1Dunaharaszti MTK
2018. 08. 12.Pénzügyőr SE1 - 4FC Ajka
2018. 08. 18.III. Ker. TVE0 - 5FC Nagykanizsa
2018. 08. 18.Ménfőcsanak ESK2 - 1Sárvár FC
2018. 08. 18.Tarr Andráshida SC2 - 1Komárom VSE
2018. 08. 18.Csepel FC2 - 2Érdi VSE
2018. 08. 18.THSE-Szabadkikötő1 - 1Pénzügyőr SE
2018. 08. 19.FC Ajka0 - 0Puskás Akadémia FC II
2018. 08. 19.Dunaharaszti MTK1 - 1Pápai Perutz FC
2018. 08. 19.BKV Előre3 - 3MOL Vidi FC II

Fejlesztés alatt - tovabbi funkciók hamarosan!

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
1Jászberényi FC7
2Sényő-Carnifex FC7
3ESMTK7
4Szolnoki MÁV FC7
5Eger SE6
6Füzesgyarmati SK5
7Nyírbátori FC4
8Tállya KSE4
9Putnok FC4
10DVTK II3
11Cigánd SE3
12Sajóbábony VSE3
13Debreceni EAC2
14SBTC2
15Termálfürdő Tiszaújváros1
16Gyöngyösi AK0
TABELLA - KÖZÉP
1SZEOL SC9
2Kecskeméti TE7
3Szeged-Grosics Akadémia6
4Dunaújváros6
5Kozármisleny FC5
6Taksony SE5
7Rákosmente KSK5
8FC Dabas4
9Iváncsa KSE3
10PMFC3
11Szentlőrinc SE3
12Szekszárdi UFC3
13Paksi FC II3
14Makó FC3
15Hódmezővásárhelyi FC2
16Budapest Honvéd-MFA II0
TABELLA - NYUGAT
1FC Ajka7
2Ménfőcsanak ESK7
3Érdi VSE7
4FC Nagykanizsa6
5Pápai Perutz FC5
6Dunaharaszti MTK5
7MOL Vidi FC II4
8Komárom VSE4
9Tarr Andráshida SC4
10BKV Előre3
11Puskás Akadémia FC II3
12Sárvár FC2
13Pénzügyőr SE1
14Csepel FC1
15THSE-Szabadkikötő1
16III. Ker. TVE1
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!