NB1 logó
NB2 logó
EURO 2016
NB III Keleti csoport 2018/19
MGyDVGól+/-P
1Jászberényi FC32107 - 257
2Sényő-Carnifex FC32107 - 437
3ESMTK32106 - 337
4Szolnoki MÁV FC32105 - 237
5Eger SE32015 - 416
6Füzesgyarmati SK31204 - 315
7Nyírbátori FC31114 - 314
8Tállya KSE31116 - 604
9Putnok FC31114 - 404
10DVTK II31023 - 303
11Cigánd SE31026 - 7-13
12Sajóbábony VSE31023 - 5-23
13Debreceni EAC30215 - 7-22
14SBTC30212 - 4-22
15Termálfürdő Tiszaújváros30124 - 7-31
16Gyöngyösi AK30032 - 9-70
Fordulók
2018. 08. 04.Cigánd SE1 - 2Jászberényi FC
2018. 08. 04.Szolnoki MÁV FC0 - 0SBTC
2018. 08. 04.Debreceni EAC2 - 2Putnok FC
2018. 08. 04.Eger SE2 - 1Termálfürdő Tiszaújváros
2018. 08. 04.Füzesgyarmati SK1 - 1Nyírbátori FC
2018. 08. 04.Gyöngyösi AK1 - 3Sényő-Carnifex FC
2018. 08. 05.ESMTK3 - 1Tállya KSE
2018. 08. 05.DVTK II0 - 1Sajóbábony VSE
2018. 08. 11.Nyírbátori FC0 - 1Eger SE
2018. 08. 11.Termálfürdő Tiszaújváros2 - 2Debreceni EAC
2018. 08. 11.Putnok FC1 - 2Szolnoki MÁV FC
2018. 08. 11.Sajóbábony VSE1 - 2ESMTK
2018. 08. 11.Tállya KSE4 - 2Cigánd SE
2018. 08. 11.Gyöngyösi AK0 - 4Jászberényi FC
2018. 08. 12.Sényő-Carnifex FC1 - 1Füzesgyarmati SK
2018. 08. 12.SBTC1 - 3DVTK II
2018. 08. 18.Cigánd SE3 - 1Sajóbábony VSE
2018. 08. 18.Szolnoki MÁV FC3 - 1Termálfürdő Tiszaújváros
2018. 08. 18.Debreceni EAC1 - 3Nyírbátori FC
2018. 08. 18.Eger SE2 - 3Sényő-Carnifex FC
2018. 08. 18.Füzesgyarmati SK2 - 1Gyöngyösi AK
2018. 08. 18.Jászberényi FC1 - 1Tállya KSE
2018. 08. 19.ESMTK1 - 1SBTC
2018. 08. 19.DVTK II0 - 1Putnok FC

Fejlesztés alatt - tovabbi funkciók hamarosan!

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA - KELET
1Jászberényi FC7
2Sényő-Carnifex FC7
3ESMTK7
4Szolnoki MÁV FC7
5Eger SE6
6Füzesgyarmati SK5
7Nyírbátori FC4
8Tállya KSE4
9Putnok FC4
10DVTK II3
11Cigánd SE3
12Sajóbábony VSE3
13Debreceni EAC2
14SBTC2
15Termálfürdő Tiszaújváros1
16Gyöngyösi AK0
TABELLA - KÖZÉP
1SZEOL SC9
2Kecskeméti TE7
3Szeged-Grosics Akadémia6
4Dunaújváros6
5Kozármisleny FC5
6Taksony SE5
7Rákosmente KSK5
8FC Dabas4
9Iváncsa KSE3
10PMFC3
11Szentlőrinc SE3
12Szekszárdi UFC3
13Paksi FC II3
14Makó FC3
15Hódmezővásárhelyi FC2
16Budapest Honvéd-MFA II0
TABELLA - NYUGAT
1FC Ajka7
2Ménfőcsanak ESK7
3Érdi VSE7
4FC Nagykanizsa6
5Pápai Perutz FC5
6Dunaharaszti MTK5
7MOL Vidi FC II4
8Komárom VSE4
9Tarr Andráshida SC4
10BKV Előre3
11Puskás Akadémia FC II3
12Sárvár FC2
13Pénzügyőr SE1
14Csepel FC1
15THSE-Szabadkikötő1
16III. Ker. TVE1
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!