2018. November 09. Friday 14:40  | Nagy Benjámin
NB3

Komoly meccs lesz!

"Az NB III. Nyugati csoportjának 14. fordulójában a III. Ker. TVE együtteséhez látogat csapatunk - írja az fcajka.hu.

A találkozó játékvezetője Zierkelbach Péter lesz, az asszisztensi feladatokat Pápai Zoltán és Pipicz Norbert látják el. A mieink az előző fordulóban hazai pályán 4-0-ás győzelmet arattak a forduló előtt még harmadik helyezett Ménfőcsanak ESK ellen, aminek köszönhetően együttesünk továbbra is 8 ponttal vezeti az NB III Nyugati csoportjának tabelláját az Érdi VSE előtt. Következő ellenfelünk a III. Ker. TVE 2-0 arányban nyerni tudott a Dunaharaszti MTK vendégeként, aminek köszönhetően a budapestiek feljöttek a tabella harmadik helyére. Schindler Szabolcsnak eltiltottal nem kell számolnia a mérkőzésen, a korábban sérüléssel bajlódó Nagy Erik pedig a héten már a többiekkel edzett, így valószínűleg az ő játékának sem lesz akadálya a hétvégéi összecsapáson.

A találkozó 13.30-as kezdettel kerül megrendezésre a III. Ke. TVE Stadionjában."